ΗΠΑ I'm still in a NEW YORK state of mind..

chris7

Member
Μηνύματα
3.111
Likes
24.131
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Ευχαριστούμε για την πολύ κατατοπιστική ιστορία σου και τις θαυμάσιες φωτογραφίες σου.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Ευχαριστούμε για την πολύ κατατοπιστική ιστορία σου και τις θαυμάσιες φωτογραφίες σου.
Υπεροχη ιστορια.ευχαριστουμε πολυ για αυτην.Παντα τετοια
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά! Να είστε καλά και πάντα όμορφα ταξίδια εύχομαι!! :)
 

pxanth

Member
Μηνύματα
109
Likes
75
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ευχαριστούμε! Εξαιρετική ιστορία και πανέμορφες φωτογραφίες για έναν προορισμό που αποτελεί "Ονειρεμένο Ταξίδι" για πολλά μέλη του travelstories! Θα επισκεφτώ τη Νέα Υόρκη τον Αύγουστο, οπότε θα επανέλθω με απορίες μέχρι τότε :lol:
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Ευχαριστούμε! Εξαιρετική ιστορία και πανέμορφες φωτογραφίες για έναν προορισμό που αποτελεί "Ονειρεμένο Ταξίδι" για πολλά μέλη του travelstories! Θα επισκεφτώ τη Νέα Υόρκη τον Αύγουστο, οπότε θα επανέλθω με απορίες μέχρι τότε :lol:
Να περάσεις αξέχαστα! Και ότι απορίες εχεις αν μπορω να βοηθησω χαρά μου..
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.313
Likes
1.418
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Τελεια ιστορια!!!!! τα μουσεια met, moma και φθσικης ιστοριας ειναι ολες τις μερες ανοιχτα (απο τα sites τουςαυτο το συμπερασμα βγαζω , σωστα); την Κυριακη του Πασχα τι γινεται γενικοτερα;
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Τελεια ιστορια!!!!! τα μουσεια met, moma και φθσικης ιστοριας ειναι ολες τις μερες ανοιχτα (απο τα sites τουςαυτο το συμπερασμα βγαζω , σωστα); την Κυριακη του Πασχα τι γινεται γενικοτερα;
Σ'ευχαριστω Ειρήνη! :) Δεν έχω ιδέα τι γίνεται τη Κυριακή του Πάσχα.. Αν κάποιος ξέρει ας μας πει.. Ακόμα και κλειστά να είναι τα μουσεία, θα έχετε αμέτρητα πράγματα να δείτε και να κάνετε!!! Ζηλεύω! να περάσεις τέλεια!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.313
Likes
1.418
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
αχ! δυστυχως δεν παω εγω αλλα ρωταω για ενα συγγενη μου.... Μακαρι να μπορεσω καποια στιγμη να ξαναπαω! αχ!
I'm still in a NEW YORK state of mind.. (μετα απο 3 χρονια ακομα εκει ειμαι! Σε λιγε μερες εχω επετειο!!!! Αξεχαστες στιγμες!!!! - Τελειος τιτλος!!!)
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
αχ! δυστυχως δεν παω εγω αλλα ρωταω για ενα συγγενη μου.... Μακαρι να μπορεσω καποια στιγμη να ξαναπαω! αχ!
I'm still in a NEW YORK state of mind.. (μετα απο 3 χρονια ακομα εκει ειμαι! Σε λιγε μερες εχω επετειο!!!! Αξεχαστες στιγμες!!!! - Τελειος τιτλος!!!)
Mου φαίνεται και γω μετά από 3 χρόνια τα ίδια με σένα θα λέω!! Μακάρι να μπορέσουμε να ξαναπάμε σύντομα!! :)
 

Joanna29

Member
Μηνύματα
111
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Εδιβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη ξανά κ ξανά
Την ιστορία σου την έχω λατρέωψει..Πήγα πέρισυ Αμερική 23 μέρες στα ξαδέρφια μου στο Νew jersey και κατάφερα να μείνο 8 μέρες στην Νεα Υόρκη.Ηταν όνειρο ζωής.Οταν επέστρεψα ημουν σε πλήρη άρνηση.Ούτε τις φώτο που τράβηξα δεν ήθελα να δω.Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να κλείσω για φέτος 1-16 Νοεμβρίου 15 μέρες μόνο στην Νεα Υόρκη.Αυτή η πόλη είναι απλά ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!Μεσα από την ιστορία σου με βοήθησες να βρω πράγματα που δεν ήξερα.Σίγουρα θα τα τιμήσω και όταν επιστρέψω θα σας τα πώ όλα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.713
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom