Ryanair CHECK-IN ONLINE με την ryanair

Travel4Fun

Member
Μηνύματα
143
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Χαϊδελβέργη
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Το άλλαξα χωρίς κανένα κόστος, Ευχαριστώ πολυ!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.012
Likes
40.959
Με εχει πρηξει η Ryan να μου "συστηνει" να αγορασω θεση για μενα και το παιδι για ταξιδι που κλειστηκε πριν αυτο γινει υποχρεωτικο ωστε να καθησουμε μαζι. Αν κανω κλασικα δωρεαν check in μια εβδομαδα πριν το ταξιδι και πχ δε βρουμε θεση μαζι (δε μου εχει συμβει ποτε) δε θα με αφησει να πεταξω; Τα μειλ επιμενουν οτι ειναι σοβαρη συσταση, οχι υποχρεωση.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.892
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Αν κανω κλασικα δωρεαν check in μια εβδομαδα πριν το ταξιδι
Νομίζω ότι το δωρεαν chek in γίνεται τώρα στις 4 μέρες πριν το ταξίδι και όχι 1 εβδομάδα.
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
Νομίζω ότι το δωρεαν chek in γίνεται τώρα στις 4 μέρες πριν το ταξίδι και όχι 1 εβδομάδα.
Ελπίζω ότι το chek in 4 ημέρες πρίν το ταξίδι γίνεται και για τα δύο σκέλη της κράτησης ταυτόχρονα ε?(μετάβαση & επιστροφή έστω και αν η 2η είναι μετά από 8 μέρες από την ημερομηνία που κάνεις το check in.
Εννοώ ότι αν η επιστροφή είναι να γίνει 8 μέρες ας πούμε μετά να μην δεν σ΄αφήνει να το κάνεις με τη μία.. αλλά να πρέπει να φτάσεις πάλι στις 4 μέρες πριν την ημερομηνία επιστροφής για να σε αφήσει...
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Ελπίζω ότι το chek in 4 ημέρες πρίν το ταξίδι γίνεται και για τα δύο σκέλη της κράτησης ταυτόχρονα ε?(μετάβαση & επιστροφή έστω και αν η 2η είναι μετά από 8 μέρες από την ημερομηνία που κάνεις το check in.
Εννοώ ότι αν η επιστροφή είναι να γίνει 8 μέρες ας πούμε μετά να μην δεν σ΄αφήνει να το κάνεις με τη μία.. αλλά να πρέπει να φτάσεις πάλι στις 4 μέρες πριν την ημερομηνία επιστροφής για να σε αφήσει...
Οποτε και να ειναι η επιστροφη το check in μπορεις να το κανεις μεχρι 4 μερες πριν την πτηση. Οποτε αν η επιστροφη σου ειναι 4 μερες τουλαχιτον μετα απο την αναχωρηση σου τοτε θα χρειαστει να κανεις check εκει που θα εισαι δυστυχως!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.191
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom