EasyJet Easyjet - Παραδοτέα Βαλιτσα

jk_bartender

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Ναι αλλα εγω σου απαντησα για τις δυο ερωτησεις σου,στο ποσο και στην πηγαινε ελα,Εγω το εχω κανει στο τσεκ ιν,οχι μετα το τσεκ ιν..Ισως να βοηθουσει καποιος αλλος πιο εμπειρος..
και συ μια μερα μετα το αποφασισες?Για που πετας αν επιτρεπεται?
δεν μπορω να ανεβασω και την φωτο.......προεκυψε γιατι υπαρχει συγγενης στο βερολινο και θελει τελικα να του παω πραγματα δεν ηταν κανονισμενο..........πριν κανω το τσεκ ιν γιατι σημερα το εκανα δεν ειχε επιλογη να προσθεσεις βαλιτσα πρεπει να πας στην διαχειρηση της κρατησης δεν ξερω και πως να ανεβασω την φωτο να σου δωσω να καταλαβεις αν ξερει καποιος ας μου πει παντως γιατι καιγομαι!
 

jk_bartender

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Αν τους επαιρνες τηλ?
προσπαθω αλλα δεν το σικωνει κανενας ξερω πως εχουβ βαρδια μονο εν ωρα πτησης αλλα και παλι δεν εχω και μεγαλη γκαμα τηλεφωνων βρηκα 2 εδω μεσα το ενα ειναι νεκρο και το αλλο δεν απαντα καθολου..............
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
2111980013
210 3530300 εγω που ειχα προβλημα με τοις λαθος ημερομηνιες μου το ελυσαν
 

jk_bartender

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
αστα να πανε μιλισα με αγγλια και μου ειπε αυτος οτι ειναι και για τις 2 πτυσεις τελικα την εκλεισα μου εκδοσε καινουρια boarding pass και σε ολα και με της επιστροφης εβγαλε δεξια μια βαλιτσουλα φανταζομαι πως εγινε η δουλεια ε?
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
καλα και εγω δυο συνομιλητες αλλαξα μεχρι αν βρω λυση,αλλα βρηκα.Εννοεις 39 πηγαινε ελα?και αφου σου το εβγαλε τοτε ναι εγινε,αλλωστε θα στο γραφει και στην κρατηση σου,κιλα 20.Αρα μην ερθεις με αδεια χερια φερε μας κατι...χιιχιχ
 

jk_bartender

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
καλα και εγω δυο συνομιλητες αλλαξα μεχρι αν βρω λυση,αλλα βρηκα.Εννοεις 39 πηγαινε ελα?και αφου σου το εβγαλε τοτε ναι εγινε,αλλωστε θα στο γραφει και στην κρατηση σου,κιλα 20.Αρα μην ερθεις με αδεια χερια φερε μας κατι...χιιχιχ
επειδη εκτιμησα την βοηθεια σου θα σου πω την αληθεια..........ολη αυτη η ιστορια εγινε για την πρωην μου αυτη θα παει αλλα επειδη τα εκλεισα εγω και αυτη δεν νιωθει ανελαβα να βοηθεισω σαν καλος χριστιανος.............ΕΓΩ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ ΣΕ 11 ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!ΤΑΙΛΑΝΔΗ ΠΑΤΑΓΙΑ ΓΙΑ 17 ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι να με κανει ενα βερολινακι!!!!!!!!!!
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Σιγα ..ξερω πολλους που λατρευουν το Βερολινο...
Καλα να περασεις!
Ταξιδι να ειναι με καλη παρεα-ή και οχι- και οπου να ναι!!!
Καλο ταξιδι!!
 

Hatzimpek84

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Γεια σας,
Εκανει μια κρατηση στην easyjet και μετα απο λιγες μερες προσθεσα και μια αποσκευη. Τωρα μπηκα και εκανα online check-in και μου εστειλαν επιβεβαιωση και bording pass στο mail μου. Θελω να ρωτησω αν πρεπει να αναγραφονται οι αποσκευες στο bording pass ή οχι?
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.838
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
όχι δεν αναγράφονται.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.662
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom