Black Friday

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Air France
BLACK FRIDAY SPECIAL DISCOUNTS UP TO 50% !
Codes:
- BLACKF399 Advantage Code in the appropriate field, for Economy Class on our Intercontinental Network.
- BLACKF410 Advantage Code in the appropriate field, for Premium Economy on our Intercontinental Network.
- BLACKF397 Advantage Code in the appropriate field, for Economy Class on our European & North Africa network.
https://www.airfrance.gr/GR/en/local/resainfovol/meilleuresoffres/idc_blackfriday.htm
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
SWISS
έκπτωση € 30.- χρησιμοποιώντας τον εκπτωτικό κωδικό:
SWISSBLACKFRIDAYEU18
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Παλιότερα που είχα κλείσει μ' αυτούς δεν μου είχαν στείλει κωδικό κράτησης. Έκαναν το check in μόνοι τους και μου το έστειλαν στο mail. Νομίζω κάπου το λέει ότι τη διαχείριση της κράτησης την αναλαμβάνουν οι ίδιοι.
Αυτο ειναι πραγματικη ομηρεια του πελατη.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Παιδια οσοι θελετε ryanair ειναι τοσο χαμηλες οι τιμες οπου τι θα γλυτωσεις με το 15ε;;;;αυτα τα κουπονια αξιζουν μονο για aegean και τετοιου στυλ εταιριες...λογικο στην ρυαν να κοπανα!παντως 4 διαφορετικα εισιτηρια εκλεισα και μου ρθε κανονικα αριθμος εισιτηριου και τον περασα στον λογαριασμο μου αρα και τσεκ ιν κανω και βαλιτσα στη τιμη της aegean παιρνω!!επισης το χαμε ξαναναφερει σιτε τυπου airshop,airtickets που ναι ΜΕΤΑΠΩΛΗΤΕΣ εισιτηριων προφανως και θα διπλασιαζουν τιμη ή θα την ανεβαζουν εστω λιγο,πως θα ζησουν;;;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Νομιζω οτι επαναλαμβανεται το σκηνικο της Airtickets. Χθες το βραδυ βρηκα Ryanair Θεσσαλονικη Αθηνα με 5 ευρω αφαιρουμενης της εκπτωσης οποτε το καπελο ηταν ελαχιστο. Σημερα βλεπω καπελο στη ιδια πτηση ακριβως 12 ευρω. Το γνωστο κολπακι οποιος προλαβε νωρις χωρις καπελο εκλεισε.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Καλή η βλακ φράιντέυ του Νοεμβρίου, αλλά πρέπει να θεσπιστεί και μια ακόμη, εκεί κάπου στον Μάρτη. Δεν είναι δυνατόν οι περισσότερες προσφορές να ισχύουν για πτήσεις που πρέπει να πραγματοποιηθούν μέχρι τον Ιούνιο. Κάποιοι ταξιδεύουν και το δεύτερο εξάμηνο! Νισάφι πχιά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.537
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom