Eurovision Song Contest 2011

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Χμ τα άκουσα, δεν ένοιωσα ρίγη εθνικής συγκίνησης να με κατακλύζουν όπως άλλωστε ανέμενα. Το 5ο και 6ο τραγούδι προκρίνω (αλλά ειδικά το 6ο για την USAvision Song Contest ταιριάζει). Αχ Σικάγο γίναμε (γενικώς και μουσικώς)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Απο τα τραγουδια που ακουσα μου αρεσαν τα Κοκκινα Χαλια και η Νικη.......ακουστηκα μου εδεναν καλλιτερα με τη Γιουροβιζιον
Βεβαια ολοκληρωμενη αποψη θα εχουμε οταν τα ακουσουμε live με τη σκηνικη τους παρουσια
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Δεν μου άρεσε κανένα...έχω πρόβλημα;;:roll:
Δε με εμπνέουν για eurovision! Τουλάχιστον να πάει κάποιο με ελληνικό στίχο, φτάνει πια με τα ίδια αγγλικά τραγούδια όλων των χωρών...
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μα πέρυσι πήγαμε με ελληνικό στίχο!

Καλησπέρα στην παρέα...τρέχω και δεν φτάνω με πολλά και διάφορα!

Τα ακούσαμε σήμερα τα αποσπάσματα των τραγουδιών! Με ένα αρχικό άκουσμα...εγώ ψηφίζω την Νίκη Πόντε...αλλά ας ακούσουμε την ερχόμενη εβδομάδα ολόκληρα τα τραγούδια...και βλέπουμε!

Ο καθένας φυσικά, μπορεί να απογειώσει το τραγούδι του με την σκηνική του παρουσία, στον ελληνικό τελικό, ή και να το ρίξει στα μαύρα τάρταρα...

Α...με την ευκαιρία...να και το τραγούδι του Θεοχάρη Ιωαννίδη. Αυτό που θα κατέθεταν δηλαδή, εφόσον εγκρινόταν η ένσταση που είχαν καταθέσει στην ΕΡΤ, γιατί μετά την πρώτη απόρριψη, αποσύρθηκε ανεξαρτήτως αποτελέσματος ο Κορκολής.

 
Last edited by a moderator:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Α...με την ευκαιρία...να και το τραγούδι του Θεοχάρη Ιωαννίδη. Αυτό που θα κατέθεταν δηλαδή, εφόσον εγκρινόταν η ένσταση που είχαν καταθέσει στην ΕΡΤ, γιατί μετά την πρώτη απόρριψη, αποσύρθηκε ανεξαρτήτως αποτελέσματος ο Κορκολής.

Πω πω χαλια, ευτυχως που το εκοψαν. Ρε το Stereo Mike, δεν ειναι και τοσο ασχημο. Λιγο κιτς αλλα γω το ακουω ευχαριστα.
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Συμπαθητικό το τραγούδι του Θεοχάρη αλλά συνάμα βαρετό...Από τα 6 τραγούδια, εμένα τουλάχιστον αυτό που μου έμεινε-ή έκανε τη διαφορά από τα άλλα ήταν του Λούκα...Τα άλλα τα έχω ξεχάσει ήδη..Ίσως της Νίκης να είναι κάπως πιο συμμαζεμένο...:roll:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
καλησπεριζω την eurovisionοπαρεα!!
με ενα πρωτο ακουσμα, nikki ψηφιζω και εγω!
τα υπολοιπα δεν με τρελαινουν..
ειδικα αυτο της ψυχραμη, το βρισκω ψιλοτραγικο!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Μα πέρυσι πήγαμε με ελληνικό στίχο!
Και δεν πήγαμε κι άσχημα...γενικά θα μου άρεσε η κάθε χώρα να λέει τραγούδι στη γλώσσα της!
Αναμένουμε τώρα την παρουσίαση των τραγουδιών στη σκηνή και βλέπουμε...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Πάντως τώρα με τις επιτροπές θα χαθούνε και τα "εναλλακτικά":roll: επί σκηνής (αν και απολαμβάνω τα βιντεοκλιπ της Βέρκα). Θυμίζω:
Sieben Sieben.... :haha::haha::haha::bleh:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.485
Likes
7.968
Του Ιωαννίδη πολύ κοντά στα ακούσματά μου, μου θυμίζει dream house, αλλά πολύ μακρυά για Eurovision...
Επίσης, όλοι έχουν αρχίσει να εκθειάζουν αυτό του Λούκα... τόσο γ@μ@το είναι???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.266
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom