Γερμανία Berlin In ich liebe dich (Χειμερινό Βερολίνο!)

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βορεια Αμερικη
Το Βερολινο αλλαζει ταχυτατα, σημερα ειναι γεματο εργα. Το Βερολινο του 2010 δεν εχει καμια σχεση με το σημερινο και πιθανον του 2015 επισης να ειναι τελειως διαφορετικο. Πολυ ωραια ιστορια και με πλουσιο φωτογραφικο υλικο :D
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Το Βερολινο αλλαζει ταχυτατα, σημερα ειναι γεματο εργα. Το Βερολινο του 2010 δεν εχει καμια σχεση με το σημερινο και πιθανον του 2015 επισης να ειναι τελειως διαφορετικο. Πολυ ωραια ιστορια και με πλουσιο φωτογραφικο υλικο :D
Σ'ευχαριστώ.
Πραγματικά το Βερολίνο αλλάζει και θα ήθελα να ξαναπάω όταν αυτά τα έργα θα έχουν τελειώσει και το πρόσωπο της πόλης θα έχει αλλάξει εντυπωσιακά.
Αλλά μάλλον δεν θα περιμένω τόσο...θα ξαναπάω πιο πριν :D .Είναι η αγαπημένη μου πόλη.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βορεια Αμερικη
Σ'ευχαριστώ.
Πραγματικά το Βερολίνο αλλάζει και θα ήθελα να ξαναπάω όταν αυτά τα έργα θα έχουν τελειώσει και το πρόσωπο της πόλης θα έχει αλλάξει εντυπωσιακά.
Αλλά μάλλον δεν θα περιμένω τόσο...θα ξαναπάω πιο πριν :D .Είναι η αγαπημένη μου πόλη.
Ακομα η πολη βρισκεται σε διαδικασια θα λεγαμε ''ανοικοδομησης''. Εχει πολυ δρομο μπροστα της μεχρι να τελειωσουν ολα αυτα.

Περα απο δρομους κλπ που γινονται, ξεπεταγονται το ενα μετα το αλλο τα εμπορικα κεντρα. :cool:
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Θαυμάσια, λεπτομερής ιστορία με πολύ ωραίες φωτογραφίες.
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παντου
Tρομερη περιγραφη κ ωραιες εικονες.
Την εχω διαβασει ηδη 2-3φορες κ κραταω σημειωσεις.
Με ταξιδεψες ηδη εκει.ευχαριστουμε πολυ!!!

Να ρωτησω το τρενο RE7 θυμασαι πανω κατω κοστος εισητηριου? Κ εμεις στο ιδιο ξενοδοχειο κλεισαμε.ημουν μεταξυ αυτου κ του melia στην friedrichstr.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Tρομερη περιγραφη κ ωραιες εικονες.
Την εχω διαβασει ηδη 2-3φορες κ κραταω σημειωσεις.
Με ταξιδεψες ηδη εκει.ευχαριστουμε πολυ!!!

Να ρωτησω το τρενο RE7 θυμασαι πανω κατω κοστος εισητηριου? Κ εμεις στο ιδιο ξενοδοχειο κλεισαμε.ημουν μεταξυ αυτου κ του melia στην friedrichstr.
Kατ 'αρχήν σ'ευχαριστώ και χαίρομαι που σου είναι χρήσιμη η ιστορία.
Με το που φτάσαμε στο αεροδρόμιο βγάλαμε μια 5ήμερη Berlin Welcome Card με 36 ευρώ για ζώνες ABC οπότε ήταν μέσα και αυτή η διαδρομή με το RE7 μιας και είναι στην ζώνη C.

Σου εύχομαι να περάσεις τέλεια.Είναι με διαφορά το πιο αγαπημένο ταξίδι που έχω κάνει.
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παντου
Kατ 'αρχήν σ'ευχαριστώ και χαίρομαι που σου είναι χρήσιμη η ιστορία.
Με το που φτάσαμε στο αεροδρόμιο βγάλαμε μια 5ήμερη Berlin Welcome Card με 36 ευρώ για ζώνες ABC οπότε ήταν μέσα και αυτή η διαδρομή με το RE7 μιας και είναι στην ζώνη C.

Σου εύχομαι να περάσεις τέλεια.Είναι με διαφορά το πιο αγαπημένο ταξίδι που έχω κάνει.

οοοο τέλεια !!!!Τέτοια λέγε μου !!!:xalara:
Εμεις έχουμε 3 βράδυα στην διαθεσή μας ,πρίν αναχωρήσουμε με τρένο σε άλλο μέρος της γερμανίαςγια την συνέχεια !!!
Οποτε ότι προλάβουμε :bounce:
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
οοοο τέλεια !!!!Τέτοια λέγε μου !!!:xalara:
Εμεις έχουμε 3 βράδυα στην διαθεσή μας ,πρίν αναχωρήσουμε με τρένο σε άλλο μέρος της γερμανίαςγια την συνέχεια !!!
Οποτε ότι προλάβουμε :bounce:
Tότε θα πάρετε την κάρτα των 72 ωρών για ζώνες ABC με 26,50 ευρώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.533
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom