Happy thoughts!

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Είχα την αίσθηση οτι παλιά κάναμε πού και πού και καμιά πλάκα. Τώρα νομίζω οτι είμαστε μόνο έτσι όπως μας θυμάσαι...
Γι αυτό ζήτησα εκ νέου την παρέμβαση του Ποντίφικος για να ηρεμήσουν τα πνεύματα....;)
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
851
Χαχαχα! Ε, τι να κάνουμε, δεν γίνεται να μένουμε και αναίσθητοι απέναντι σε όλα αυτά που γίνονται..Εγώ πάντως και μόνο που διαβάζω τις ιστορίες και βλέπω τις φωτογραφίες ονειρεύομαι ταξίδια (όπως γράφω και κάτω από το όνομά μου)..Κι αυτό και μόνο μου φτιάχνει τη διάθεση..
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Μου φτιάχνει τη διάθεση ότι ακόμα και μέσα στα σκατά του ΔΝΤ,είχα την ψυχραιμία να βρω διέξοδο από την κατάθλιψη.Λατρεμένο ΔΝΤ σε ευχαριστώ για όλα αυτά που θα συμβούν τον χειμώνα...έπρεπε να είχες έρθει νωρίτερα.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Τι έχει βγεί TV 120'' και δεν την έχω δεί ???? :shock:
Ατιμη κρίση ακόμα στις 46'' είμαστε .........:D:D


Πάω τρέχοντας μέχρι τον Κωτσόβολο :haha::haha::haha:



ΥΓ. Παναγιώτη ειλικρίνα και χώρις πλάκα τώρα είναι το μονο πράγμα που με ευχαριστεί ....
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Χαρούμενη και ευτυχισμένη είμαι για διάφορα σημαντικά ή λιγότερο σημαντικά θέματα. Επειδή οι δικοί μου άνθρωποι είναι υγιείς, γιατί έχω μια δουλειά που παρόλη τη γκρίνια και τις δυσκολίες μου αρέσει, γιατί περνώ καλά με τους λίγους φίλους που έχω, γιατί περνώ ακόμα καλύτερα με τον άντρα μου (καθημερινά και μετά από πολλά χρόνια που είμαστε μαζί), γιατί ακόμα κάνουμε ζαβολιές, γιατί ακόμα μπορούμε και κάνουμε ταξίδια, γιατί άνθισε το νυχτολούλουδό μας και μεγάλωσε η μπανανιά μας, γιατί..., γιατί.... γιατί....
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Απολαμβάνω όμως και οταν καθομαι μπροστά στην 46'' 3D GTI 16V LCD TV μου και βλέπω σε blueray Disc τον ΕΞΟΡΚΙΣΤΗ.
Με βάση το παραπάνω μου ήρθε και κάτι άλλο που με κάνει χαρούμενη! Να βλέπω το Μωρό της Rosemary. 2-3 φορές τον χρόνο, αν είμαι σε ένταση ή πεσμένη και θέλω να μου φτιάξει λίγο το κέφι αράζω στο κρεβάτι μου και βλέπω ΤΗΝ ταινία!

Αν και εγώ περιορίζομαι στην οθόνη του macbook μου.:p
 

GEOARIS

Member
Μηνύματα
43
Likes
120
Με κάνει χαρούμενη ο γιος μου που μεγαλώνει ισορροπημένα, ο άντρας μου μετά από 28 χρόνια σχέσης και 20 χρόνια γάμου, η ευρύτερη οικογένειά μου και οι φίλοι μου. Η διαδρομή για τη δουλειά μου (45 χλμ. πήγαινε - 45 χλμ έλα καθημερινά) δίπλα στην βόρεια ακτογραμμή της Κρήτης , τόσο ίδια και τόσο διαφορετική κάθε μέρα. Μια ημερήσια απόδραση , ένα ποτήρι καλό κρασί, μια καλή κουβέντα που θ' ακούσω, μια καλή κουβέντα που θα πω.........
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.426
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Θα ξοδέψω το 1.000ο μου ποστ να σας πω ότι χαίρομαι που είστε ευτυχισμένοι άνθρωποι. Να'στε πάντα έτσι , να ακτινοβολάτ
ε θετική ενέργεια και να μη μας ρίχνει τίποτα ρε !!!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
ΥΓ. Παναγιώτη ειλικρίνα και χώρις πλάκα τώρα είναι το μονο πράγμα που με ευχαριστεί ....
Σε καταλαβαίνω παλληκάρι μου είμαι κι εγώ της ίδιας συνομοταξίας (αν βάλω και τα ταξίδια μέσα)
 

tou dromou

Member
Μηνύματα
141
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
με ευχαριστει που ζω σε πολη με θαλασσα, να καθομαι στην βεραντα κ να βλεπω το λιμανακι στα ποδια μου, στο βαθος την Θασο τους γλαρους και τωρα που θα χαλασει ο καιρος το καδρο αλλαζει.. Μ αρεσει που εχω 'κολητη' να βασανιζω. μ αρεσει που ολοι στηνοικογενεια δουλευουν και πληρωνονται , προς το παρον και τελος μ αρεσει που οταν ειμαι νταουν σας διαβαζω ολους εσας τους υπεροχους φιλους με τις εμπειριες σας και κοιμαμαι με απιθανες εικονες ....
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Η κόρη ασφαλώς, αυτό το διαολάκι (τι νάζι ρε παιδί μου) που δίνει ζωντάνια μέσα στο σπίτι, η ενασχόληση στο μπαχτσέ (τι ντομάτες ήταν αυτές φέτος) και ειδικά το πότισμα να ακούς το γάργαρο νεράκι ξαπλωμένος στην αιώρα κάτω απο το παχύ ίσκιο τον θεόρατων καρυδιών και μετά το μπανάκι σε private παραλία κάπου στο Πήλιο..
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.426
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Η κόρη ασφαλώς, αυτό το διαολάκι (τι νάζι ρε παιδί μου) που δίνει ζωντάνια μέσα στο σπίτι, η ενασχόληση στο μπαχτσέ (τι ντομάτες ήταν αυτές φέτος) και ειδικά το πότισμα να ακούς το γάργαρο νεράκι ξαπλωμένος στην αιώρα κάτω απο το παχύ ίσκιο τον θεόρατων καρυδιών και μετά το μπανάκι σε private παραλία κάπου στο Πήλιο..
Nα αλλάξεις υπογραφή τότε αγαπητέ μου.
Βάλε κατι πιο αισιόδοξο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.742
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom