Hotel barcelona.

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.861
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ρενατούλα κουνουπηδοφάγα!
να σου υπενθυμίσω οτι 3 τουλάχιστον μέλη εχουν μείνει στο χόσταλ Οπερα, και μιλάνε κ γραφουνε με τα καλύτερα λόγια...(thanosth, cakenet, ευαγγελία)

Και μια πληροφορία που δεν την εχω αναφερει πριν,
λίγα μέτρα-200- μακρυά από to Hostal Opera ειναι το εξαιρετικό Pipa Club, στην πλάσα Ρειάλ, ενα μπαράκι μαστ, για τους λάτρεις του καπνίσματος πίπας!:haha::cool:
http://www.bpipaclub.com/gourmet.htm
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ρενατούλα κουνουπηδοφάγα!

λίγα μέτρα-200- μακρυά από to Hostal Opera ειναι το εξαιρετικό Pipa Club, στην πλάσα Ρειάλ, ενα μπαράκι μαστ, για τους λάτρεις του καπνίσματος πίπας!:haha::cool:
Bar- Cocktails / BPC
Τhano ευχαριστώ που με σκέφτηκες και σύ.άν και είμαι φανατική του art of rolling,θα το κοιτάξω και αυτό,θα παω και στο μπαράκι να αναπνεύσω λίγο άρωμα ενός καπνού πίπας! σίγουρα δεν θα πώ όχι σε μιά δοκιμή !
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Καλά....να έχει μέσα στα πόδια μου πίπα club και να μην το έχω πάρει χαμπάρι; :haha::haha::haha:
 

flora

Member
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Αζόρες-Μαδέιρα
γεια σας!!!!
θα κανουμε μια μικρη επαναληψη στο θεμα ξενοδοχεια-βαρκελωνη?
θα παω τον οκτωβριο με το φιλο μου και εχω αναλαβει να βρω μια αξιοπρεπη αλλα και οικονομικη στεγη...
εχω μπερδευτει τοσο πολυ με τα ξενοδοχεια...ολη μερα ειμαι μεταξυ booking.com και barcelonahotels.es...τελικα ομως ποια ειναι η σωστη επιλογη?????κεντρο η οχι??
θα μεινουμε 6 ημερες μονο και θελω να τα δω ολα!!!!καμια καλη ιδεα?
πλισ ονομα και διευθυνση ξενοδοχειου...
ευχαριστω!!!!!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
το κορυφαίο για μενα είναι το /// HOTEL BANYS ORIENTALS-BARCELONA ///
εγώ δεν είχα βρει να μείνω... είναι εκεί που θα βγαίνεις για μοχιτος!!σε πολύ καλό σημείο!
συμφωνωκαι επαυξανω για αυτο το ξενοδοχείο.....δεν εμεινα γιατι δεν βρηκα...εμεινα στο hotel barcelona universal στο σταθμο μετρο parallel.
πολύ καθαρό και με πολυ καλο πρωινο και εξυπηρετικο προσωπικο.εκτός απο την σταση μετρο μπροστά απο το ξενοδοχειο περνουν πολλα λεωφορεια για ολα τα αξιοθέατα...
 

leo

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα σε όλους...
Γύρισα last week απο Βαρκελώνη και έχω να σου προτείνω το hotel που έμενα.
Είναι εκτός κέντρου, ονομάζεται Vinci codal Mar, κοντά(5 λεπτά με τα πόδια) στάση μετρό, τραμ και λεωφορεία.
Ωραίο ξενοδοχείο, τα δωμάτια κανονικά προς μικρά...
Καθημερινά μας άλλαζαν πετσέτες και το καθάριζαν...
Πολύ καλό πρωινό...με extra 10euro...

Το πρόβλημα ήταν τα ανσασερ, όπου από τα 3, δούλευε το 1 μόνο...οπότε καταλαβαίνεισ...

Λόγω που ήμουν κάθε μέρα στο κέντρο με πολύ βαβούρα και κόσμο, μου άρεσε η ηρεμία του ξενοδοχείου...

Μεγάλο ατου....η πισίνα στον 9ο όροφο με θέα όλη την Βαρκελώνη...
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
γεια σας!!!!
θα κανουμε μια μικρη επαναληψη στο θεμα ξενοδοχεια-βαρκελωνη?
θα παω τον οκτωβριο με το φιλο μου και εχω αναλαβει να βρω μια αξιοπρεπη αλλα και οικονομικη στεγη...
εχω μπερδευτει τοσο πολυ με τα ξενοδοχεια...ολη μερα ειμαι μεταξυ booking.com και barcelonahotels.es...τελικα ομως ποια ειναι η σωστη επιλογη?????κεντρο η οχι??
θα μεινουμε 6 ημερες μονο και θελω να τα δω ολα!!!!καμια καλη ιδεα?
πλισ ονομα και διευθυνση ξενοδοχειου...
ευχαριστω!!!!!
εγω προτεινω parallel!!
το εκλεισα μεσω booking!ειναι πολυ οικονομικο!!
αξιοπρεπεστατα δωματια, ευρυχωρο μπανιο, καθαρο πολυ, ευγενεστατοι ολοι οι υπαλληλοι, θεα δεν παιζει, αλλα γενικα για την τιμη του ηταν παραπανω απο καλο!!πολυ κοντα σε σταθμο του μετρο, αλλα και με τα ποδια πηγαινες σε πολλα μερη!!
ριξε μια ματια Parallel Hotel in Barcelona
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Έχω άδεια...και η σύνδεση της Wind σέρνονταν οπότε έπεφτε βαρύ το φόρουμ και δεν είχα την υπομονή να περιμένω να ανοίξουν οι σελίδες του και να συμμετάσχω! Αν δε σου πετύχει το 3g.... :cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.415
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom