Live from... (click and post one photo)

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.227
Likes
7.618
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Καλημέρα σε όλους.......αν θέλετε βάζετε στην αρχή η στο τέλος των γραφομένων σας την τοποθεσία ! Ευχαριστώ.
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
3.966
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησί του Πάσχα
Έχω 4 εβδομάδες στο σπίτι,από τότε που έκλεισαν τα σχολεία.Η τελευταία εβδομάδα ήταν δράμα,όλη μέρα βροχή(ΟΛΗ μέρα),ο ουρανός μαύρος,η διάθεση μαύρη(...χτες θα ήμασταν στο Halong-Bay και σήμερα θα περνούσαμε για Da Nang),δεν είχα διάθεση να δουλέψω από τον υπολογιστή καθόλου,γενικά ο κορεσμός του εγκλεισμού ήταν εμφανής!
Και σήμερα πρωί-πρωι σκάει ένας ήλιος και ξεπροβάλλει ο Ολυμπος,πασπαλισμενος,φωτεινός....Μου έφτιαξε τη μέρα και ναι!Θα αντέξω και άλλες τέσσερις εβδομάδες και άλλο όσο χρειαστεί μέχρι να περάσει και η μπόρα της αρρώστιας:)
Ελπίζω το καλοκαίρι να τον ξανα-ανεβουμε τον Όλυμπο!Μέχρι τότε θα μου δίνει δύναμη και ορεξη(για ζωή όχι για φαι,αυτήν την έχω δόξα τω θεω:haha:)
Σας στέλνω τη φωτογραφία που τράβηξα μόλις από το παράθυρο μου(ναι,είμαι τυχερή το ξέρω,το σκεφτόμουν από την αρχή του εγκλεισμού ότι όσο πιο έξω από τα αστικά κέντρα είναι το σπίτι,τόσο πιο εύκολα και ευχάριστα περνάει ο χρόνος αποκλειστικά μέσα σε αυτό).Υπομονή αδέρφια,θα περάσει και αυτο;)
IMG_20200407_120350_1.jpg
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
IMG_20200414_122604.jpg

Τελικά χίλιες φορές καλύτερα κλεισμένος στο σπίτι παρά να είσαι έξω από το νοσοκομείο και να περιμένεις...
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.354
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.557
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom