Live from... (click and post one photo)

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.336
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
@psilos3 ελευθερο καμπινγκ;
Όχι, αυτό προϋποθέτει χρόνο, οργάνωση και να μη ταξιδεύεις μ' αεροπλάνο, δε γινόταν. Είχε πάρα πολύ κόσμο που κατασκηνωνε ελεύθερα πάντως.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
8.196
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!

Nikos1986

Member
Μηνύματα
919
Likes
4.074
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
νομιζω το πιο ομορφο νησι της ελλάδος.
Με μόλις τρεις μέρες εδώ, τα Κύθηρα έχουν ξεπεράσει τις προσδοκίες μου. Μέχρι τώρα έχουμε επισκεφθεί Αβλέμωνα (ή όπως γράφεται - πολύ σωστά είχε σχολιάσει και ο ψηλός :haha:), σήμερα Μελιδόνι και Χώρα και φυσικά το Διακόφτι στο οποίο και διαμένουμε. Αύριο πάμε να δούμε τον Μυλοπόταμο.

Πάντως, το χρώμα των νερών στο Διακόφτι αλλά και η διαύγειά τους και στο Διακόφτι αλλά και στο Μελιδόνι ήταν εντυπωσιακή.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.072
Likes
41.298
Γουρλού πάντως.
Τους έκαψες τους ανθρώπους…
Πολυ αχρηστοι. Ειχα παιξει τα κερδη του στοιχηματος των εκλογων πανω τους και εξανεμιστηκαν.
Αλλαξοπιστησα, εγινα Δυναμο. γιατι παω με τους νικητες. Φτανει με το συναισθημα, η ζωη συνεχιζεται ειπε ενας στην Ελλαδα.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
8.196
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Πολυ αχρηστοι. Ειχα παιξει τα κερδη του στοιχηματος των εκλογων πανω τους και εξανεμιστηκαν.
Αλλαξοπιστησα, εγινα Δυναμο. γιατι παω με τους νικητες. Φτανει με το συναισθημα, η ζωη συνεχιζεται ειπε ενας στην Ελλαδα.
...Βρούτε, τους πούλησες στην κάλπη για το εύκολο & σίγουρο κέρδος ! :innocent:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.402
Likes
14.358
Εγω ειμαι με την Αστανα παντως
View attachment 436221
Συλλεκτικό εισιτήριο από ένα ιδιαίτερο(μπορείς να το πεις και άσχημο) γήπεδο.Χτισμένο στις αρχές του 1900(ανακαινίστηκε φυσικά μετά) με προκάτ εξέδρες ψηλές και σε μεγάλη απόσταση από τον αγωνιστικό χώρο.

Πως σας φάνηκε;

Χθές πάντως πρέπει να ήταν ψιλό-άδειο και έτσι αποφύγατε τις γνωριμίες με τα "καλά" παιδιά της ομάδας....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.072
Likes
41.298
Συλλεκτικό εισιτήριο από ένα ιδιαίτερο(μπορείς να το πεις και άσχημο) γήπεδο.Χτισμένο στις αρχές του 1900(ανακαινίστηκε φυσικά μετά) με προκάτ εξέδρες ψηλές και σε μεγάλη απόσταση από τον αγωνιστικό χώρο.

Πως σας φάνηκε;

Χθές πάντως πρέπει να ήταν ψιλό-άδειο και έτσι αποφύγατε τις γνωριμίες με τα "καλά" παιδιά της ομάδας....
Οχι φιλε, δεν ηταν ψιλοαδειο και ως ασχετη γιατι εγω δεν εχω ξαναπαει γηπεδο , παρασυρθηκα απο τον δικο μου στο πεταλο διπλα στα καπνογονα και τα τυμπανα. Φυσικα ημασταν αγκαλια με τα ξεγυμνωμενα καλοπαιδα που ειχαμε δει στον συνδεσμο απ εξω και παρακαλουσα να αποφυγουμε.
Η εμπειρια ηταν συγκλονιστικη και εχω να καταθεσω οτι αντιστοιχει σε 6 μηνες ψυχοθεραπεια των 50 ευρω/συνεδρια, κοινως ειναι το αντικαταθλιπτικο του φτωχου. Καταλαβα παρα πολλα που αγνοουσα απο το σκηνικο.
Screenshot_20230726_100059_Gallery.jpg
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.402
Likes
14.358
Οχι φιλε, δεν ηταν ψιλοαδειο και ως ασχετη γιατι εγω δεν εχω ξαναπαει γηπεδο , παρασυρθηκα απο τον δικο μου στο πεταλο διπλα στα καπνογονα και τα τυμπανα. Φυσικα ημασταν αγκαλια με τα ξεγυμνωμενα καλοπαιδα που ειχαμε δει στον συνδεσμο απ εξω και παρακαλουσα να αποφυγουμε.
Η εμπειρια ηταν συγκλονιστικη και εχω να καταθεσω οτι αντιστοιχει σε 6 μηνες ψυχοθεραπεια των 50 ευρω/συνεδρια, κοινως ειναι το αντικαταθλιπτικο του φτωχου. Καταλαβα παρα πολλα που αγνοουσα απο το σκηνικο.
View attachment 436256
Στην τηλεόραση φάνηκε ότι μόνον το πέταλο ήταν γεμάτο..Τέλος πάντων..Πιστεύω να μην έκαναν και αυτά...

Champions League: Πορεία με ναζιστικούς χαιρετισμούς στο Μιλάνο οι οπαδοί της Ντιναμό Ζάγκρεμπ (vid)

1690359446371.png
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.072
Likes
41.298
Στην τηλεόραση φάνηκε ότι μόνον το πέταλο ήταν γεμάτο..Τέλος πάντων..Πιστεύω να μην έκαναν και αυτά...

Champions League: Πορεία με ναζιστικούς χαιρετισμούς στο Μιλάνο οι οπαδοί της Ντιναμό Ζάγκρεμπ (vid)

View attachment 436257
Οχι, ηταν οικογενειακη η ατμοσφαιρα. Αλλα κατι τετοιο δεν θα μου ηταν πρωτογνωρο. Το εχω ζησει εξω απο το καμπινγκ της Αιγιαλης με ντοπια ναζιστικα σκουπιδια που το ειχαν στεκι καποτε
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.599
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom