Black Friday 2023

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Εν τω μεταξύ στην Aegean κάποια στιγμή έδιναν το Αθήνα - Σκόπια - Σαράγιεβο στην ίδια τιμή με το "σκέτο" Αθήνα - Σκόπια... (έπεσε το site, επανήλθε, αλλά στο μεταξύ η τιμή εξαφανίστηκε).
Γενικά λιγο τραγικουλικη φαση. Παλευω 1 ωρα για να καταφερω να κλεισω ενα εισιτηριο...
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.011
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
για πασχα βρηκατε κατι; ειτε απο θεσ/νικη ειτε απο αθηνα...;
Ας πούμε αυτό, τετραήμερο και άβολες ώρες για τους περισσότερους. Ίσως υπάρχει ακόμα. Προτιμήσαμε Ιούλιο με airBaltic.
Screenshot_2023-11-24-12-24-41-042_com.android.chrome.jpg
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Ας πούμε αυτό, τετραήμερο και άβολες ώρες για τους περισσότερους. Ίσως υπάρχει ακόμα. Προτιμήσαμε Ιούλιο με airBaltic.
View attachment 447211
Μπορεις να το διορθωσεις με αφιξη στο Ελσινκι.
Η επιστροφη δεν μου φανηκε αβολη, εγω προτιμω το ξενυχτι πριν την πτηση που κερδιζεις ολη τη μερα.
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.011
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Μπορεις να το διορθωσεις με αφιξη στο Ελσινκι.
Η επιστροφη δεν μου φανηκε αβολη, εγω προτιμω το ξενυχτι πριν την πτηση που κερδιζεις ολη τη μερα.
Και για μένα καθόλου άβολη, για τους περισσότερους όμως είναι.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.994
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ας πούμε αυτό, τετραήμερο και άβολες ώρες για τους περισσότερους. Ίσως υπάρχει ακόμα. Προτιμήσαμε Ιούλιο με airBaltic.
View attachment 447211
Ντάξει, άβολες ώρες αν ταξιδεύεις με οικογένεια, αλλά όταν πήρα αυτές τις πτήσεις το καλοκαίρι, οι ώρες ήταν ιδανικές για μένα.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.314
Περίοδος καλή είναι έτσι? Την βουτιά στην Μπαρτσελονετα θα την κάνω?
Η περίοδος καλή.Για βουτιά δεν ξέρω αλλά προσωπικά δεν θα θυσίαζα ώρα για βουτιές....Ο καθένας με τα γούστα του βέβαια.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εγω κατά τη 1 τα ξημερώματα έπεσα για ύπνο, δεν την παλευα να ξενυχτήσω μέχρι να ξεμπλοκαρει η aegean.
Σήμερα το πρωί πάντως κλείσαμε Πάσχα στο Αζερμπαϊτζάν στα 225. Κάπου εκεί το υπολόγιζα και για αυτό περίμενα την black friday, δηλώνω ικανοποιημένη. 😀
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.746
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom