Φερόε (Νήσοι) Faroe Islands "The most unspoilt islands in the world""

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Mε συγχωρεις δηλαδη,να χρηματοδοτησω για να κανεις εσυ ή ο οποιοσδηποτε ταξιδια? Για ποιο λογο ακριβως? :roll:
Μου αρκει να χρηματοδοτω τα δικα μου..:rolleyes:...που τα ευχαριστιεμαι κιολας..
Αν ειναι κατι που μου ξεφευγει πειτε μου..
Να δωσεις χρηματα σε φιλανθρωπικες οργανωσεις,σε ιατρικες αποστολες,σε οτι εχει τετοια σχεση το καταλαβαινω...
Αλλα αυτο μου φαινεται κουλο..;)
Βρε μηπως να κανω κι εγω ενα σαιτ να το ονομασω " vourlisia around the world" μπας και μαζεψω τιποτις???:bleh:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Mε συγχωρεις δηλαδη,να χρηματοδοτησω για να κανεις εσυ ή ο οποιοσδηποτε ταξιδια? Για ποιο λογο ακριβως? :roll:
Μου αρκει να χρηματοδοτω τα δικα μου..:rolleyes:...που τα ευχαριστιεμαι κιολας..
Αν ειναι κατι που μου ξεφευγει πειτε μου..
Να δωσεις χρηματα σε φιλανθρωπικες οργανωσεις,σε ιατρικες αποστολες,σε οτι εχει τετοια σχεση το καταλαβαινω...
Αλλα αυτο μου φαινεται κουλο..;)
Βρε μηπως να κανω κι εγω ενα σαιτ να το ονομασω " vourlisia around the world" μπας και μαζεψω τιποτις???:bleh:

+1

Aν βέβαια καταφέρνεις κόσμο να σε χρηματοδοτούν μαγκιά σου!
Μαγκιά τους? Μπαααα. Υπάρχει πολύ πείνα στον κόσμο να κάνεις ένα σωρό δωρεές αν θες!
Κατά τα άλλα φυσικά και το ταξίδι σου είναι φοβερά ενδιαφέρον..
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
και νόμιζα ότι μόνο σε εμένα φάνηκε εξωφρενικό. χωρίς πλάκα τώρα, σου έχει κάνει κανείς δωρεά ποτέ? και αν ναί θα μπορούσες να μου δώσεις τα στοιχεία του γιατί θέλω να βγώ με τη δικιά μου γα φαγητό το βράδυ και μια δωρεά θα με βοηθούσε
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Γιατι, ρε παιδια? Μια χαρα ιδεα ειναι. Μπορει να βρεθει μια εταιρεια, ας πουμε, που να χρηματοδοτει με ανταλλαγμα ενα αυτοκολλητο στο ντεποζιτο της μηχανης, η να θελουν να προσφερουν οι φιλοι του ανθρωπου αντι για δωρο γενεθλιων-γιορτης η ξερω γω τι αλλο.

ΥΓ Κριμα που η αφηγηση σου ειναι λακωνικη - περισσοτερες λεπτομερειες, οποτε μπορεσεις, θα ειναι πολυτιμες.
 

freerider

Member
Μηνύματα
9
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Παταγονία - Cerro Torre
Οι ιδέες είναι τζάμπα!!!

Καλησπέρα σε όλους

Η ιδέα αυτή ξεκίνησε με σκοπό να με βοηθήσει κάποιος σε ταξίδια ιδιαίτερα και όχι by the book και προγραμματισμένα ασφαλή ταξίδια όπως οι περισσότεροι επιλέγουν. Δεν ζητάω χρήματα από κανέναν, αν κάποιος θέλει,κάνει δωρεά, αλλιώς συνεχίζει το web surfing του στην σελίδα μου ή οπουδήποτε αλλού επιθυμεί. Ανάλογα με το ποσό δωρεάς θα υπάρχουν και ανάλογα δώρα όπως stickers και T-Shirts τα οποία θα αναγράφονται στον πίνακα euro / km. Σας ευχαριστώ για τα τόσα comments για το donate button, ομολογώ πως περίμενα comments για τις photo και τα ταξίδια.

Keep traveling safe.

Σας χαιρετώ
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Το θέμα είναι για τα Faroe Islands...

Το να ζητήσει κάποιος donation στο site του είναι θεμιτό. Αλλά να μπαίνει σε άλλα sites που έχουν κόσμο και να ζητάει εκεί δωρεά το βρίσκω γελοίο.

Από εδώ και κάτω μόνο αν έχετε να προσθέσετε κάτι σχετικά με την ιστορία. Όλα τα άλλα είναι εκτός θέματος.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Μήπως χρησιμοποίησες για τις μετακινήσεις σου μεταξύ των νησιών τα δρομολόγια ελικοπτέρων της Αtlantic Airways?

Kάπου είχα διαβάσει ότι είναι οι φθηνότερες εμπορικές πτήσεις με ελικόπτερο στον κόσμο.
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Μεγαλε χαρα στο κουραγιο σου να πας εκει ψηλα. Δεν μιλαω για το σχετικα ερημο μερος (εγω ευχαριστως θα πηγαινα στα Πιτκαιρν Ιλαντς) αλλα η διαθεση να δεις "τι υπαρχει εκει πανω". Αν και απο κατι φιλους που εχουν ζησει πολλα χρονια στη Σκανδιναβια δεν ακουσα κατι το περιεργο για το μερος (τα κλασσικα: ψαρεμα, ψυση, ησυχια, πολιτισμος), ειναι εκπληκτικο να βρισκεις ολο και περισσοτερους "συναδελφους" που βαζουν τον χαρτη κατω και λενε "ΕΔΩ". Και πηγαινουν. Χωρις γιατι ή τι να κανουμε εκει ή τι να δουμε. Φυγαμε. Τερμα.

Ετσι και μενα μου χουν μπει κατι ιδεες για το Αν. Τιμορ αλλα... να δουμε. Καλα να μαστε...

ΥΓ. Εμαθες απο τους ντοπιους απο που βγηκε το ονομα Mykines στο αριστερο νησι? Φαινεται πολι περιεργο που το γραφουν με "y". Λες να εχουμε τιποτα ξαδελφια εκει πανω?
 

evaluna

Member
Μηνύματα
30
Likes
12
ρε συ πραγματικα πρεπει να ειναι ταξιδι ζωης αυτο... Μπραβο σου και να ανεβασεις και αλλες ιστοριες απο τα ταξιδια σου
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.751
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom