Γενικά Ellinair

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
@underwater δεν ειμαι σπιτι να δω τι λεει αλλα θα το δω μετα κ θα σας πω για σιγουρα !

@Anastasis06 Σιγουρα? δλδ μου λες οτι θα μπορεσω να εχω 2 βαλιτσες , μια ryanair κ μια ...οτι θελω.. χωρις να εχω τπτ χρεωση παραπανω κτλ?
 

Anastasis06

Member
Μηνύματα
50
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Bιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Μελβούρνη
@underwater δεν ειμαι σπιτι να δω τι λεει αλλα θα το δω μετα κ θα σας πω για σιγουρα !

@Anastasis06 Σιγουρα? δλδ μου λες οτι θα μπορεσω να εχω 2 βαλιτσες , μια ryanair κ μια ...οτι θελω.. χωρις να εχω τπτ χρεωση παραπανω κτλ?
Δές το και εσύ, το λέει στους όρους της ellinair: https://el.ellinair.com/article/gr_luggages
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
Παιδια ενω εχω παρει τα εισιτηρια online δεν εχει ερθει καποιο email...
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
μέγιστη διάσταση έως 158 εκ.ή 62 ίντσες (το σύνολο των τριών διαστάσεων μήκος, ύψος, πλάτος) ...ρε παιδια μπορει να μ πει καποιος ποσο θεωρειτεαι αυτο το μεγεθος? μεγαλη βαλιτσα δλδ μπορω ? κανα μπαουλο ? βαζω στο scroutz αλλα δε βγαζει κατι συγκεκριμενο :p
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
μέγιστη διάσταση έως 158 εκ.ή 62 ίντσες (το σύνολο των τριών διαστάσεων μήκος, ύψος, πλάτος) ...ρε παιδια μπορει να μ πει καποιος ποσο θεωρειτεαι αυτο το μεγεθος? μεγαλη βαλιτσα δλδ μπορω ? κανα μπαουλο ? βαζω στο scroutz αλλα δε βγαζει κατι συγκεκριμενο :p
Μεγάλη βαλίτσα είναι. Βρίσκεις μια που σου αρέσει ή μια τυχαία και προσθέτεις τις διαστάσεις που δίνουν στην περιγραφή και έτσι θα βγάλεις άκρη.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
Σκεφτομαι το ενδεχομενο να κλεισω μ αυτην την εταιρια για πτηση εσωτερικου ειναι καλη?εννοω εχει θεμα με ακυρωσεις οπως πχ η ryanair ή κλινει πιο πολυ στα στανταρ της aegean??εχει κανεις προσφατη εμπειρια??
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Σκεφτομαι το ενδεχομενο να κλεισω μ αυτην την εταιρια για πτηση εσωτερικου ειναι καλη?εννοω εχει θεμα με ακυρωσεις οπως πχ η ryanair ή κλινει πιο πολυ στα στανταρ της aegean??εχει κανεις προσφατη εμπειρια??
Πριν καμποσες μερες ακύρωσε τη διαδρομη φιλης μου λιγες μερες πριν το ταξιδι , Χανια Θεσσαλονίκη. Τελικα ταξιδεψε με Ryanair.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Μια χαρά εταιρία είναι. Σίγουρα δεν προσφέρει τη σιγουριά της Aegean, αλλά δεν είναι και ryanair. Και εννοείτε η εξυπηρέτηση και η παροχές της εν πτήσει είναι πολύ καλές. Μόνο και μόνο που σου δίνει βαλίτσα δωρεάν, είναι στα συν της.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Σίγουρα δεν προσφέρει τη σιγουριά της Aegean, αλλά δεν είναι και ryanair.
Την συναγωνίζεται στο φουλ.Οι ακυρώσεις και οι αλλαγές πάνε σύννεφο.Αν αυτό δεν σε ενοχλεί επειδή δίνει
δωρεάν βαλίτσα,τότε πάσο.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Την συναγωνίζεται στο φουλ.Οι ακυρώσεις και οι αλλαγές πάνε σύννεφο.Αν αυτό δεν σε ενοχλεί επειδή δίνει
δωρεάν βαλίτσα,τότε πάσο.
Δεν νομίζω ότι είναι μόνο η δωρεάν βαλίτσα, η οποία σημειωτέον κοστίζει το λιγότερο 15€, ούτε βέβαια και οι χυμοί και τα νερά της, αλλά ότι υπάρχουν ανθρωποι τους σε περίπτωση που πάρεις ένα τηλέφωνο να σου απαντήσουν. Οπως επίσης θα βγάλουν και μια ανακοίνωση στο αεροδρόμιο ηια κάποιον που εχει καθυστερησει λίγο δείχνοντας ότι τον υπολογίζουν στοιχειωδως ως άνθρωπο. Γενικά στη συμπεριφορά στο πελάτη δεν νομίζω ότι σε τιποτα είναι κατώτεροι απο την Aegean. Βέβαια οι ακυρώσεις δρομολογίων είναι μέρος της βιομηχανίας και οχι κάτι καινούργιο. Το θεμα είναι να μην γίνεται τελευταία στιγμή. Κάτι το οποίο δεν εγινε στο δρομολόγιο Χανια Θεσσαλονίκη τουλάχιστον.
Τέλος, μιας και εσας η βαλιτσα δεν σας ενδιαφέρει αλλα πληροφοριακά στην ραιν χειραποσκευή και βαλιτσα κοστίζουν 8+20 η 25, δηλαδή περίπου 30€.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.208
Μηνύματα
883.795
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom