Bonus app

connosp

Member
Μηνύματα
373
Likes
781
πως βάζουμε κωδικό; Απέκτησα κάρτα bonus πριν κανα μήνα, δεν ειχα κωδικό σύστασης τότε και τωρα δεν βρίσκω κάποιο πεδίο να καταχωρήσω κάποιον
Επάνω αριστερά, εάν πατήσεις στο ανθρωπάκι θα μπεις στο προφίλ σου, θα δεις την πρόσκληση φίλων.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.889
Likes
40.631
Το κωδικο φιλου σου τον ζητα μολις εγκαταστησεις την εφαρμογη. Αν ηδη την εχεις εγκαταστησει, δεν ξερω τι πρεπει να γινει. Να την εγκαταστησεις παλι;
 

andpsy

Member
Μηνύματα
266
Likes
643
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Επάνω αριστερά, εάν πατήσεις στο ανθρωπάκι θα μπεις στο προφίλ σου, θα δεις την πρόσκληση φίλων.
Εκεί βλέπω τον δικό μου κωδικό σύστασης ( 0660R αν θέλει κάποιος να με κάνει add)

Απλά επειδή τώρα ανακάλυψα το θέμα και την όλη φάση με τις συστάσεις, δεν ξέρω αν μπορώ να καταχωρήσω κάποιον κωδικό σύστασης, μιας και έκανα λογαριασμό και χρησιμοποιώ ήδη την εφαρμογή.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.542
Likes
12.340
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Εκεί βλέπω τον δικό μου κωδικό σύστασης ( 0660R αν θέλει κάποιος να με κάνει add)

Απλά επειδή τώρα ανακάλυψα το θέμα και την όλη φάση με τις συστάσεις, δεν ξέρω αν μπορώ να καταχωρήσω κάποιον κωδικό σύστασης, μιας και έκανα λογαριασμό και χρησιμοποιώ ήδη την εφαρμογή.
Δεν γίνεται τίποτα τώρα. Πάντως η πρόθεση μετράει.👍
 

Hayate

Member
Μηνύματα
836
Likes
5.092
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Εχω διαπιστώσει οτι πολλες φορες ψάχνοντας καταστήματα BP μεσω της εφαρμογής, ειτε δεν υπαρχουν τα καταστήματα στο ακριβες μερος έστω , ειτε δεν παίρνω τους πόντους x4 γιατί απλά κακως φαίνονται ως συνεργατες.. .Τελευταία τους πήρα τους ποντους και αφαιρέθηκαν καπακι την αλλη μερα για καποιο λόγο , τους παίρνω τηλ λενε δεν βλέπουμε τπτ.. Εντωμεταξύ μονο με BP συμβαίνουν αυτα.. Ισχυει μονο σε μένα άραγε..
 

Pel

Member
Μηνύματα
743
Likes
3.775
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Παίρνεις τηλ. ή στέλνεις email στην Alpha Bank, λέγοντας τα στοιχεία της συναλλαγής, και μετά από λίγες μέρες το διορθώνουν.
 
D

Delmem38110

Guest
Εχω διαπιστώσει οτι πολλες φορες ψάχνοντας καταστήματα BP μεσω της εφαρμογής, ειτε δεν υπαρχουν τα καταστήματα στο ακριβες μερος έστω , ειτε δεν παίρνω τους πόντους x4 γιατί απλά κακως φαίνονται ως συνεργατες.. .Τελευταία τους πήρα τους ποντους και αφαιρέθηκαν καπακι την αλλη μερα για καποιο λόγο , τους παίρνω τηλ λενε δεν βλέπουμε τπτ.. Εντωμεταξύ μονο με BP συμβαίνουν αυτα.. Ισχυει μονο σε μένα άραγε..
επίσης θέλει προσοχή στο μηχανάκι που χρησιμοποιούν για τη συναλλαγή. είναι αρκετοί που έχουν και pos αλλων τραπεζων. ζήτα αλφα οπωσδήποτε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom