Camping.

nikosfp

Member
Μηνύματα
56
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βερολίνο-Δρέσδη
Ταξίδι-Όνειρο
Oρλάντο Φλόριδα-ΗΠΑ
Kυριες-οι γεια σας και παλι.Εχω ψαξει σχεδον τα παντα εδω μεσα και πουθενα δεν ειδα ν αναφερεστε για διακοπες με σκηνη.Αν υπαρχει καπου,κατι, ζητω συγνωμη για την απροσεξια μου.Λοιπον,επειδη ειμαι fun του camping,θα παρακαλουσα ιδιαιτερα τους πρωτευουσιανους να μου υποδειξουν καποια αξιολογα μαγαζια για αγορα σκηνης και ειδη camping.Λογω του οτι η παλια σκηνη "ελυωσε",ψαχνομαι για καινουργια.Εδω,Πατρα μερια,μονο στο Practiker μπορω να βρω κατι σε πολυ φτηνες λυσεις,επομενως και ποιοτητα μηδαμινη.Αν δεν υπαρχει ενδοκοινοτητα campingνιστων,δεν θα ηταν καλο να μαζευτουμε οσοι εχουν το δικο μου παθος και ν ανταλλαξουμε αποψεις?Εκτος και αν........ειμαι ο μοναδικος εδω μεσα!Τοση γκαντεμια να εχω???Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

koyrsaros_gr

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

tina

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ ελπιζω!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρικη
Κι εμενα μου αρεσουν οι διακοπες με σκηνη!!! Με παρεα μεγαλη ή μονο με τα παιδια μου, πηγαινω οσο ποιο συχνα μπορω, ειδικα την ανοιξη και το φθινωπορο που ειχει κα τους λιγοτερους τουριστες. Απο καταστηματα που θες ,δεν μπορω να βοηθησω μενω Κρητη.
 
Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Κι εγω θα δηλωσω συμμετοχη στο club των οπαδων του camping. Ειναι το αγαπημενο μου ειδος διακοπων και το επιδιωκω οποτε ειναι δυνατον. Φετος το καλοκαιρι π.χ. θα γυρισουμε με σκηνη τα μικρασιατικα παραλια. Αν παρεπιπτοντως εχει κανεις εμπειρια απο camping στην τουρκια ας την μοιραστει μαζι μου παρακαλω.
Σε αυτο που ρωτας δεν μπορω να βοηθησω μιας και εχω εδρα θεσσαλονικη.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Kυριες-οι γεια σας και παλι.Εχω ψαξει σχεδον τα παντα εδω μεσα και πουθενα δεν ειδα ν αναφερεστε για διακοπες με σκηνη.Αν υπαρχει καπου,κατι, ζητω συγνωμη για την απροσεξια μου.Λοιπον,επειδη ειμαι fun του camping,θα παρακαλουσα ιδιαιτερα τους πρωτευουσιανους να μου υποδειξουν καποια αξιολογα μαγαζια για αγορα σκηνης και ειδη camping.Λογω του οτι η παλια σκηνη "ελυωσε",ψαχνομαι για καινουργια.Εδω,Πατρα μερια,μονο στο Practiker μπορω να βρω κατι σε πολυ φτηνες λυσεις,επομενως και ποιοτητα μηδαμινη.Αν δεν υπαρχει ενδοκοινοτητα campingνιστων,δεν θα ηταν καλο να μαζευτουμε οσοι εχουν το δικο μου παθος και ν ανταλλαξουμε αποψεις?Εκτος και αν........ειμαι ο μοναδικος εδω μεσα!Τοση γκαντεμια να εχω???Ευχαριστω εκ των προτερων.
Όπως βλέπεις Νίκο είμαστε πολλοί. Και εμείς όποτε μπορούμε πάμε κάμπινγκ. Αυτό από το 1983. Όπως καταλαβαίνεις έχω λιώσει κι εγώ σκηνές. Για τα μαγαζιά αυτά που σου γράφει ο Κουρσάρος. Αν θέλεις κάτι καλύτερο (και ακριβότερο βεβαίως) στα μαγαζιά με εξοπλισμό για δραστηριότητες υπαίθρου (outdoor). Π.χ. Alpamayo στη στοά Χαρ.Τρικούπη και Πανεπιστημίου, ΠΙΝΔΟΣ (αν υπαρχει) Αλεξάνδρας μετά το Πεδίο του Άρεως προς Πατήσια κ.λ.π.
Κι εγω θα δηλωσω συμμετοχη στο club των οπαδων του camping. Ειναι το αγαπημενο μου ειδος διακοπων και το επιδιωκω οποτε ειναι δυνατον. Φετος το καλοκαιρι π.χ. θα γυρισουμε με σκηνη τα μικρασιατικα παραλια. Αν παρεπιπτοντως εχει κανεις εμπειρια απο camping στην τουρκια ας την μοιραστει μαζι μου παρακαλω.
Σε αυτο που ρωτας δεν μπορω να βοηθησω μιας και εχω εδρα θεσσαλονικη.
Τα μόνα κάμπινγκ στο εξωτερικό που έχω μπειρία είναι Βενετία, Ιταλικοί Δολομίτες, Κροατία και Σλοβενία. Έχω όμως ένα πολύ καλό οδηγό για όλη την Ευρώπη (στα Γερμανικά) και έχει και για Τουρκία. Αν ενδιαφέρεσαι, είναι 4 σελίδες να τα σκανάρω να σου τα στείλω σε κάποιο email.
 
Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Ευχαριστω πολυ dimosf αλλα δεν ξερω ουτε λεξη γερμανικα δυστυχως και ετσι δεν θα με βοηθουσαν ιδιαιτερα!!!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
όπως κατάλαβες όλοι εμείς οι σκηνόβιοι σε στέλνουμε σαν ιχνηλάτη για να ακολουθήσουμε:haha::haha:
 
Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Αυτο θα πει βοηθεια!!!!!!!!
Ευχαριστω πολυ, θα τα ψαξω αναλυτικα τα sites που μου εστειλες. Δεν ειμαι πολυ καλη στα της τεχνολογιας οποτε μονη μου δεν θα τα εβρισκα ολα αυτα.
Το ταξιδι προγραματιζεται για αυγουστο και υποσχομαι αμεσα μετα την επιστροφη μου να μοιραστω ολες τις λεπτομερειες μαζι σας. (ισως στην πρωτη μου ταξιδιωτικη ιστορια?)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Επειδή ένας από την παρέα είναι τροχοσπιτάς δες σε παρακαλώ όπου πας αν πάνε και τροχόσπιτα
 

nikosfp

Member
Μηνύματα
56
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βερολίνο-Δρέσδη
Ταξίδι-Όνειρο
Oρλάντο Φλόριδα-ΗΠΑ
Κι εγω θα δηλωσω συμμετοχη στο club των οπαδων του camping. Ειναι το αγαπημενο μου ειδος διακοπων και το επιδιωκω οποτε ειναι δυνατον. Φετος το καλοκαιρι π.χ. θα γυρισουμε με σκηνη τα μικρασιατικα παραλια. Αν παρεπιπτοντως εχει κανεις εμπειρια απο camping στην τουρκια ας την μοιραστει μαζι μου παρακαλω.
Σε αυτο που ρωτας δεν μπορω να βοηθησω μιας και εχω εδρα θεσσαλονικη.
Βλεπεις Ευδοκια τι μου κανεις?Επειδη εισαι γυναικα ολοι ασχολειθηκαν μαζι σου κι εμενα τιποτα!!!Αστειευομαι.Σας ευχαριστω ολους για τον χρονο και τις υποδειξεις σας.Ναστε καλα.
 
Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Αληθεια nikosfp, δεν μας ειπες που σκεφτεσαι να ''κατασκηνωσεις'' φετος το καλοκαιρι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.803
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom