Happy thoughts!

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.031
Η κόρη ασφαλώς, αυτό το διαολάκι (τι νάζι ρε παιδί μου) που δίνει ζωντάνια μέσα στο σπίτι, η ενασχόληση στο μπαχτσέ (τι ντομάτες ήταν αυτές φέτος) και ειδικά το πότισμα να ακούς το γάργαρο νεράκι ξαπλωμένος στην αιώρα κάτω απο το παχύ ίσκιο τον θεόρατων καρυδιών και μετά το μπανάκι σε private παραλία κάπου στο Πήλιο..
Ως οικολόγος, θα πρότεινα φειδώ με το νεράκι...;)
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.716
Likes
11.300
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ανέβηκα πολύ ψυχολογικά σήμερα πηγαίνοντας στο αεροδρόμιο να παραλάβω την αδερφή μου! Η κλασσική διαδρομή στην Αττική Οδό, ο πύργος ελέγχου, ο κόσμος στις αφίξεις, βρετανικά περιοδικά από το Presspoint! Ακόμα κι όταν δεν πετάω η ίδια, το αεροδρόμιο μου φτιάχνει το κέφι.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
" μιλήστε λίγο για το πόσα έχετε για τα οποία είστε περήφανοι, χαρούμενοι ή και ευτυχισμένοι

"
το ένα: όταν βρίσκομαι στο τερέν. Ζω κάθε λεπτό και ξεχνώ τα καθημερινά.
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
είμαι χαρούμενη όταν βλέπω τους φίλους μου και την οικογένειά μου να είναι καλά
είμαι χαρούμενη όταν μέσα από τη δουλειά μου βοηθάω τον κόσμο
είμαι χαρούμενη με μία μεγάαααααλη κούπα ζεστό καφέ σε γωνιακό ήσυχο καφέ στα Εξάρχεια, με τον ήλιο να λάμπει και αγκαλιά με το καινούργιο μου βιβλίο
είμαι χαρούμενη που μπορώ ακόμα να πηγαίνω ταξίδια και είμαι χαρούμενη που από εδώ μέσα μπορώ να συμμετέχω στο mind travelling που κάνουμε πιστεύω όλοι διαβάζοντας τις ταξιδιωτικές ιστορίες άλλων φίλων
είμαι χαρούμενη που παρά τις όσες δυσκολίες και τις αναποδιές, ζω σε μία όμορφη χώρα που περιμένει να την ανακαλύψω
και σίγουρα είμαι πολύ χαρούμενη που επιτέλους μπαίνει σιγά σιγά το φθινόπωρο......
υ.γ. και θα είμαι ακόμα πιο χαρούμενη αν ανοίξουν οι σχολές και δώσουμε και κανένα μάθημα !!!!
:haha::lol::haha:
 

Suis

Member
Μηνύματα
46
Likes
8
Με κάνει χαρούμενο ότι έρχεται ο χειμώνας,ότι ο Μάκης είναι ελεύθερος,ότι υπάρχει ακόμα ο Ζοτς στον βάζελο,ότι επαγγελματικά σήμερα είχα μια τεράστια επιτυχία,και ότι οι κρεμάλες σίγουρα θα φτάσουν για όλους τους πολιτικούς μας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.041
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom