Νέα Ζηλανδία Hong Kong και Auckland? ??

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
διαβασα το αρθρο ... μου αναψες μεγαλες φωτιες ...
εσυ το Οκλαντ το εχεις ακομα στη φαντασια σου ,οποτε δεν πας ,απλα πραγματα ..
εγω που 25 Μαιου παω τη μανα μου προσκυνημα στους Αγιους Τοπους και ειναι ολα κλεισμενα και πληρωμενα τι να κανω ;
διαβασα οτι ενας ισραηλινος πιθανον εχει τη γριππη ...
Αν τον συναντησουμε και μας ακουμπησει ,πες μου τι κανουμε ...
αγαπητοι μου συμφορουμιτες , μπορει να περναω το τελευταιο μηνα της ζωης μου :roll:ωιμε ...

Θα ακυρωνα το ταξιδι, αλλά η μανουλα το εχει ταμα και δεν μπορει να παει μονη γιατι ειναι υπερηλικη ,εγω εταξα στη μανουλα οτι θα τη συνοδευσω οποτε αν το ακυρωσω θα ριξει ο Θεος φωτια να με καψει ...
βρε που εμπλεξα απο μια με περιμενει ο ιος και απο την άλλη η οργη του Θεου !!!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Σε λυπάμαι βρε Kiki μου... που έμπλεξες... όχι για σένα... για την φουκαριάρα την μάνα σου...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
ΚΙΚΙ μπορει να διανυουμε μαζι το τελευταιο μας μηνα,αλλα ρε εσυ τουλαχιστον θα πας ταξιδι με τη μανα σου,εγω που ειχα σκοπο να κατεβω να τη δω σε 2 μηνες,δε θα προλαβω!!!!
Λες ΚΙΚΙ να κολλησα εγω τον ιο της γριπης,βαρκελωνης,χηρων κτλ στο σαιτ και για αυτο δεν ανοιγει σε μερικους;
Ω Δευκαλιων μη με κανεις banned...
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Σήμερα έκλεισα τα εισιτήρια και στις 15/5 την κάνω ξεκινώντας απο Hong Kong!!!!!
για 10 μέρες, έπειτα 7 μέρες Auckland και τέλος άλλες 10 μέρες LA!!!!!

Ελπ'ιζω να πάνε όλα καλα....
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
Κι εγώ έχω πληροφορίες ότι ο μάγειρας φταρνίστηκε δις πάνω από το αρνάκι και ότι τα σπανάκια στη λαϊκή τα πουλούσε ένας που ο δεύτερος ξάδερφος του μπατζανάκη του έφαγε προχτές μεξικάνικο...
:D:D:D
ο καλυτερος τροπος για να καταπολεμησεις μια ασχημη κατασταση, ειναι ακριβως αυτο, να την διακομωδησεις!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.787
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom