Γενικά Ellinair

panosil

Member
Μηνύματα
117
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Αφού είναι λάθος που θα πάει το boarding pass;Πάρε τηλ. για να το αλλάξεις.Η ρώτα τους αν μπορείς να το κάνεις χωρίς επιβάρυνση στο αεροδρόμιο.
Στο σαιτ λέει ότι μπορεί να γίνει online check-in και το boarding pass να σταλθεί με sms στο κινητό. Δε θα είμαι οκ με αυτό;
 

panosil

Member
Μηνύματα
117
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα θα είσαι ΟΚ.
Είδα και ότι μπορεί να γίνει δωρεάν στα γκισέ στου αεροδρομίου, αν είμαι εκεί μέχρι και 40 λεπτά πριν την αναχώρηση.
 
Last edited:

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.960
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Μάλλον έρχονται δύσκολες μέρες για την εταιρεία
Αυτό φημολογείται εδώ και μέρες, να μη πω μήνες.
Είναι τεράστιο πλήγμα για το τουρισμό της Βορ. Ελλάδας γενικότερα, από τη Χαλκιδική και τη Πιερία μέχρι τα Μετέωρα.
Δε ξέρω τι γίνεται με τους Ρώσους τουρίστες και πότε τελικά θα τους επιτραπεί να μπουν στην Ελλάδα για διακοπές και υπό ποιές προϋποθέσεις, ωστόσο ο όμιλος είχε αφιερωθεί σχεδόν αποκλειστικά σε κείνη την αγορά, περικόπτοντας -ανεξήγητα ίσως- δρομολόγια εσωτερικού & εξωτερικού.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αυτό φημολογείται εδώ και μέρες, να μη πω μήνες.
Είναι τεράστιο πλήγμα για το τουρισμό της Βορ. Ελλάδας γενικότερα, από τη Χαλκιδική και τη Πιερία μέχρι τα Μετέωρα.
Δε ξέρω τι γίνεται με τους Ρώσους τουρίστες και πότε τελικά θα τους επιτραπεί να μπουν στην Ελλάδα για διακοπές και υπό ποιές προϋποθέσεις, ωστόσο ο όμιλος είχε αφιερωθεί σχεδόν αποκλειστικά σε κείνη την αγορά, περικόπτοντας -ανεξήγητα ίσως- δρομολόγια εσωτερικού & εξωτερικού.
Η γραμμή από ό,τι έμαθα εγώ είναι από την κυβέρνηση Πούτιν, η οποία περιορίζει σημαντικά των αριθμό των επισκεπτών από τη μια χώρα στην άλλη. Είναι στην ουσία σα να μας έχουν μπανάρει, αφού ούτε πτήσεις υπάρχουν. Φημολογήθηκε έντονα ότι ο όμιλος Μουζενίδη έχει βαρέσει κανόνι, αυτό που ισχύει όμως είναι έχει αφήσει συνεργάτες -κυρίως ξενοδοχεια- απλήρωτους.Τουλάχιστον δε χρωστάει στην ΙΑΤΑ γιατί θα είχε πρόβλημα . Προχτές έδωσε στα ρώσικα εξηγήσεις στο ίνσταγκραμ της αεροπορικής. οι οποίες μεταφράζονται ως "είμαστε δέκα μέρες σε αναστολή λόγω τεχνικών και νομικών θεμάτων , θα επανέλθουμε.
Εν μέσω λοκνταουν πάντως το φροντιστήριο ρωσικών που πηγαίνω το οποίο είχε επικοινωνία με τη ρωσική πρεσβεία, μας ενημέρωνε ότι υπάρχει θέμα αναγνώρισης μεταξύ εμβολίων, γι' αυτό υπάρχει ένα άτυπο εμπάργκο μεταξύ Ρωσίας και Ελλάδας :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.683
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom