Basketball

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.113
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Μακαρι αυτη η ομάδα της Ελλάδας να είχε και αντίστοιχα καλούς σπικερ να περιγράφουν τους αγώνες...
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Μακαρι αυτη η ομάδα της Ελλάδας να είχε και αντίστοιχα καλούς σπικερ να περιγράφουν τους αγώνες...
Έλα ρε ο Χατζηγεωργίου δεν είναι κακός. Ο άλλος ο πως τον λένε, Ιωάννου νομίζω που μετέδιδε το Ισπανία-Φινλανδία πριν είναι που βαριέται που ζει και μου τη σπάει στα νεύρα. Κάνει χάλια μεταδόσεις.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.483
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

fenia42

Member
Μηνύματα
3.878
Likes
14.384
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.483
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ήμουν ψύχραιμος σήμερα, δεν το είχα παίξει κιόλας. Φοβάμαι ότι θα το πάρουν οι Γάλλοι, που δε βλέπονται κιόλας, όλοι γι αυτούς δουλεύουν. Θα μου άρεσε Γερμανία ή Σλοβενία.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Εγώ είμαι Ιταλία λόγω προπονητή. Την έπαιξα πως θα το σηκώσει μεταξύ άλλων
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Και εγώ έχω ένα εισιτήριο για τους 4 αγώνες στα 359. Τουλάχιστον θα ξαναπάω μια βολτα Βερολίνο μετά από χρόνια μήπως και συμπληρώσω κάνα δεκαήμερο εκεί για να αναβαθμιστώ σε ταξιδευτή. Το εισιτήριο θα δω αν ακυρώνεται η πουλιέται πουθενά. Δεν έχω όρεξη να δω κανένα ματσάκι.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.483
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Και εγώ έχω ένα εισιτήριο για τους 4 αγώνες στα 359. Τουλάχιστον θα ξαναπάω μια βολτα Βερολίνο μετά από χρόνια μήπως και συμπληρώσω κάνα δεκαήμερο εκεί για να αναβαθμιστώ σε ταξιδευτή. Το εισιτήριο θα δω αν ακυρώνεται η πουλιέται πουθενά. Δεν έχω όρεξη να δω κανένα ματσάκι.
Εγώ στη θέση σας θα πήγαινα στο ματς πάντως. Λούκα δε βλέπεις κάθε μέρα σε τελικό.

Ταξιδευτής δε γίνεσαι με δεκαήμερο. Στην καλύτερη περαστικός ασχετοεπισκέπτης με εσάνς ταξιθέτριας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.798
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom