Hotel barcelona.

leon00

Member
Μηνύματα
181
Likes
55
γεια σας!!!!
θα κανουμε μια μικρη επαναληψη στο θεμα ξενοδοχεια-βαρκελωνη?
θα παω τον οκτωβριο με το φιλο μου και εχω αναλαβει να βρω μια αξιοπρεπη αλλα και οικονομικη στεγη...
εχω μπερδευτει τοσο πολυ με τα ξενοδοχεια...ολη μερα ειμαι μεταξυ booking.com και barcelonahotels.es...τελικα ομως ποια ειναι η σωστη επιλογη?????κεντρο η οχι??
θα μεινουμε 6 ημερες μονο και θελω να τα δω ολα!!!!καμια καλη ιδεα?
πλισ ονομα και διευθυνση ξενοδοχειου...
ευχαριστω!!!!!
μολις γυρισαμε (και) απο βαρκελωνη
μειναμε στο Ayre hotel caspe
Caspe, 103, 08013 Barcelona
-καλο τετραστερο ξενοδοχειο
-πολυ μεγαλα δωματια
-με υπογειο παρκιν δικο του
-γυρω στα 25 λεπτα απο την πλατεια καταλουνα με τα ποδια
-σταση μετρο στα πεντε λεπτα
-πολυ καλη τιμη (μας βγηκε 412 για 4 βραδυα με το παρκιν ,χωρις πρωινο)
-ασφαλης περιοχη
 

anna1976gr

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλως ήρθα στην παρέα σας!!!
Φεύγω για Βαρκελωνη 2 Νοεμβρη μεχρι 6 του ιδιου μήνα, και εχω μπερδευτεί αρκετα με τα ξενοδοχεια...
Το ψαχνω ομως...

Θα σας "ενοχλησω" αν θελω καποια πληροφορια!

Φιλιά
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΠΟΡΑ
χι χι !!! και εγω 2 με 6 νοεμβρη με swiss φευγω !!!! και ρωταω και εγω οτι ρωτησε η anna1976 κανενα ξενοδοχειο ρε παιδια να προτινεται ? πρεπει να κλεισουμε και δεν χρειαζεται υπερ πολυτελιασ αφου ολη μερα θα γυρναμε thanks
 

CellarDoor

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Κορνουάλη
τσέκαρε και για apartments σε κανέναν οδηγό. και κατά προτίμηση στο Barri Gòtic. εξαρτάται βέβαια με πόσα άτομα θα πας. εμείς είχαμε μείνει 5 άτομα με 100 ευρώ τη μέρα σε μια πεντακάθαρη και υπέροχα διακοσμημένη γκαρσονιέρα. διόλου άσχημα!:clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
Για πιάστε λίγο δουλειά και ρίξτε καμιά ιδέα για κεντρικό-καθαρό-άνετο-χωρίς κατσαρίδες,-φίδια δεν με νοιάζει θα έχω και τον Λάκη μαζί,--ξενοδοχείο στην Βαρκελώνη,όπου με πρήξατε να πάω και θα έχετε το κρίμα στον λαιμό σας!!!!:cool:
Δώστε ονόματα, oχι site να διαλέγω απο πεντακόσια !!!
Η δική σας αξιολόγηση μου φτάνει -σας εμπιστεύομαι:D
Και συ τέκνο Βρούτε???

Βρε τι έχει πάθει όλος ο κόσμος με τη Βαρκελώνη???
Πριν από 2 χρόνια ήταν η Πράγα, τώρα η Βαρκελώνη, του χρόνου ποια πόλη θα είναι ?? :haha:

Ρενάτα,
κάνει μια νυχτερινη βόλτα στο Puemplo Espaniol για cerveza, tapas & χάζι (Ισπανικό χωριό, που χτίστηκε το 1929 με 116 σπίτια, μπυραρίες, μαγαζάκια, σαν δείγματα αρχιτεκτονικής του 10ου αιώνα).
Δεν ξέρω τώρα, αλλά το 1994 που πήγα εγώ , αργά το βράδυ ήταν καλά!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
Και συ τέκνο Βρούτε???

Βρε τι έχει πάθει όλος ο κόσμος με τη Βαρκελώνη???
Πριν από 2 χρόνια ήταν η Πράγα, τώρα η Βαρκελώνη, του χρόνου ποια πόλη θα είναι ?? :haha:

Ρενάτα,
κάνει μια νυχτερινη βόλτα στο Puemplo Espaniol για cerveza, tapas & χάζι (Ισπανικό χωριό, που χτίστηκε το 1929 με 116 σπίτια, μπυραρίες, μαγαζάκια, σαν δείγματα αρχιτεκτονικής του 10ου αιώνα).
Δεν ξέρω τώρα, αλλά το 1994 που πήγα εγώ , αργά το βράδυ ήταν καλά!
malysa, i know, θα σε σοκαρω..αλλα το μηνυμα της ρενατας ειναι κομματακι παλιο..για να φανταστεις, πηγε, ειδε, ενθουσιαστηκε (εεεε ρενατα??) και γυρισε!!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
malysa, i know, θα σε σοκαρω..αλλα το μηνυμα της ρενατας ειναι κομματακι παλιο..για να φανταστεις, πηγε, ειδε, ενθουσιαστηκε (εεεε ρενατα??) και γυρισε!!
Αααα καλά κρασιά! Να πάω να κρυφτώ...:haha::haha:

Δεν φταίω εγώ κύριε πρόεδρε, η ANEL φταίει και μετά τα ματάκια μου και η βιασύνη μου (μου βγήκε στις τελευταίες συζητήσεις και ξεκινώντας να το διαβάζω , αγνόησα την ημ/νία του τόπικ)...:haha::haha:

Φχαριστώ latina μου....
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Αααα καλά κρασιά! Να πάω να κρυφτώ...:haha::haha:

Δεν φταίω εγώ κύριε πρόεδρε, η ANEL φταίει και μετά τα ματάκια μου και η βιασύνη μου (μου βγήκε στις τελευταίες συζητήσεις και ξεκινώντας να το διαβάζω , αγνόησα την ημ/νία του τόπικ)...:haha::haha:

Φχαριστώ latina μου....

:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Mιας και ξαναβγηκε το τοπικ της Ρενατας απο το χρονοντουλαπο του σαιτ οποιος ενδιαφερεται για ξενοδοχειο στη Βαρκελωνη μεταξυ των αλλων που θα ψαξει ας ριξει μια ματια και στο h10 raco del pi.
Ειναι καλοοοοο!!!

Καλη επιτυχια και καλο ψαξιμο:D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Και συ τέκνο Βρούτε???

Βρε τι έχει πάθει όλος ο κόσμος με τη Βαρκελώνη???
Πριν από 2 χρόνια ήταν η Πράγα, τώρα η Βαρκελώνη, του χρόνου ποια πόλη θα είναι ?? :haha:

Ρενάτα,
κάνει μια νυχτερινη βόλτα στο Puemplo Espaniol για cerveza, tapas & χάζι (Ισπανικό χωριό, που χτίστηκε το 1929 με 116 σπίτια, μπυραρίες, μαγαζάκια, σαν δείγματα αρχιτεκτονικής του 10ου αιώνα).
Δεν ξέρω τώρα, αλλά το 1994 που πήγα εγώ , αργά το βράδυ ήταν καλά!
Ρε malysa πέρισι πήγα στας βαρκελώνας!!:D μη βαράς!!
ξέρεις μετά απο ινδίας ,ινδονησίας,ινδοκίνας,ρίχνω και κανένα ευρωπαικόν!!
για διάλειμα μονάχα...ας πούμε σε λίγο θα παω στας παρισίους!!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.689
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom