#icantbreathe

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.427
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μήπως απλά αγαπάνε πολύ την πατρίδα τους;
Μήπως απλά είναι ακροδεξιοί φασίστες και ταξικά αποβράσματα της κοινωνίας;
Καμία μορφή βίας δεν δικαιολογείται και για κανένα λόγο!
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Αδοξο τελος και για την προσπαθεια για νεο κομμα. Εδω σε μια ατυχη επιλογη πολης που το τελικο Σ στη γενικη ηταν αμφισημο.

View attachment 329199
Ένα δείγμα γραφής από οπαδό, τελευταίας σοδιάς

Απεριπσε τα 377.000. 000.000.δισεκατομηρια,στο Ntv γερμανικό κανάλι, παρουσίας της Μερκε, ενώ είχαι υπογραψη και ο ηδιος με όλους τους αρχηγούς κομμάτων για να διεκδικήσουν αυτά τα χρήματα, έστω και στο ευρωπαϊκό δικαστήριο. Απεριπσε τής κόκκινες γραμμές πού είχαι το ΣΗΡΗΖΑ και μάς κάνει ή Τουρκία ότι θέλει, αν πη κανης κάτι τον βγάζει από την θέση και τον αποληε,ενώ ειπαι την αλήθεια, έδωσε 30.000.000.στα κανάλια, λεφτά του κράτους, έχει του κόσμου δισεκατομμύρια, ενώ έχει δουλέψει 3 Χρόνια τραπεζικός υπάλληλος, εκλησε τής τράπεζες ή μπακογιανη με τον Στουρναρα, μού το ειπαι φίλος του τραγκι ηταλος πατριοτητου, ο Σαμαράς έδωσε τα ελληνικά αγάλματα στην Γερμανία για να μην βγει στην δημοσιότητα η φτωχεψη τής Ελλάδας το 2015, και πολλά άλλα αμέτρητα.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.427
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Ένα δείγμα γραφής από οπαδό, τελευταίας σοδιάς

Απεριπσε τα 377.000. 000.000.δισεκατομηρια,στο Ntv γερμανικό κανάλι, παρουσίας της Μερκε, ενώ είχαι υπογραψη και ο ηδιος με όλους τους αρχηγούς κομμάτων για να διεκδικήσουν αυτά τα χρήματα, έστω και στο ευρωπαϊκό δικαστήριο. Απεριπσε τής κόκκινες γραμμές πού είχαι το ΣΗΡΗΖΑ και μάς κάνει ή Τουρκία ότι θέλει, αν πη κανης κάτι τον βγάζει από την θέση και τον αποληε,ενώ ειπαι την αλήθεια, έδωσε 30.000.000.στα κανάλια, λεφτά του κράτους, έχει του κόσμου δισεκατομμύρια, ενώ έχει δουλέψει 3 Χρόνια τραπεζικός υπάλληλος, εκλησε τής τράπεζες ή μπακογιανη με τον Στουρναρα, μού το ειπαι φίλος του τραγκι ηταλος πατριοτητου, ο Σαμαράς έδωσε τα ελληνικά αγάλματα στην Γερμανία για να μην βγει στην δημοσιότητα η φτωχεψη τής Ελλάδας το 2015, και πολλά άλλα αμέτρητα.
Στα ΕΛ.ΤΑ. δουλεύει ο 'πατριώτης';
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.021
Likes
40.999
Ένα δείγμα γραφής από οπαδό, τελευταίας σοδιάς

Απεριπσε τα 377.000. 000.000.δισεκατομηρια,στο Ntv γερμανικό κανάλι, παρουσίας της Μερκε, ενώ είχαι υπογραψη και ο ηδιος με όλους τους αρχηγούς κομμάτων για να διεκδικήσουν αυτά τα χρήματα, έστω και στο ευρωπαϊκό δικαστήριο. Απεριπσε τής κόκκινες γραμμές πού είχαι το ΣΗΡΗΖΑ και μάς κάνει ή Τουρκία ότι θέλει, αν πη κανης κάτι τον βγάζει από την θέση και τον αποληε,ενώ ειπαι την αλήθεια, έδωσε 30.000.000.στα κανάλια, λεφτά του κράτους, έχει του κόσμου δισεκατομμύρια, ενώ έχει δουλέψει 3 Χρόνια τραπεζικός υπάλληλος, εκλησε τής τράπεζες ή μπακογιανη με τον Στουρναρα, μού το ειπαι φίλος του τραγκι ηταλος πατριοτητου, ο Σαμαράς έδωσε τα ελληνικά αγάλματα στην Γερμανία για να μην βγει στην δημοσιότητα η φτωχεψη τής Ελλάδας το 2015, και πολλά άλλα αμέτρητα.
Κι ομως, σε καθε αξιοσεβαστο χωριο ειναι πληθος μορφωμενοι, ταλαντουχοι, μπον βιβερ, δεν ειχαν δωσει δικαιωματα.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Κι ομως, σε καθε αξιοσεβαστο χωριο ειναι πληθος μορφωμενοι, ταλαντουχοι, μπον βιβερ, δεν ειχαν δωσει δικαιωματα.
αυτοί δεν έχουν ηταλούς φίλους του τράγκι

υ.γ εγώ ήμουν σίγουρος ότι θα μου την πεις για το ''σοδιά'' και έψαχνα τα λεξικά
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.021
Likes
40.999
αυτοί δεν έχουν ηταλούς φίλους του τράγκι

υ.γ εγώ ήμουν σίγουρος ότι θα μου την πεις για το ''σοδιά'' και έψαχνα τα λεξικά
Οχι, ενταξει ηταν το λαθος :p.
Και γενικα δεν εστιαζω πολυ στην ορθογραφια, αν καποιος δεν πληρωνεται για να ειναι καλος χειριστης της γλωσσας. Δεν σημαινει τιποτε αλλο απο το οτι γεννηθηκε ανορθογραφος, ουτε οτι ειναι χαζος ουτε οτι ειναι αμορφωτος.
Αλλα ενοχλουν στους ναζιστες.
 
Last edited:

Nikos86

Member
Μηνύματα
548
Likes
4.012
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Κι ομως, σε καθε αξιοσεβαστο χωριο ειναι πληθος μορφωμενοι, ταλαντουχοι, μπον βιβερ, δεν ειχαν δωσει δικαιωματα.
Συνελληφθη μπον βιβερ χρυσαυγιτης που κερναγε δια της βιας Πακιστανους χοιρινα φιλετακια και ακριβα γαλλικα κρασια μεχρι να αλλαξοπιστησουν! Δεν ειναι κακο... :)
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.427
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Συνελληφθη μπον βιβερ χρυσαυγιτης που κερναγε δια της βιας Πακιστανους χοιρινα φιλετακια και ακριβα γαλλικα κρασια μεχρι να αλλαξοπιστησουν! Δεν ειναι κακο... :)
Μπορεί να επικαλεστεί στο δικαστήριο ως ελαφρυντικό οτι είναι απο χωριό! "Κυρία πρόεδρε είμαι χωριάτης, μέχρι εκεί φτάνει το μυαλό μου".
Αθώος λόγω βλακείας, δεν είναι κακό.
 

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
815
Likes
10.288
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία
Ενα από τα παράξενα παιχνίδια της ζωής....................
Η πρώτη δολοφονική επίθεση από μέλη της Χρυσής Αυγής έγινε εναντίον του φοιτητή της Φιλοσοφικής και μέλος της ΕΦΕΕ Δημήτρη Κουσουρή στις 16 Ιουνίου 1998.Αυτός και δύο ακόμη φίλοι του δέχτηκαν δολοφονική επίθεση από ακροδεξιούς έξω από τα δικαστήρια στην Ευελπίδων.Τα τρία θύματα καθώς και άλλοι μάρτυρες αναγνώρισαν τον Αντώνη Ανδρουτσόπουλο, γνωστό ως «Περίανδρο», ως τον επικεφαλής της επίθεσης.Η δικαστικός Μαρία Λεπενιώτη, ήταν αυτή που είχε πάρει από τον Κουσουρή την πρώτη κατάθεση ως ανακρίτρια όταν δέχθηκε την επίθεση. Τότε, ως 9η τακτική ανακρίτρια, είχε εκδώσει το ένταλμα σύλληψης σε βάρος του Ανδρουτσόπουλου, που θεωρείτο δεξί χέρι του Νικ. Μιχαλολιάκου. Το πέρασμα του χρόνου την έφερε να δικάσει την Χρυσή Αυγή 22 χρόνια μετά και να βγάλει την ιστορική απόφαση ότι πρόκειται για εγκληματική οργάνωση.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.021
Likes
40.999
Το πέρασμα του χρόνου την έφερε να δικάσει την Χρυσή Αυγή 22 χρόνια μετά και να βγάλει την ιστορική απόφαση ότι πρόκειται για εγκληματική οργάνωση.
Ξέρω, είμαι γκρινιάρα, αλλά δεν υπάρχει πουθενά στην απόφαση η ηθική αυτουργία για τα εγκλήματα. Η ηγετική ομάδα καταδικάζονται μόνο για τη δ/νση εγκληματικής οργάνωσης. Ελπίζω να μη μείνει στην ιστορία και για αυτό το παράδοξο.
 

poised

Member
Μηνύματα
875
Likes
6.494
Η ηθική αυτουργία χρειάζεται αποδεικτικό υλικό που ο εντολέας οδηγεί τον αυτουργό στην πράξη. Τέτοιο ξεκάθαρο υλικό δεν υπήρχε και οι κατηγορούμενοι δεν υποστήριξαν ότι λάμβαναν εντολές, αντίθετα είχαν υπερασπιστική τακτική το "δεν ήξερα, δεν άκουσα, δεν είναι αυτό που νομίζετε". Ουσιαστικά γι αυτό το νομικό πρόβλημα δημιουργήθηκε (σχετικά πρόσφατα στο ποινικό κώδικα) η έννοια της "εγκληματικής οργάνωσης", ώστε να μπορεί το δικαστήριο να δικάσει κατά την κρίση του με λιγότερα "σκληρά" αποδεικτικά.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom