Νέα Ζηλανδία Hong Kong και Auckland? ??

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Καλά εσύ getxowoman είσαι απαράδεκτη, εδώ καίγεται ο κόσμος κι εσύ στον κόσμο σου...τα είπαμε και χθες, είναι σοβαρά τα πράγματα... μου φαίνεται κόλλησα κι εγώ... χθες βράδυ φάγαμε αρνάκι και σπανακόπιτα και ήταν ιδρωμένο το γκαρσόν και μάλλον μας κόλλησε... ρε samion , xristos71, sapienza είσαστε καλά ή κολλήσατε κι εσείς??

Λοιπόν getxowoman δεν αφήνουμε τις λαλακίες και να συγκεντρωθούμε στον αγώνα...Λέγε ρε συ θα το σηκώσουμε το κύπελλο??? Το ηθικό της ομάδας είναι οκ ή το έφαγαν οι χοίροι??
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Καλά εσύ getxowoman είσαι απαράδεκτη, εδώ καίγεται ο κόσμος κι εσύ στον κόσμο σου...τα είπαμε και χθες, είναι σοβαρά τα πράγματα... μου φαίνεται κόλλησα κι εγώ... χθες βράδυ φάγαμε αρνάκι και σπανακόπιτα και ήταν ιδρωμένο το γκαρσόν και μάλλον μας κόλλησε... ρε samion , xristos71, sapienza είσαστε καλά ή κολλήσατε κι εσείς??

Λοιπόν getxowoman δεν αφήνουμε τις λαλακίες και να συγκεντρωθούμε στον αγώνα...Λέγε ρε συ θα το σηκώσουμε το κύπελλο??? Το ηθικό της ομάδας είναι οκ ή το έφαγαν οι χοίροι??
Κοιτα Traveller και τι δε θα δινα για μια σπανακοπιτα και ας ηταν ιδρωμενο το γκαρσον!!
Οσο για το ηθικο ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟ!!!!! Σημερα μαλιστα σκεφτομουν τη απαραδεκτη που ειμαι και δεν εχω ουτε το κασκολ της ομαδας!! Πως θα παω να τη στηριξω;;;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
είναι σοβαρά τα πράγματα... μου φαίνεται κόλλησα κι εγώ... χθες βράδυ φάγαμε αρνάκι και σπανακόπιτα
γκουχου, γκουχου...μήπως το αρνακι έκανε κακές παρέες με χοίρους? ή φταίει το προσούτο (εξαιρετικό DOC από τις πεδιάδες της Πάρμας) που έφαγα προχτές?
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.757
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Καλά εσύ getxowoman είσαι απαράδεκτη, εδώ καίγεται ο κόσμος κι εσύ στον κόσμο σου...τα είπαμε και χθες, είναι σοβαρά τα πράγματα... μου φαίνεται κόλλησα κι εγώ... χθες βράδυ φάγαμε αρνάκι και σπανακόπιτα και ήταν ιδρωμένο το γκαρσόν και μάλλον μας κόλλησε... ρε samion , xristos71, sapienza είσαστε καλά ή κολλήσατε κι εσείς??
Κι εγώ έχω πληροφορίες ότι ο μάγειρας φταρνίστηκε δις πάνω από το αρνάκι και ότι τα σπανάκια στη λαϊκή τα πουλούσε ένας που ο δεύτερος ξάδερφος του μπατζανάκη του έφαγε προχτές μεξικάνικο...

Να προσέχετε παιδιά, να προσέχετε!!!!!
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Ρε μεγαλε ηδη υπαρχει θρεντ με αυτο το θεμα!! Και να σου πω εγω που μενω ισπανια και ηδη υπαρχουν 10 κρουσματα και ενα απο αυτα εδω που μενω,οχι στην αλλη ακρη της χωρας! Και εξεταζουν αλλες 59 περιπτωσεις! Ασε που μια απο τις 10 περιπτωσεις,αφορα ατομο που δεν ηταν στο μεξικο αλλα το κολλησε απο το φιλο της που ηταν τις τελευταιες μερες στο μεξικο,τι πρεπει να κανω δηλαδη;να παρω τα βουνα και τα λαγκαδια;;;

ο θεός μαζί σου μάγκα μου!!!!!!!:D:D:D
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
E καλά έχεις τρελλαθεί τελείως εσύ!! Ακου πήγες στο αεροδρόμιο!! Τον πέρασες μετά τον άντρα σου από εξετάσεις? Ο Θεός μαζί σου!! Καλά τα λέει το παλικάρι!! Δεν βάζεις μυαλό...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ω ναι και στο θεου το αυτι!! Ασε που χτες εκανα το λαθος να παω στο αεροδρομιο για να υποδεχτω τον αντρα μου!! Μεγα λαθος!!!
Το θέμα δεν είναι που πήγες στο αεροδρόμιο! Το θέμα είναι πως τον έβαλες σπίτι σου!
Ξουτ! Οξαποδω! :haha::D
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
E καλά έχεις τρελλαθεί τελείως εσύ!! Ακου πήγες στο αεροδρόμιο!! Τον πέρασες μετά τον άντρα σου από εξετάσεις? Ο Θεός μαζί σου!! Καλά τα λέει το παλικάρι!! Δεν βάζεις μυαλό...

Και δεν ανεφερα οτι επεστρεφε απο Frankfurt!!! Αχ και μου το ειπε ο βασκος οτι μερικοι εβηχαν στο αεροπλανο αλλα εγω εδωσα σημασια στο γερμανικο τσελεμεντε που μου εφερε,τωρα πια ειναι αργα...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μακριά από τα λουκάνικα Φρανκφούρτης: έχω βάσιμες πληροφορίες οτι έκαναν κακές παρέες με κάτι χοίρους.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Kαλά μιλάμε για σκάνδαλο... Γερμανία ακούω... λουκάνικα Φρανκφούρτης, χοίροι, χήρες , βηξίματα... λες να είναι όλα συνομωσία να μην πάει ο άλλος στο Auckland?
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Και δεν ανεφερα οτι επεστρεφε απο Frankfurt!!! Αχ και μου το ειπε ο βασκος οτι μερικοι εβηχαν στο αεροπλανο αλλα εγω εδωσα σημασια στο γερμανικο τσελεμεντε που μου εφερε,τωρα πια ειναι αργα...

πω πω τωρα πανικοβληθηκα !κοριτσι μου ,τι ειναι αυτα που κανεις ; :lol:
εγω που επικοινωνω μαζι σου μεσω υπολογιστη ,λες να κινδυνευω ; :roll:
ακουσα οτι ο ιος ειναι πολυ δυνατος ....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.783
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom