Νέα Ζηλανδία Hong Kong και Auckland? ??

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Round the World Experts | World Trip - RTWLON11

Παιδια, είμαι πολύ κοντά στο να κλείσω το παραπάνω πακετάκι αλλα για κακή μου τύχη δεν μπορώ να βρώ και πολλές πληροφορίες σχετικά με τους 2 παραπάνω προορισμόυς... :roll:

Για γράψ τε κανα tip!!!:p:p:p
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Round the World Experts | World Trip - RTWLON11

Παιδια, είμαι πολύ κοντά στο να κλείσω το παραπάνω πακετάκι αλλα για κακή μου τύχη δεν μπορώ να βρώ και πολλές πληροφορίες σχετικά με τους 2 παραπάνω προορισμόυς... :roll:

Για γράψ τε κανα tip!!!:p:p:p
Δεν μπορείς να βρεις πληροφορίες στο διαδίκτυο για το Χονκ Κονγκ και το Όκλαντ??????:shock::shock::shock:
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Δεν μπορείς να βρεις πληροφορίες στο διαδίκτυο για το Χονκ Κονγκ και το Όκλαντ??????:shock::shock::shock:
To google είναι σας το 2ο μου σπίτι...:p
Αλλα εγώ μιλούσα για προσωπικές εμπειρίες και tips απ τον καθένα σας απ αυτό το travelstories!!! :clap:
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
To google είναι σας το 2ο μου σπίτι...:p
Αλλα εγώ μιλούσα για προσωπικές εμπειρίες και tips απ τον καθένα σας απ αυτό το travelstories!!! :clap:
Λέω και εγώ!!!!!

Μιας και το βρήκα ας ποστάρω και το link για το Auckland: Auckland, New Zealand A-Z directory of information about Auckland City and Auckland area
Auckland, New Zealand
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Auckland με απογοητευσε! Βασικα αν πας, πηγαινε στο Mt Eden,Devenport και στο aukland museum. Οκ υπαρχει και το sky tower,που αν δε κανω λαθος ειναι το ψηλοτερο στο νοτιο ημισφαιριο. Ποσες μερες θα μεινεις στο Οκλαντ; Σε παιρνει να βγεις εκτος; και ποια εποχη σκεφτεσαι να πας;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Round the World Experts | World Trip - RTWLON11

Παιδια, είμαι πολύ κοντά στο να κλείσω το παραπάνω πακετάκι αλλα για κακή μου τύχη δεν μπορώ να βρώ και πολλές πληροφορίες σχετικά με τους 2 παραπάνω προορισμόυς... :roll:

Για γράψ τε κανα tip!!!:p:p:p
Είμαι περίεργος με τι κριτήρια διάλεξες αυτους τους δύο προορισμούς...Ετοιμάζεσαι να δώσεις τουλάχιστον 2.000? και ακόμη ψάχνεσαι για tips?
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Auckland με απογοητευσε! Βασικα αν πας, πηγαινε στο Mt Eden,Devenport και στο aukland museum. Οκ υπαρχει και το sky tower,που αν δε κανω λαθος ειναι το ψηλοτερο στο νοτιο ημισφαιριο. Ποσες μερες θα μεινεις στο Οκλαντ; Σε παιρνει να βγεις εκτος; και ποια εποχη σκεφτεσαι να πας;
Αν τελικά το επιχειρήσω σκέφτομαι να κάτσω καμια 7-10 μερούλες... Οπότε θα μπορέσω σίγουρα να βγώ και παραέξω...
και θα ξεκινήσω κατα τα μέσα- τέλη Μαίου...
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Είμαι περίεργος με τι κριτήρια διάλεξες αυτους τους δύο προορισμούς...Ετοιμάζεσαι να δώσεις τουλάχιστον 2.000? και ακόμη ψάχνεσαι για tips?

και εγω αυτο ακριβως σκεφτηκα !!!:shock:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Αν τελικά το επιχειρήσω σκέφτομαι να κάτσω καμια 7-10 μερούλες... Οπότε θα μπορέσω σίγουρα να βγώ και παραέξω...
και θα ξεκινήσω κατα τα μέσα- τέλη Μαίου...

Μονο για το οκλαντ ειναι πολλες οι 7-10 μερες,εγω εμεινα 3 και μου φανηκαν πολυ!!
Αν τελικα πας πες μου να σου δωσω περισσοτερες πληροφοριες,αν σε ενδιαφερει.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289

Ρε μεγαλε ηδη υπαρχει θρεντ με αυτο το θεμα!! Και να σου πω εγω που μενω ισπανια και ηδη υπαρχουν 10 κρουσματα και ενα απο αυτα εδω που μενω,οχι στην αλλη ακρη της χωρας! Και εξεταζουν αλλες 59 περιπτωσεις! Ασε που μια απο τις 10 περιπτωσεις,αφορα ατομο που δεν ηταν στο μεξικο αλλα το κολλησε απο το φιλο της που ηταν τις τελευταιες μερες στο μεξικο,τι πρεπει να κανω δηλαδη;να παρω τα βουνα και τα λαγκαδια;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom