FC Barcelona - Mes que un club / Camp Nou

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Τα χαρομάντηλα σας τα χαρίζουμε...:haha::haha::haha:
από το χτεσινό παιχνίδι πάντως το παραπάνω βίντεο έχει κόψει την καλύτερη σκηνή...την αντίδραση του Κασίγιας μετά το 2ο γκολ...:bleh:
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
Αληθεια υπαρχει καποιος(εκτος απο τον elefinor) που να υποστηριζει ακομα την Ρεαλ μετα τις σημερινες απαραδεκτες αντιαθλητικες ενεργειες τους;; Η πορτογαλικη παροικια(εκτος του Ροναλντο) επρεπε να ειχαν βγει ολοι με κοκκινη .. Πιο εριστικο παικτη απο τον Πεπε δεν εχω δει ποτε μου,ξεπερναει ακομα και τον Φαν Μπομελ..
Κάτσε, ρε Ορέστη δηλαδή επειδή φορούν ανάξια τη φανέλα της Ρεάλ κάτι γιουρούκια ( με πρώτο τον Πέπε) πρέπει εγώ να σταματήσω να υποστηρίζω Ρεάλ; Δεν νομίζω οτι ο συλλογισμός αυτός στέκει σε κριτική. Φυσικά, δεν έχει θέση σε αυτή την ομάδα ο Πέπε, ο οποίος φέρνει περισσότερο σε βαρυποινίτη έγκλειστο σε μεξικάνικη φυλακή παρά σε ποδοσφαιριστή. Έπρεπε να τον κόψουν στο face control ...Ο τύπος ούτε στα καλύτερα όνειρα του δεν είχε δει οτι θα έπαιζε στη Ρεάλ( καθώς και οι Κεντίρα και σία)...
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
H αλήθεια είναι πως υπάρχουν πολλοί λόγοι να αντιπαθεί κάποιος την Ρεάλ, ο Πέπε και ο κάθε Πέπε δεν είναι ένας από αυτούς.
Όπως δεν είναι και λόγος να τη συμπαθεί κάποιος επειδή π.χ κάποτε την στόλιζε ο (τεράστιος) Ζιντάν.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.332
Likes
3.543
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
frenchman απο πιο website εκλεισες τα εισητήρια ?
Υπάρχουν διάφορα στο net
(Κ τι τιμή πέτυχες ?? )
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Φίλε μου μπορείς να τα κλείσεις ή από εδώ: Barcelona Football Club tickets | FC Barcelona ή από εδώ Ticket sale - ServiCaixa.com
Αλλά επειδή την διαδικασία την προχώρησε ένας φίλος μου που έχει και visa κλπ, δεν ξέρω τώρα να σου πω λεπτομέρειες.
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αληθεια υπαρχει καποιος(εκτος απο τον elefinor) που να υποστηριζει ακομα την Ρεαλ μετα τις σημερινες απαραδεκτες αντιαθλητικες ενεργειες τους;; Η πορτογαλικη παροικια(εκτος του Ροναλντο) επρεπε να ειχαν βγει ολοι με κοκκινη .. Πιο εριστικο παικτη απο τον Πεπε δεν εχω δει ποτε μου,ξεπερναει ακομα και τον Φαν Μπομελ..
Και εγω είμαι ρεαλ
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
H αλήθεια είναι πως υπάρχουν πολλοί λόγοι να αντιπαθεί κάποιος την Ρεάλ, ο Πέπε και ο κάθε Πέπε δεν είναι ένας από αυτούς.
Όπως δεν είναι και λόγος να τη συμπαθεί κάποιος επειδή π.χ κάποτε την στόλιζε ο (τεράστιος) Ζιντάν.
ο πεπε- ειναι ενας λογος να αντιπαθεις την ρεαλ
Ανθρωπόμορφο ζώο! (BINTEO) | sportdog.gr
 

greekwolf

Member
Μηνύματα
147
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip America
Ας του κόψει κάποιος την καρίερα μια και καλή....έχει/θα σακατέψει πολλούς!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.613
Likes
9.914
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Κάτσε, ρε Ορέστη δηλαδή επειδή φορούν ανάξια τη φανέλα της Ρεάλ κάτι γιουρούκια ( με πρώτο τον Πέπε) πρέπει εγώ να σταματήσω να υποστηρίζω Ρεάλ; Δεν νομίζω οτι ο συλλογισμός αυτός στέκει σε κριτική. Φυσικά, δεν έχει θέση σε αυτή την ομάδα ο Πέπε, ο οποίος φέρνει περισσότερο σε βαρυποινίτη έγκλειστο σε μεξικάνικη φυλακή παρά σε ποδοσφαιριστή. Έπρεπε να τον κόψουν στο face control ...Ο τύπος ούτε στα καλύτερα όνειρα του δεν είχε δει οτι θα έπαιζε στη Ρεάλ( καθώς και οι Κεντίρα και σία)...
Αστεϊζω παιδια μη τα παιρνετε στα σοβαρα .. Απλα ημουνα απιστευτα εκνευρισμενος χθες το βραδυ με την νοοτροπια-βαρατε-στο-ψαχνο-και-καντε-θεατρο-και-οπου-μας-βγαλει ...
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
ο πεπε- ειναι ενας λογος να αντιπαθεις την ρεαλ
Ανθρωπόμορφο ζώο! (BINTEO) | sportdog.gr
Ξέρω πολύ καλά τι είναι ο Πέπε, αυτό που λέω είναι πως δεν μπορείς να κρίνεις μία ομάδα βάση κάποιου παίχτη της, ακόμα και αν αυτός είναι ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το κουτάλι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.859
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom