EgyptAir EgyptAir -- Ερωτήσεις & Πληροφορίες

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
Δεν ξέρω αν παίζει κάτι μεταξύ Ναυτεμπορικής και αεροπορικής αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση τους έκανε "μισή" δουλειά καθώς δεν ανέφερε τις λοιπές παροχές:

http://www.liberal.gr/arthro/196017...s-ptiseis-apo-athina-pros-rosia-kai-irak.html

Αν πέσουν και οι τιμές(όπως γίνεται συχνά μετά την πρώτη ανακοίνωση) μπορεί να εξυπηρετεί μερικούς.
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Δεν ξέρω αν παίζει κάτι μεταξύ Ναυτεμπορικής και αεροπορικής
Η Ναυτεμπορικη ανεβαζει περιπου 2 ειδήσεις καθε μηνα που αφορούν αεροπορικα νεα (νεα δρομολογια απο ελλαδα κλπ) εκ των οποιων τα μισα αφορουν την Egyptair. Ποια; την egyptair. Που εχει μολις 1 με 2 πτησεις την ημερα απο αθηνα. Για τη 1μιση αυτη πτηση εχουμε 1 αρθρο το μηνα και για τις υπολοιπες 50 με 70 πτησεις παλι 1 αρθρο το μηνα. Τυχαιο;

Αν πέσουν και οι τιμές(όπως γίνεται συχνά μετά την πρώτη ανακοίνωση) μπορεί να εξυπηρετεί μερικούς.
Ειναι δηλαδη σα να λεμε πως υπαρχει περιπτωση καποιος να ενδιαφερεται να παει ηρακλειο απο αθηνα μεσω μοσχας με την aeroflot αντι να ταξιδεψει απ ευθειας με aegean, sky express, ellinair ή volotea. Που στην πρωτη θα πληρωσει κανα 500αρι ενω στη δεύτερη οχι πανω απο 50 ευρω... Ελεος πια, σηκωνω τα χερια ψηλα...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.959
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
H Ναυτεμπορική απλώς αναπαράγει άκριτα τα δελτία τύπου που λαμβάνει (στην κατηγορία με τα νέα των διαφόρων επιχειρήσεων). Πιθανότητα οι άλλες αεροπορικές, επιδυκνύοντας μεγαλύτερη σοβαρότητα, δε διανέμουν τέτοια δελτία τύπου. Η επιλογή να τα αναπαράξουμε κι εδώ είναι δική μας. Πάντως, παρότι συμφωνώ ότι τα συγκεκριμένα νέα είναι περιττά, δε με ενοχλούν, απλά τα προσπερνάω. Κάντε κι εσείς το ίδιο...
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Να αναφερουμε φυσικα πως και η ναυτεμπορικη ειχε αντίστοιχο αρθρο;). Φυσικα η μοσχα παραμενει στα ιδια επιπεδα που ανεφερα παραπανω:D. Τρεχατε να κλεισετε για Μοσχα λοιπον.
 

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
καλησπέρα σας, σκέφτομαι να κλείσω πτήση με egyptair πολλών ωρών θα ήθελα να ρωτήσω τις εντυπώσεις σας σχετικά με τα αεροπλάνα και το αεροδρόμιο του Kαίρου διότι θα είμαι transit.
Στις πτήσεις της egypt σερβίρουν αλκοόλ?(πτήση 5 ωρών δεν βγαίνει χωρίς αλκοόλ)
ευχαριστώ
 
Μηνύματα
111
Likes
265
καλησπέρα σας, σκέφτομαι να κλείσω πτήση με egyptair πολλών ωρών θα ήθελα να ρωτήσω τις εντυπώσεις σας σχετικά με τα αεροπλάνα και το αεροδρόμιο του Kαίρου διότι θα είμαι transit.
Στις πτήσεις της egypt σερβίρουν αλκοόλ?(πτήση 5 ωρών δεν βγαίνει χωρίς αλκοόλ)
ευχαριστώ
Δυστυχώς θα πρέπει να την βγάλεις στεγνός την πτήση. Δεν έχω να θυμάμαι κάτι το ιδιαίτερο από την συγκεκριμένη εταιρεία, για πτήση CAI- JNB. Αλλά αν είναι η φθηνότερη και η πιο βολική στις ώρες χαλάλι της θα την έπαιρνα ξανά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.513
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom