Ryanair CHECK-IN ONLINE με την ryanair

Μηνύματα
21
Likes
1
καλησπερα παιδια! εκανα online check in.στην κρατηση που εκανα ειναι 2 ατομα.οταν ολοκληρωθηκε μου εβγαλε ολες τις λεπτομερειες της πτησης.και για να παμε και για να ερθουμε.στην εκτυπωση ομως εκτυπωνει μονο το να παμε.δεν εκτυπωνει πουθενα τον γυρισμο.τι να κανω??? helpppppp
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.782
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
πότε είναι η αναχώρηση και πότε η επιστροφή???
αν η επιστροφή είναι μετά από 15 μέρες πρέπει να ξανακάνεις τσεκ ιν μόνο για την επιστροφή.
 
Μηνύματα
21
Likes
1
πότε είναι η αναχώρηση και πότε η επιστροφή???
αν η επιστροφή είναι μετά από 15 μέρες πρέπει να ξανακάνεις τσεκ ιν μόνο για την επιστροφή.
πεταω 24-2 και ερχομαι 6-3 οποτε ειναι 10 μερες!


http://www.ryanair.com/en/online-checkin εδω ειδα τωρα κατι..στο option 2 εχει τα στοιχεια του προορισμου.αλλα και στο 3 εχει τα ιδια.δεν θα επρεπε στο option 3 εκει που λεει flying from δεν βαζουμε απο εκει που γυρναμε??
 
Last edited by a moderator:

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.782
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
άρα μετά τις 20 του μηνός μπορείς να κάνεις τσεκ ιν για την επιστροφή σου.
 
Μηνύματα
21
Likes
1
άρα μετά τις 20 του μηνός μπορείς να κάνεις τσεκ ιν για την επιστροφή σου.
αφου ειναι 9 μερες! δεν θα επρεπε να τυπωθουν μαζι??

δλδ οι 15 μερες που διαβασα ειναι πριν την επιστροφη??
 
Last edited by a moderator:

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.782
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
9 από πότε???
τα εισιτήρια σου είναι ξεχωριστά.άλλο για να πας και άλλο για να επιστρέψεις. το τσέκ ιν της επιστροφής θα γίνει 15 μέρες νωρίτερα από τις 6/3 που επιστρέφεις.
 
Μηνύματα
21
Likes
1
9 από πότε???
τα εισιτήρια σου είναι ξεχωριστά.άλλο για να πας και άλλο για να επιστρέψεις. το τσέκ ιν της επιστροφής θα γίνει 15 μέρες νωρίτερα από τις 6/3 που επιστρέφεις.
γι αυτο δλδ δεν μου εκτυπωνει και το γυρισμο..μετα με τον ιδιο τροπο το ξανα κανω απο την αρχη??
 
Last edited by a moderator:

sinesiostathis

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά θα πετάξω για Αθήνα στις 1 Απριλίου που παω να κάνω ηλεκτρονικό τσεκ Ιν; Διότι άλλος μου το τακτοποίησε και δεν μπορω να τον βρω τωρα. απλα εχω το email που του έστειλε η raian air.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά

sinesiostathis

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλημερα παιδια εχω ενα θεμα παω να κανω check in και μου ζητα τα τελευταια ψηφα της πιστοτικης καρτας. Ελα ομως που αλλος μου το πληρωσε και δεν ξερω την πιστοτικη του?? το mail γραφει οτι ειναι στο ονομα μου αλλα δεν μπορω να κανω check in
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom