EgyptAir EgyptAir -- Ερωτήσεις & Πληροφορίες

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
χτες γυρισα απο αιγυπτο.πριν 3 μερες ταξιδεψα με την εν λογο,απο λουξορ-καιρο,τεραστιο αεροπλανο για τοσο μικρη πτηση.καμια ανησυχια
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.474
Likes
7.944
Ρε παιδιά, κάποτε είχε συζητηθεί στο φόρουμ η αξιοπιστία της Egypt Air ή κάνω λάθος? Δεν μπορώ να βρώ σχετικό τόπικ...
Εν ολίγοις, είναι αξιόπιστη ή όχι?
Ταξιδεύουμε μαζί της ή δεν στέλνουμε ούτε γράμμα? :roll:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ρε παιδι μου αν ειναι να σου κάτσει θα σου κάτσει..
και εγώ νομίζω με egypt θα πετάξω..
σε νοιάζει πολύ??
εμένα καθόλου..:rolleyes:
Να δώ ποιός θα σου απαντήσει τεκμηριωμένα τώρα που λείπει ο αεροπλανολόγος..:cool:
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ταξίδι-Όνειρο
Africa overland!!
Άστα... βρήκα τις απαντήσεις του... ποστς #4# και #7#:
http://www.travelstories.gr/%E1%F3%DF%E1/13684-se-asia.html
και μου έκανε την καρδιά περιβόλι!!! :(

Παντως εγω (που ξεκινησα το thread στο οποιο αναφερεσαι) μια χαρα πεταξα με την εν λογω εταιρεια και τη βρηκα και αψογη,και στην εξυπηρετηση στην ευγενεια και εφτασε και ακριβεστατη,στο πηγαινε μαλιστα εφτασε και μιση ωρα νωριτερα,βαλιτσα εννοειται δε χαθηκε και με αφησανε μεχρι και να ξαπλωσω στο πατωμα μπροστα στις θεσεις καθως ηταν ολη η σειρα αδεια και να κοιμηθω ενα εξαωρακι.Το καλυτερο ταξιδι ever!

P.S.:Και η ρενατα εχει δικιο,αμα ειναι να σου κατσει θα σου κατσει!Οποτε dont worry be happy και κλειστο!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.474
Likes
7.944
Παντως εγω (που ξεκινησα το thread στο οποιο αναφερεσαι) μια χαρα πεταξα με την εν λογω εταιρεια και τη βρηκα και αψογη,και στην εξυπηρετηση στην ευγενεια και εφτασε και ακριβεστατη,στο πηγαινε μαλιστα εφτασε και μιση ωρα νωριτερα,βαλιτσα εννοειται δε χαθηκε και με αφησανε μεχρι και να ξαπλωσω στο πατωμα μπροστα στις θεσεις καθως ηταν ολη η σειρα αδεια και να κοιμηθω ενα εξαωρακι.Το καλυτερο ταξιδι ever!
Ε αυτό που εμφανίστηκες στα καπάκια της ερώτησής μου, τι σύμπτωση είναι πάλι??? Σημάδι να την προτιμήσω??? :roll::lol:
Thanks πολύ!!!
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ταξίδι-Όνειρο
Africa overland!!
Ε αυτό που εμφανίστηκες στα καπάκια της ερώτησής μου, τι σύμπτωση είναι πάλι??? Σημάδι να την προτιμήσω??? :roll::lol:
Thanks πολύ!!!

Ε ναι και εγω ανυσηχουσα αλλα τελικα ολα ηταν αψογα, τωρα δεν ξερω πως συντηρουν τα αεροπλανα τους αλλα οσο να ναι για να ναι Star Alliance καποια standar θα τα εχουν!
Κλειστο και καλο ταξιδι ,μακαρι να μουν στη θεση σου αλλα ο Ε.Σ. δεν το επιτρεπει!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μιά μέση (το πολύ) εταιρία.
Αναλόγως τι δρομολόγιο κάνει κανείς... Καλή εξυπηρέτηση έχουν -δε λέω- αλλά τα καθίσματα είναι κάπως στενά (όχι ότι η Delta έχει φαρδύτερα ας πούμε που πας και Αμερική...). Αλλά όπως είπε και η renata, το πεπρωμένον φυγείν αδύνατον. Δηλαδή πολλές φορές δεν έχεις και πολλές επιλογές. Μια χαρά είναι, σιγά.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Εγώ πάντως δε θα πέταγα, ιδίως για μικρές διαφορές στη τιμή. Για τι προορισμό κοιτάς και με τι διαφορά απ'τον επόμενο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.799
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom