Live from... (click and post one photo)

8avos

Member
Μηνύματα
667
Likes
6.737
Ακριβώς με όλα τα μέσα που περιγράφεις, αϋπνία, ταλαιπωρία, αλλα δε γίνεται αλλιώς, όταν δεν έχεις διαθέσιμο χρόνο και πρέπει να συνδυάσεις τα πάντα.. Που να σου πω οτι έκανα και 10χλμ πεζοπορία για να πάω στην Τρυπητή 😂.


Ακριβώς, το λεωφορείο φτάνει 9 παρά, και το καράβι απο Σφακιά έφυγε 9μιση
Χώρα Σφακίων παρακαλώ:cool:
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.910
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
@psilos3 πως γίνεται να είσαι χτες ως αργά Αθήνα στη συναυλία κ σήμερα να φτάνεις στην άλλη άκρη?? Με μια διαδρομή που απαιτεί αεροπλάνο, κτελ η αμάξι κ πλοιο για να φτάσεις? Τι να πω, σε θαυμάζω. Ανυπομονώ για τις εντυπώσεις σου
Ευκολάκι.. Μπύρες στο ΟΑΚΑ ακούγοντας Slash, μπύρες στο κέντρο, Χ95 για αεροδρόμιο, πρώτη πτήση 5 το πρωί Αθήνα-Χανιά, λεωφορείο/ταξί για ΚΤΕΛ Χανίων, πρώτο λεωφορείο για Σφακιά, πλοίο για Γαύδο, περπάτημα μέχρι τη Τρυπητή.

 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.115
Likes
41.391
Θα μου φέρεις ένα μαγνητακι;

Πλιζζζζ
Δεν φερνω ουτε δαχτυληθρα της μανας μου που της εχω φτιαξει συλλογη με 100 γιατι βαρεθηκα πια τα σουβενιραδικα. Θα δημιουργησεις οικογενειακη κριση αν φερω για σενα.
 

duty_free

Member
Μηνύματα
907
Likes
3.255
Θα δημιουργησεις οικογενειακη κριση αν φερω για σενα.
Α, ΟΧΙ! ΔΕΝ θελω να δημιουργησω καϊναβελικές ξιφομαχίες τώρα εις την οικογενειαν υμών, ακριβώς πάνω στην στιγμή που θα στριγγλίζει το μαγνητάκι απο τας παεφστρατικας αποσκευάς ηλθον για τον ντιούτιφι ηλθον για τον ντιούτιφι ηλθον για τον ντιούτιφι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.662
Μέλη
38.945
Νεότερο μέλος
Dim69

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom