EasyJet Easyjet - Παραδοτέα Βαλιτσα

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
να είσαι καλά.καλό σου ταξίδι.
 

evaluna

Member
Μηνύματα
30
Likes
12
γεια σας και εγω πρωτη φορα εκλεισα με τη συγκεκριμενη εταιρια αλλα δεν εβαλα αποσκευες μονο χειραποσκευη στις διαστασεις που αναφερατε σε προηγουμενα σχολια ομως εχω μια ισως ηλιθια απορια θα θεωριθει χειραποσκευη και τσαντα μου που θα ερθω στο αεροδρομιο?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
γεια σας και εγω πρωτη φορα εκλεισα με τη συγκεκριμενη εταιρια αλλα δεν εβαλα αποσκευες μονο χειραποσκευη στις διαστασεις που αναφερατε σε προηγουμενα σχολια ομως εχω μια ισως ηλιθια απορια θα θεωριθει χειραποσκευη και τσαντα μου που θα ερθω στο αεροδρομιο?
Η γυναικεία τσάντα πρέπει να μπει και αυτή μέσα στη χειραποσκευη.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
νομιζω οτι ειναι λιγο τραγικο ομως
Τραγικο ξετραγικο, οταν πατας πως εχεις διαβασει κι συμφωνεις με τους ορους του εισιτηριου και επειτα το αγοραζεις σου γραφει μεσα τι περιλαμβανει αυτο σε αποσκευες και λοιπες χρεωσεις για αλλαγες κτλ κτλ.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
δεν υπάρχει περιορισμός στο βάρος της χειραποσκευής.
 

popietost

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας και από 'μενα! Ρε παιδιά μια ερώτηση θέλω να κάνω γιατί ψάχνω να βρω άκρη με τα τηλέφωνα αλλά δεν... όσον αφορά τις βαλίτσες, έχω κλείσει τα εισιτήρια μου κανονικά και δεν έχω κάνει τσεκ ιν ακόμα. Θέλω να προσθέσω μία βαλίτσα και μου βγάζει το ποσό των 42 ευρώ στην εφαρμογή της easy jet, ξέρει κανείς αν αυτά τα λεφτά είναι μόνο για το πήγαινε ή αν είναι πήγαινε-έλα;;;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Γεια σας και από 'μενα! Ρε παιδιά μια ερώτηση θέλω να κάνω γιατί ψάχνω να βρω άκρη με τα τηλέφωνα αλλά δεν... όσον αφορά τις βαλίτσες, έχω κλείσει τα εισιτήρια μου κανονικά και δεν έχω κάνει τσεκ ιν ακόμα. Θέλω να προσθέσω μία βαλίτσα και μου βγάζει το ποσό των 42 ευρώ στην εφαρμογή της easy jet, ξέρει κανείς αν αυτά τα λεφτά είναι μόνο για το πήγαινε ή αν είναι πήγαινε-έλα;;;
Εφοσον εχεις κλεισει και επιστροφη ειναι πηγαινε-ελα.
Μπορεις να τσεκαρεις και στη σελιδα τους αν θες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom