Lima 389, Sao 359 κλπ απο Ιταλια με AF

D

Delmem38110

Guest
τα εχετε βγαλει ηδη, αλλα δε μας λετε με ποια εταιρεια....

επισης εδω γραφουμε τις προσφορες που βρισκουμε, τι σημασια εχει απο που.....απο ελλαδα φευγουν ελαχιστες πτησεις για εκτος Ευρωπης, οποτε με κπαοια τροπο πρεπει να παμε
αγαπητή μου φίλη, αν κοιτάξεις με την ίδια εταιρεία που αναφέρει ο φίλος @Samion έχει την ίδια προσφορά και από Αθήνα απλά 150 πιο ακριβή (για Sao Paulo) τουλάχιστον). αλλά παρόλα αυτά πιο συμφέρουσα γιατί δεν έχεις να ασχοληθείς με τις πτήσεις και τις αποσκευές για να πας Ιταλία και να ξεκινήσεις το ταξίδι σου.,
το ξεκινάς από δω πιο οικονομικά παρόλο που τα εισιτήρια είναι πιο ακριβά και χωρίς ταλαιπωρία.
τα δικά μου τα έχω βγάλει με μίλια για τις μεγάλες πτήσεις. με διάφορες εταιρείες. γι αυτό το έβαλα σε παρένθεση ήταν κάτι σαν αστείο. μόνο που ο άλλος το πήρε στραβά...
η συγκεκριμένη εταιρεία αυτή τη στιγμή έχει προσφορά από παντού για εκείνους τους προορισμούς. και από Λισσαβόνα που κοίταξα τις ίδιες τιμές έχει πάνω κάτω.
 
Last edited by a moderator:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.129
Likes
20.374
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
αγαπητή μου φίλη, αν κοιτάξεις με την ίδια εταιρεία που αναφέρει ο φίλος @Samion έχει την ίδια προσφορά και από Αθήνα απλά 150 πιο ακριβή (για Sao Paulo) τουλάχιστον). αλλά παρόλα αυτά πιο συμφέρουσα γιατί δεν έχεις να ασχοληθείς με τις πτήσεις και τις αποσκευές για να πας Ιταλία και να ξεκινήσεις το ταξίδι σου.,
το ξεκινάς από δω πιο οικονομικά παρόλο που τα εισιτήρια είναι πιο ακριβά και χωρίς ταλαιπωρία.
τα δικά μου τα έχω βγάλει με μίλια για τις μεγάλες πτήσεις. με διάφορες εταιρείες. γι αυτό το έβαλα σε παρένθεση ήταν κάτι σαν αστείο. μόνο που ο άλλος το πήρε στραβά...
Το αν μία προσφορά είναι συμφέρουσα για κάποιον ή όχι θα το κρίνει ο καθένας για τον εαυτό του! Το να θεωρείς άκυρο να αναρτούμε προσφορές αεροπορικών που πραγματοποιούνται απο το εξωτερικό και οτι το φόρουμ απευθύνεται μόνο στους Έλληνες που ζούνε Ελλάδα είναι τελείως άτοπο!!! Όποιος γνωρίζει ελληνικά μπορεί να παρακολουθήσει το φόρουμ. Ακόμα και ένας που γνωρίζει ελληνικά αν ωφεληθεί απο τη προσφορά, τότε η ανάρτηση έχει πιάσει τόπο!!! Απο χθες παρακολουθώ το νήμα, στο έχουν εξηγήσει τόσοι άνθρωποι και εξακολουθείς να επιμένεις σε κάτι που δεν στέκει!.....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Εχω κλεισει απο Ιταλια για Ευρωπη πανω απο 2 φορες για να εξοικονομησω μια 200ρα στα 2 ατομα. Αυτο ειναι το "κοινο του φορουμ".
Το τι βρισκει κανεις βολικο το κρινει ο ιδιος. Το φορουμ δεν χρειαστηκε εδω και χρονια gate keepers.
 
Last edited:

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
αγαπητή μου φίλη, αν κοιτάξεις με την ίδια εταιρεία που αναφέρει ο φίλος @Samion έχει την ίδια προσφορά και από Αθήνα απλά 150 πιο ακριβή (για Sao Paulo) τουλάχιστον). αλλά παρόλα αυτά πιο συμφέρουσα γιατί δεν έχεις να ασχοληθείς με τις πτήσεις και τις αποσκευές για να πας Ιταλία και να ξεκινήσεις το ταξίδι σου.,
το ξεκινάς από δω πιο οικονομικά παρόλο που τα εισιτήρια είναι πιο ακριβά και χωρίς ταλαιπωρία.
τα δικά μου τα έχω βγάλει με μίλια για τις μεγάλες πτήσεις. με διάφορες εταιρείες. γι αυτό το έβαλα σε παρένθεση ήταν κάτι σαν αστείο. μόνο που ο άλλος το πήρε στραβά...
η συγκεκριμένη εταιρεία αυτή τη στιγμή έχει προσφορά από παντού για εκείνους τους προορισμούς. και από Λισσαβόνα που κοίταξα τις ίδιες τιμές έχει πάνω κάτω.
150 ευρω ακριβοτερα ενω μπορεις να πας ιταλια με 50 ευρω? οκ
 
D

Delmem38110

Guest
πέσατε όλοι να με φάτε.
η συγκεκριμένη προσφορά είναι άκυρη από όπου και να την πάρει οποιοσδήποτε.
η εταιρία έχει τις ίδιες τιμές από όλη την Ευρώπη σχεδόν αυτή την περίοδο.
εκτός και αν κάποιος το συνδυάσει με Ρώμη στοπ οβερ. διαφορετικά δεν παίζει.
έγραψα για τη συγκεκριμένη προσφορα οχι για άλλες.
με 50 ευρώ πας κει έρχεσαι Ιταλία αλλά υπολόγισε βαλίτσες μετακινήσεις από το ένα αεροδρόμιο στο άλλο και ταλαιπωρία.
φυσικά ο καθένας κάνει ότι θέλει.
αλλά συμβουλεύει σωστά.
 
D

Delmem38110

Guest
Εχω κλεισει απο Ιταλια για Ευρωπη πανω απο 2 φορες για να εξοικονομησω μια 200ρα στα 2 ατομα. Αυτο ειναι το "κοινο του φορουμ".
Το τι βρισκει κανεις βολικο το κρινει ο ιδιος. Το φορουμ δεν χρειαστηκε εδω και gate keepers.
δεν το παίζω γκειτ κιπερ, την σωστή γνώμη μου λέω.
διάβασε λίγο τι προσπαθώ να πω και μετά κρίνε.
η συγκεκριμένη προσφορά δεν είναι κάλλη από πουθενά. μόνο από Ιταλία.
και θα το ξαναπώ αν κοιτάξεις έχει την ίδια προσφορά από όλες σχεδόν τις χώρες .
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.674
η συγκεκριμένη προσφορά δεν είναι κάλλη από πουθενά. μόνο από Ιταλία.
Lima 389, Sao 359 κλπ απο Ιταλια με AF
Αν διαβάσεις τον τίτλο , θα δεις ότι ο Σάμιον έγραψε από Ιταλία. Δεν ζούμε όλοι στην Ελλάδα.
 
D

Delmem38110

Guest
Lima 389, Sao 359 κλπ απο Ιταλια με AF
Αν διαβάσεις τον τίτλο , θα δεις ότι ο Σάμιον έγραψε από Ιταλία. Δεν ζούμε όλοι στην Ελλάδα.
και εγώ παρέθεσα ότι δεν αξίζει από Ελλάδα γιατί είμαι Έλληνας και ζω εδώ αλλα και από όλη την Ευρώπη, γιατί η προσφορά είναι από παντού. πλην Ιταλίας.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.274
Οι προσφορές πρέπει να ποστάρονται άσχετα αν είναι εσωτερικού ή εξωτερικού..Από εκεί και πέρα ο καθείς λέει την γνώμη του και κάνει τους υπολογισμούς του..΄Αλλος εκτιμά κυρίως το οικονομικό μέρος και δεν του φαίνεται "βουνό" να πάει μέσω Ρώμης αλλάζοντας αεροδρόμιο και με βαλίτσες..΄Αλλος δίνει κάτι περισσότερο και ξεκινά κατευθείαν από Ελλάδα..Ας βλέπουμε τις προσφορές και μετά τα υπόλοιπα..
 
D

Delmem38110

Guest
Οι προσφορές πρέπει να ποστάρονται άσχετα αν είναι εσωτερικού ή εξωτερικού..Από εκεί και πέρα ο καθείς λέει την γνώμη του και κάνει τους υπολογισμούς του..΄Αλλος εκτιμά κυρίως το οικονομικό μέρος και δεν του φαίνεται "βουνό" να πάει μέσω Ρώμης αλλάζοντας αεροδρόμιο και με βαλίτσες..΄Αλλος δίνει κάτι περισσότερο και ξεκινά κατευθείαν από Ελλάδα..Ας βλέπουμε τις προσφορές και μετά τα υπόλοιπα..
αγαπητέ @fotast επειδή ακριβώς το εκτίμησα και δεν έβγαινε ούτε η μια ούτε η άλλη είπα την γνώμη μου, με κίνδυνο της ζωής μου.
βάρκα εγώ δεν παίρνω θα πάω κολυμπώντας.:eek:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.777
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom