Blue Air Blue Air

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Το Σεπτέμβριο του 2021 μου άλλαξαν τρεις φορές τις πτήσεις Αθήνα -Βουκουρέστι. Αποδέχθηκα τις αλλαγές.Την τέταρτη φορά δεν αποδέχθηκα και ζήτησα επιστροφή χρημάτων. Απο τότε έχω πάρει 2 mail οτι θα αργήσει η επιστροφή λόγω φόρτου εργασίας και οτι αν θέλω να τα βάλω στο wallet. Δεν συναίνεσα και περιμένω την επιστροφή. Εχει κλείσει χρόνος και ακόμη περιμένω.
 

AGGANIS

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Σημερα που δοκιμασα να μπω στο acoount μου
Απο το πρωι μου βγαζει Unable to log in

Προσπαθησα να κανω και reset to Password αλλα οταν παω να διαλεξω αλλο μου εμφανιζει παντα το παρακατω μηνυμα....
The enum value of Agent.Status:DefinedEnumAttribute must be defined by Navitaire.NewSkies.Common.Enumerations.AgentStatus.
Δεν ξερω τι σημαινει...
 

Attachments

AGGANIS

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Σημερα που δοκιμασα να μπω στο acoount μου
Απο το πρωι μου βγαζει Unable to log in

Προσπαθησα να κανω και reset to Password αλλα οταν παω να διαλεξω αλλο μου εμφανιζει παντα το παρακατω μηνυμα....
The enum value of Agent.Status:DefinedEnumAttribute must be defined by Navitaire.NewSkies.Common.Enumerations.AgentStatus.
Δεν ξερω τι σημαινει...
Εξακολουθει και μου βγαζει αυτο το μηνυμα ακομα και σημερα
Το εχει αντιμετωπίσει κανεις αυτο?
Τι να κανω τωρα?
 

AGGANIS

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Σημερα μπορεσα και μπηκα στον λογαριασμο μου.
Στο wallet ομως βλεπω 224 ευρω , ενω επρεπε να εχω 330 ευρω.
Εντωμεταξύ οταν παω να στειλεω εμαιλ απο το call center που ζηταει παλι να κανω log in και παντα μου βγαζει οτι ειναι λαθος το password, ενω ειμαι ηδη μεσα στον λογαριασμο μου
Στο "Επικοινωνηστε μαζι μας" ..... συμπληρωνω την φορμα και το μηνυμα που θελω και παντα βγαζει σφαλμα διακομιστη
 
Last edited:

nikos g

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Είχα κλείσει και εγώ με τη συγκεκριμένη αεροπορική για Κύπρο τον Απρίλιο του 2020. 2.5 χρόνια μετά και ακόμα δεν μου έχουν επιστραφεί τα λεφτά .Μετά από κάποια mail τότε ,εν τέλει πιστώθηκαν στο wallet και μάλιστα με ημερομηνία λήξης. Έκτοτε επικοινώνησα να μου επιστραφούν μέσω τραπέζης ,αλλά δεν έβγαλα άκρη .Η ημερομηνία λήξης έχει παρέλθει και τα χρήματα είναι ακόμα στο wallet. Μου έκανε και εμένα νούμερα στο log in και έκανα επαναφορά κωδικού αλλά όταν προσπαθώ να επικοινωνήσω μαζί τους δε με αφήνει.
 

AGGANIS

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Είχα κλείσει και εγώ με τη συγκεκριμένη αεροπορική για Κύπρο τον Απρίλιο του 2020. 2.5 χρόνια μετά και ακόμα δεν μου έχουν επιστραφεί τα λεφτά .Μετά από κάποια mail τότε ,εν τέλει πιστώθηκαν στο wallet και μάλιστα με ημερομηνία λήξης. Έκτοτε επικοινώνησα να μου επιστραφούν μέσω τραπέζης ,αλλά δεν έβγαλα άκρη .Η ημερομηνία λήξης έχει παρέλθει και τα χρήματα είναι ακόμα στο wallet. Μου έκανε και εμένα νούμερα στο log in και έκανα επαναφορά κωδικού αλλά όταν προσπαθώ να επικοινωνήσω μαζί τους δε με αφήνει.
Ετσι οπως το περιγραφεις ειναι σχεδον κ η δικη μου ιστορια με την BlueAir
Τι μπορουμε να κανουμε να κανουμε ομως?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom