ΗΠΑ I'm still in a NEW YORK state of mind..

Joanna29

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Εδιβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη ξανά κ ξανά
οταν ψάχνεις απο τόσο νωρίς δεν έχουν όλες τις ημερομηνίες ανοιχτες. ψάξε σε λιγο καιρό πάλι :)
 

myrt.aki

Member
Μηνύματα
44
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού !
:) :)
Μόνο με την norwegian βρίσκω καλή τιμή γύρω στα 700, αλλά έχει επιστροφή μόνο 2 ή 9 σεπτέμβρη και εμείς θέλουμε 3 ή 4 (2 είναι ο γάμος και μετά δουλεύω).. Ελπίζω να προσθέτουν πτήσεις στην πορεία, θα το παρακολουθώ..
Εμείς πήγαμε φέτος τον Αύγουστο. Γνώμη μου είναι να περιμένεις γιατί κι εμάς τα εισητήρια πέρσυ τα Χριστούγεννα βγαίνανε γύρω στα 800 αλλά ευτυχώς περιμέναμε και αμέσως μετά το Πάσχα πέσανε γύρω στα 500 ευρώ σε διάφορες εταιρείες!
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Εμείς πήγαμε φέτος τον Αύγουστο. Γνώμη μου είναι να περιμένεις γιατί κι εμάς τα εισητήρια πέρσυ τα Χριστούγεννα βγαίνανε γύρω στα 800 αλλά ευτυχώς περιμέναμε και αμέσως μετά το Πάσχα πέσανε γύρω στα 500 ευρώ σε διάφορες εταιρείες!
Σευχαριστω @myrt.aki !Εχεις δίκιο αλλα ειναι λίγο ρίσκο.. φοβαμαι πως 2-3 μήνες πριν ή θα βρούμε καμια σουπερ προσφορά ή θαναι φωτια!
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Τελικά κλείσαμε για μέσα αυγούστου (26 γεμάτες μέρες) με British στα 549 ευρώ το άτομο. Δε πιστεύω να βρίσκαμε κάτι καλύτερο-φθηνότερο, και οι ανταποκρίσεις στο Λονδίνο είναι πολύ καλές με ελάχιστη αναμονή και χωρίς να χρειάζεται διανυκτέρευση.
Το θέμα μου είναι ότι έκλεισα χωρίς να έχω βγάλει καινούρια esta γιατί έμαθα πως διαβατήριο μπορώ να βγάλω 12 μήνες πριν λήξει το προηγούμενο. Οπότε σε ένα μήνα θα βγάλω άλλο διαβατήριο και esta.
Μπήκα στο site της british και βλέπω ότι έχουν αποθηκευτεί τα στοιχεία του τωρινού μου διαβατηρίου και δεν έχει επιλογή για να το αλλάξω. Οταν βγάλω καινούριο πρέπει να πάρω στην british για να κάνουν την αλλαγή ή θαμαι οκ αν ενημερώσω το site που έκλεισα τα εισιτήρια; Παλιότερα σε κατι αντιστοιχο πήρα στο site κρατησεων και έκαναν την αλλαγή, αλλά μπαίνοντας στο manage my booking έβλεπα μετά τι στοιχεία είναι περασμένα, στην british δε μπορώ να δω..
 

dofour

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Πολύ ωραία η περιγραφή σου. Βγάλαμε κι εμείς εισιτήρια για μέσα Αυγούστους με 379 ευρώ με swiss μέσω Ζυρίχης από Θεσσαλονίκη. Νομίζω χαμηλότερη τιμή δεν μπορεί να υπάρξει για Αύγουστο.
 
Μηνύματα
64
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Kashmir
Πολύ ωραία η περιγραφή σου. Βγάλαμε κι εμείς εισιτήρια για μέσα Αυγούστους με 379 ευρώ με swiss μέσω Ζυρίχης από Θεσσαλονίκη. Νομίζω χαμηλότερη τιμή δεν μπορεί να υπάρξει για Αύγουστο.
Η τιμη περιλαμβανει και την επιστροφή;!
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
314
Likes
169
Πολύ ωραία η περιγραφή σου. Βγάλαμε κι εμείς εισιτήρια για μέσα Αυγούστους με 379 ευρώ με swiss μέσω Ζυρίχης από Θεσσαλονίκη. Νομίζω χαμηλότερη τιμή δεν μπορεί να υπάρξει για Αύγουστο.
skg - jfk με επιστροφη με swiss 379? απιστευτη τιμη φιλε μου απο που την βρηκες?
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Εγώ φεύγω την επόμενη εβδομάδα και τα εισιτήρια μου κόστισαν €369 Skg-Jfk μέσω Μονάχου με Aegean Lufthansa και πολυ μικρές ώρες αναμονής
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Τα είχα κλείσει απο τέλη Οκτωβρίου αν δεν κάνω λάθος μέσω skyscanner.
 

dofour

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Μέσω skyscanner από Θεσσαλονίκη για Αύγουστο, Η τιμή είναι ακόμα χαμηλή 392 (σήμερα) με επιστροφή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom