Ιταλία Gardaland, Άλπεις, όπερα, βίλλες, λίμνες. Που αλλού; Στην Ιταλία.

Eirini 88

Member
Μηνύματα
46
Likes
19
Υπάρχουν πολλά παιχνίδια που μπορεί να χαρεί ένα 4χρονο. Στο #5 post μπορείς να δεις από την περιγραφή μου μερικά όπως τα Rabits, Ramsis και να το διασταυρώσεις και ε το επίσημο site. Το Corsari είναι μια απλή βαρκάδα ενώ το Flying Island είναι πολύ ήπιο. Υπάρχουν επίσης πολλές παραστάσεις που μπορείτε να παρακολουθήσετε όλοι μαζί αλλά και πολλά παιχνίδια τύπου λούνα παρκ όπως π.χ. καρουζέλ. Το κυριότερο όμως είναι η όλη ατμόσφαιρα, η διακόσμηση τύπου παραμυθούπολης που σίγουρα θα αρέσει σε μικρούς και μεγάλους.
Να πάτε και να περάσετε πολύ όμορφα.
ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση απάντηση!θα επανέλθω αν έχω περισσότερες απορίες!😅
 

penelopebek

Member
Μηνύματα
247
Likes
253
Ονειρεμένο Ταξίδι
Οπου λαμπει ο Ηλιος
Υπέροχη η περιγραφή σου!χαίρομαι τόσο για όλες τις λεπτομέρειες που μας έδωσες!Κανονίζουμε λιμνη Garda για 7 ημέρες αρχές Ιουνίου με βόλτες στις γύρω πόλεις της λίμνης και φυσικά ημερήσια στην Βενετία κ στην Βερόνα. Ηθελα να σε ρωτήσω για την Gandarland αν έχει πράγματα να κάνεις με ένα 4χρονο παιδάκι.Θα έχουμε την κόρη μας μαζί και θέλουμε να πάμε μόνο αν μπορει να ανεβει σε βαρκες κ γενικά δραστηριότητες για την ηλικια της,ευχαριστώ πολύ!
Καλησπερα, εχει πραγματα να κανει ενα τετραχρονο παιδακι. Ο μικρός γιος μου ηταν περιπου 4 χρονων όταν πηγαμε πρωτη φορα. Οπως είπε και Grenena η όλη ατμοφαιρα επίσης ειναι που αρεσει σταπαιδακια.
Σιγουρα να το επιλεξετε θα περασετε πολυ όμορφα. Εμεις εχουμε επισκευτει 2 φορες και το Parco Natura Viva. Ηταν πολυ ενδιαφέρον. Καλα να περασετε
 

Eirini 88

Member
Μηνύματα
46
Likes
19
Καλησπερα, εχει πραγματα να κανει ενα τετραχρονο παιδακι. Ο μικρός γιος μου ηταν περιπου 4 χρονων όταν πηγαμε πρωτη φορα. Οπως είπε και Grenena η όλη ατμοφαιρα επίσης ειναι που αρεσει σταπαιδακια.
Σιγουρα να το επιλεξετε θα περασετε πολυ όμορφα. Εμεις εχουμε επισκευτει 2 φορες και το Parco Natura Viva. Ηταν πολυ ενδιαφέρον. Καλα να περασετε
Ευχαριστώ πολύ!θα είναι 10 λεπτα με το αμάξι από το ξενοδοχείο μας οπότε θα είναι σίγουρα στο πρόγραμμα αφού έχει τόσα πράγματα και για την μικρή!
 

Tania79

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Καλησπέρα. Πολύ ωραία η περιγραφή σου! Μήπως θυμάσαι το όνομα του ξενοδοχείου που μένατε? Ακούγεται ιδανικό!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.711
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom