Camping.

Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Για πες περισσοτερα. Δεν εχω καθολου σχεση με αγορες στο internet αλλα αυτη τη στιγμη ενδιαφερομαι για καποια φθηνα ειδη camping. Λες να μπορω να βρω κατι?
 

sunshine

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία, Λατινική Αμερική
pop up η κλασσικη;

Γεια σας παιδιά… είμαι και εγώ καινούργια στον τομέα αυτό και ψάχνω να πάρω μια καλή σκηνή. το ερώτημα λοιπόν τώρα είναι τι σκηνή θα είναι αυτή… επειδή δεν μπορώ να πω ότι είμαι και πολύ «ταλαντούχα» στις κατασκευές, θέλω να ρωτήσω εάν οι pop-up σκηνές αξίζουν.
Η βασική σκέψη μου είναι ότι φτιάχνονται γρήγορα και ότι μπορείς να την στήσεις σε οποιοδήποτε μέρος χωρίς να καρφώνεις διάφορα…
Τα μειονεκτήματα που βρήκα εγώ μέχρι στιγμής είναι το μικρό ύψος (140εκ) και η μικρη αδιαβροχοποίηση στο δάπεδο 100 PE.
Και επειδή βλέπω ότι εσείς είστε έμπειροι…τι προτείνετε;;)
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
καλημέρα σε όλους
έχει κάποιος να προτείνει μήπως κανένα καλό camping
(κυρίως κυκλάδες) που να είναι καθαρό,να έχει νεολαία
και να έχει και bungalows μέσα στο camping,γιατί κάποιοι από την παρέα
δεν την παλεύουν σε σκηνή!
ευχαριστώ πολύ
:clap:
ενα αλλο που εχει νεολαια και παιρνει αρκετα αστερια ειναι το farout στην Ιο (μηλοποτα)
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
Γεια σας παιδιά… είμαι και εγώ καινούργια στον τομέα αυτό και ψάχνω να πάρω μια καλή σκηνή. το ερώτημα λοιπόν τώρα είναι τι σκηνή θα είναι αυτή… επειδή δεν μπορώ να πω ότι είμαι και πολύ «ταλαντούχα» στις κατασκευές, θέλω να ρωτήσω εάν οι pop-up σκηνές αξίζουν.
Η βασική σκέψη μου είναι ότι φτιάχνονται γρήγορα και ότι μπορείς να την στήσεις σε οποιοδήποτε μέρος χωρίς να καρφώνεις διάφορα…
Τα μειονεκτήματα που βρήκα εγώ μέχρι στιγμής είναι το μικρό ύψος (140εκ) και η μικρη αδιαβροχοποίηση στο δάπεδο 100 PE.
Και επειδή βλέπω ότι εσείς είστε έμπειροι…τι προτείνετε;;)
θα σου προτινω τι να κοιταξεις παρα τι να παρεις

για καλοκαίρι
να ειναι διπλό το "πανί" της γαι να κοβει την αντηλιά
να εχει 2 πόρτες αντικριστά και 2 παράθυρα
να εχει σήτα ΚΑΙ στης 2 πόρτες
να εχει αρκετο ύψος για να αλλάζεις ανετα (φαντασου να ζορίζεσαι με +35 )
αν ειναι δυνατόν αν εχει "προθάλαμο" (βολευεις πολλα πραγματα "εξω" )
ΚΑΙ κυρίως
να ειναι ελαφρια
τωρα
αν δωσεις 50-60 ευρω παιρνεις μια σκηνή αξιοπρεπέστατη για 2-3 χρονια και ας μην ειναι ΤΕRRΑ;)

για χειμώνα θα πουν αλλοι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.794
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom