Σερβία BEOGRAD - a short story

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
κατατοπιστικές...με υποχρεώσατε να γράψω και εγω ιστοριά, αλλά πως, ποοοτε;;;;; :)
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Αχ... Μια το Νεντελάκι, μια εσύ, μια κάτι ταινίες που είδα μαζεμένες πρόσφατα και με βλέπω να πηγαίνω τον Απρίλιο (έστω και οδικώς!)
Κακές επιρροές είστε σε περιόδους κρίσης! :bleh:

Υ.Γ. Καλά, για τις φωτο της Ευαγγελίας δεν έχω λόγια! Respect!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Απαντώ στο ερώτημα του Αντώνη έχοντας ένα μικρό ενδοιασμό επειδή δεν ξερω αν συγκράτησα το όνομα της οδού
Το μαγαζί βρίσκεται πάνω στη λεωφόρο Makenzijeva στη διαδρομή απο την πλατεία Slavija με κατεύθυνση προς τον Άγιο Σαββα.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.748
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Ποιός μπορεί να βρεί διεύθυνση του εικονιζόμενου; Για να μην κυκλοφορώ με μια φωτογραφία στο χέρι............ :D
..ε καλα δεν παιζεσαι!:haha:ποσες μερες αδεια εχεις εσυ το χρόνο?:D
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
..ε καλα δεν παιζεσαι!:haha:ποσες μερες αδεια εχεις εσυ το χρόνο?:D
Σταμάτα βρε LULLU μου!
Τώρα είναι ένα Βελιγραδάκι σύνολο 5 ημέρες (αυτό το Κάρπαθο-Αθήνα-επιστροφή με σκοτώνει) και το καλοκαίρι ένα 15νθήμερο Βαλτική. Ε...τα του Νοέμβρη δεν τα'χω κλείσει ακόμη, αλλά πιστεύω ότι μου μένουν καμιά 26-28 μέρες ακόμη για τα του Νοέμβρη... :D Τι να κάνω ο άνθρωπος, δουλεύω Σαββάτα να παίρνω ρεπό, δίνω αίμα (καλά αίμα δίνω ούτως ή άλλως), ε, η κανονική μου άδεια και αν χρειαστεί ζητάω και απ'τη σημαία!! :bleh:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Απαντώ στο ερώτημα του Αντώνη έχοντας ένα μικρό ενδοιασμό επειδή δεν ξερω αν συγκράτησα το όνομα της οδού
Το μαγαζί βρίσκεται πάνω στη λεωφόρο Makenzijeva στη διαδρομή απο την πλατεία Slavija με κατεύθυνση προς τον Άγιο Σαββα.
Να'σαι καλά!!
Θα το βρώ, με κάτι απο τη διεύθυνση και μια μικρή φωτογραφία, ε θα το βρώ!! Απο τώρα τρέχουν τα σάλια μου!!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.748
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Σταμάτα βρε LULLU μου!
Τώρα είναι ένα Βελιγραδάκι σύνολο 5 ημέρες (αυτό το Κάρπαθο-Αθήνα-επιστροφή με σκοτώνει) και το καλοκαίρι ένα 15νθήμερο Βαλτική. Ε...τα του Νοέμβρη δεν τα'χω κλείσει ακόμη, αλλά πιστεύω ότι μου μένουν καμιά 26-28 μέρες ακόμη για τα του Νοέμβρη... :D Τι να κάνω ο άνθρωπος, δουλεύω Σαββάτα να παίρνω ρεπό, δίνω αίμα (καλά αίμα δίνω ούτως ή άλλως), ε, η κανονική μου άδεια και αν χρειαστεί ζητάω και απ'τη σημαία!! :bleh:
.. και εγω σκοτωνομαι αλλα μαλλον με σκοτωνουν..αααααα αν βγαλεις κατι καλο για Ισλανδια πες μου ..το ψαχνω για Νοεμβρη ....η αν κατσει Αργεντινη:)haha::haha::haha::haha::haha:)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Σταμάτα βρε LULLU μου!
Τώρα είναι ένα Βελιγραδάκι σύνολο 5 ημέρες (αυτό το Κάρπαθο-Αθήνα-επιστροφή με σκοτώνει) και το καλοκαίρι ένα 15νθήμερο Βαλτική. Ε...τα του Νοέμβρη δεν τα'χω κλείσει ακόμη, αλλά πιστεύω ότι μου μένουν καμιά 26-28 μέρες ακόμη για τα του Νοέμβρη... :D Τι να κάνω ο άνθρωπος, δουλεύω Σαββάτα να παίρνω ρεπό, δίνω αίμα (καλά αίμα δίνω ούτως ή άλλως), ε, η κανονική μου άδεια και αν χρειαστεί ζητάω και απ'τη σημαία!! :bleh:
Σαν πολλες δεν ειναι 5 μερες στο Βελιγραδι βρε Αντωνη μου?
Θα πας καθολου και προς υπαιθρο μερια ή ολες στην πρωτευουσα?
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Σαν πολλες δεν ειναι 5 μερες στο Βελιγραδι βρε Αντωνη μου?
Θα πας καθολου και προς υπαιθρο μερια ή ολες στην πρωτευουσα?
E θα πεταχτούμε και μια μέρα Novi Sad, αν και δεν είναι 5 ολόκληρες. Φτάνουμε μιά μέρα μεσημέρι και φεύγουμε την 5η ημέρα πρωί, δηλαδή ούτε 4 δε τις λές καλά καλά! Αλλά με το Κάρπαθο-Αθήνα κλπ βγαίνει παραπάνω!! Μετράω τις μέρες αδείας μου, κατάλαβες;
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.998
E θα πεταχτούμε και μια μέρα Novi Sad, αν και δεν είναι 5 ολόκληρες. Φτάνουμε μιά μέρα μεσημέρι και φεύγουμε την 5η ημέρα πρωί, δηλαδή ούτε 4 δε τις λές καλά καλά! Αλλά με το Κάρπαθο-Αθήνα κλπ βγαίνει παραπάνω!! Μετράω τις μέρες αδείας μου, κατάλαβες;
Μπορεί να κάνεις και κανα μπάνιο άμα ο καιρός είναι καλός... θα περάσουν οι μέρες αέρα!
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.010
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Σταμάτα βρε LULLU μου!
Τώρα είναι ένα Βελιγραδάκι σύνολο 5 ημέρες (αυτό το Κάρπαθο-Αθήνα-επιστροφή με σκοτώνει) και το καλοκαίρι ένα 15νθήμερο Βαλτική. Ε...τα του Νοέμβρη δεν τα'χω κλείσει ακόμη, αλλά πιστεύω ότι μου μένουν καμιά 26-28 μέρες ακόμη για τα του Νοέμβρη... :D Τι να κάνω ο άνθρωπος, δουλεύω Σαββάτα να παίρνω ρεπό, δίνω αίμα (καλά αίμα δίνω ούτως ή άλλως), ε, η κανονική μου άδεια και αν χρειαστεί ζητάω και απ'τη σημαία!! :bleh:
Τι τα γράφεις τα Σάββατα βρε Antoni, για να έχεις το άγχος μη σου φύγουν οι μέρες και κλείσουν? Μπαίνε κρυφά εκεί πέρα να δουλέψεις. Κι εκείνες τις αιμοδοτικές, κρύβε τα τα χαρτάκια, σε ζόρισε κανείς να τις πάρεις? Για σένα το λέω, μην πονοκεφαλιάζεις μετά πού να τις ξοδέψεις! :bleh:

Τελικά εκείνα τα εστιατόρια που δε λειτουργούν πια, θυμάται κανείς ποια είναι? :roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom