Bucket List

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Για μένα μετράει. Γενικά νομίζω ότι η λογική δεν είναι αν είδες το βραδυποδα, αλλά αν πήγες στην Κόστα Ρίκα και ειδες όλα αυτά τα είδη και τη φύση. Ομοίως και τον Αρκτικο. Προφανώς το θέμα δεν είναι αν παρενοχλησες ένα φρουρό, αλλά αν πήγες στο Λονδίνο κλπ.
Δηλ οταν πηγα μικρος κ ξημεροβραδιαζομουνα στα μπαρακια του Τρομσο να το μετρησω οτι ειδα την πολικη αρκουδα στην Αρκτικη? Ε δεν παιζω τετοια κολοκυθια.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Για να σας δω. Εγώ είμαι στα 21 (με μια χαλαρότητα, πχ όταν λέει "έχετε κάνει τρεκ στο Γκραν Κάνιον;" ε, πήγαμε και περπατήσαμε εκεί γύρω. Άμα πήγατε στις ζούγκλες της Κόστα Ρίκα και το βραδύποδα τον είδατε αλλού, μετράει, το ανάποδο όχι.

https://www.wanderlust.co.uk/compet...ce=email&uid=a1b4eebf535953189924b441f20e6acb
Πλάκα μας κάνεις? Βαρέθηκα να πατάω "No".
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Πλάκα μας κάνεις? Βαρέθηκα να πατάω "No".
Με σχετικη χαλαροτητα ειπε ρε συ, δηλαδη αν αντι για Grand Canyon εχεις παει φαραγγι του Βικου πατας ναι, αν αντι για τανγκο στο Μπουενος Αιρες το χορεψες σπιτι σου μετραει, αν αντι για Ματσου Πιτσου πηγες Ολυμπο παλι μετραει, αντι για Ταζ Μαχαλ, Μητροπολη Αθηνων κ.ο.κ. Μετρανε ολα αυτα για ναι!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.730
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Το κοντέρ σταμάτησε στα 8 (εντάξει από το Καμίνο έκανα τα τελευταία 200 μέτρα πριν την εκκλησία, δεν θα τα χαλάσουμε τώρα)
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Πιάστηκε ο δείκτης να πατάω ΝΟ αλλά πέτυχα τα 7 YES.
Έχω πολλά ψωμιά ακόμα.... χρόνο και χρήμα δεν έχω όμως.....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.331
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom