FC Barcelona - Mes que un club / Camp Nou

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.613
Likes
9.914
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Αληθεια υπαρχει καποιος(εκτος απο τον elefinor) που να υποστηριζει ακομα την Ρεαλ μετα τις σημερινες απαραδεκτες αντιαθλητικες ενεργειες τους;; Η πορτογαλικη παροικια(εκτος του Ροναλντο) επρεπε να ειχαν βγει ολοι με κοκκινη .. Πιο εριστικο παικτη απο τον Πεπε δεν εχω δει ποτε μου,ξεπερναει ακομα και τον Φαν Μπομελ..
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Έλα μωρή ΜΠΑΡΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....

Κι όμως υπάρχουν ακόμα κάποιοι που δεν την συμπαθούν αυτήν την ομάδα, τι να πω..

ΥΓ: Και ναι έκλεισα μέσω ιντερνετ τικετς και αρχές Μαιου θα είμαι στον ναο!:clap::clap::clap:

mes que un club..
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Έλα μωρή ΜΠΑΡΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....

Κι όμως υπάρχουν ακόμα κάποιοι που δεν την συμπαθούν αυτήν την ομάδα, τι να πω..

ΥΓ: Και ναι έκλεισα μέσω ιντερνετ τικετς και αρχές Μαιου θα είμαι στον ναο!:clap::clap::clap:

mes que un club..
Μαρτίου :lol:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Καλα δεν βαρεθηκατε τοσες πικρες? ;):bleh::bleh:
Μπα, είμαστε σκληρά καρύδια εμείς...δεν πικραινόμαστε για τέτοια θέματα...:D
Εξάλλου εγώ είμαι συνηθισμένη κι από την ομάδα μου εντός...χρόνια εξάσκησης αντοχής στις πίκρες...:haha::bleh:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.060
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Το παρακάτω θέμα είναι αφιερωμένο στους φίλους της Βασίλισσας.
Μιλά για τις επτά επισκέψεις του Γκουαρντιολα στο Μπερναμπεου με απολογισμό πέντε νικες και δύο ισοπαλίες.

Προσοχή περιέχει και βίντεο και από τα επτά ματς. Μεγαλύτερη προσοχή γιατί ξεικινάει με το σκληρό 2-6 της 02-05-2009.

Βασιλικός εφιάλτης


Οποιος φίλος της Ρεαλ τα δει ολα τα βίντεο κερδίζει μια κούτα χαρομαντηλα zewasoft.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.273
Μηνύματα
885.881
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom