Bonus app

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
198
Likes
908
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Αυτα τα πηρα πριν λιγες μερες και τα μετετρεψα. Τωρα απο referral.
Πως γίνεται η διαδικασία,εμένα δε δούλεψε με απεγκατάσταση-επανεγκατάσταση μέσω refferal code..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.925
Likes
40.761
Κάτι είπε η @paefstra για φάμπρικα...
Η φαμπρικα ειναι οτι 3 χρονια τωρα παιρνουμε bonus κανονικα και γινονται μιλια. Δεν ειχε οριο, οπως νομιζα, η ημερομηνια ληξης.
Κατα αλλα ισχυει μονο για την πρωτη εγκατασταση απο διαφορετικα ατομα.
Το υπενθυμιζω γιατι εβγαλα σε 2 μηνες ενα εισιτηριο τζαμπα και μπορουμε να συνεχιζουμε οσο τρεχει.
 
Last edited:

andpsy

Member
Μηνύματα
268
Likes
648
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Εκεί βλέπω τον δικό μου κωδικό σύστασης ( 0660R αν θέλει κάποιος να με κάνει add)

Απλά επειδή τώρα ανακάλυψα το θέμα και την όλη φάση με τις συστάσεις, δεν ξέρω αν μπορώ να καταχωρήσω κάποιον κωδικό σύστασης, μιας και έκανα λογαριασμό και χρησιμοποιώ ήδη την εφαρμογή.
Έλαβα σήμερα 1000 πόντους ως ανταμοιβή για σύσταση φίλου, επειδή δεν έχω γράψει κάπου αλλού τον κωδικό, ούτε έχω κάποιον γνωστό με alpha bank bonus, λογικά είναι κάποιος/α από εδώ μέσα.

Σε ευχαριστώ όποιος/α όποιος κι αν είσαι!
 

ZoiT

Member
Μηνύματα
41
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ας τον γράψω κι εγώ, 06DK5. Ποτέ δεν ξέρεις.. ;)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.925
Likes
40.761
Ευχαριστω το αγνωστο ατομο που εβαλε τον κωδικο μου 00BAK και μου εστειλε 1000 bonus.
Τα οποια ειναι ακομη μετατρεψιμα σε μιλια!
 

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
Καλησπερα σας ,μήπως γνωρίζει κάποιος φίλος εαν υπάρχει πλαφόν στην συλλογή των πόντων κάθε χρόνο?για παράδειγμα 100000 Πόντοι?ευχαριστω
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Καλησπερα σας ,μήπως γνωρίζει κάποιος φίλος εαν υπάρχει πλαφόν στην συλλογή των πόντων κάθε χρόνο?για παράδειγμα 100000 Πόντοι?ευχαριστω
20000 πόντοι ανά κάρτα το μήνα.
 

pipis78

Member
Μηνύματα
67
Likes
475
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Καλησπερα σας ,μήπως γνωρίζει κάποιος φίλος εαν υπάρχει πλαφόν στην συλλογή των πόντων κάθε χρόνο?για παράδειγμα 100000 Πόντοι?ευχαριστω
Οχι δεν υπάρχει πλαφόν στη συλλογή των πόντων
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.576
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom