Live from... (click and post one photo)

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Μην μου πεις ότι πήγες με τα πόδια. Άξιοι όσοι βλέπαμε και έφταναν με τα πόδια... Και να με πλήρωνες δεν το έκανα :haha:
22 λεπτά η κατάβαση και 26 η ανάβαση, με 2-3 στάσεις για φωτογραφίες κάθε φορά. Δεν είναι δύσκολο το μονοπάτι, λίγη προσοχή χρειάζεται μόνο στην κατάβαση στο τέλος, κοντά στην παραλία. Επειδη έχω πάει και με καράβι, είναι εντελώς διαφορετική η εικόνα που αποκομίζεις συνολικά για την παραλία όταν πας από το μονοπάτι.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
22 λεπτά η κατάβαση και 26 η ανάβαση, με 2-3 στάσεις για φωτογραφίες κάθε φορά. Δεν είναι δύσκολο το μονοπάτι, λίγη προσοχή χρειάζεται μόνο στην κατάβαση στο τέλος, κοντά στην παραλία. Επειδη έχω πάει και με καράβι, είναι εντελώς διαφορετική η εικόνα που αποκομίζεις συνολικά για την παραλία όταν πας από το μονοπάτι.
Ναι αλλά ξεχνάς τον χρόνο μέχρι να φτάσεις στην κατάβαση. Μιλάω βέβαια για όσους δεν έχουν μέσο.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
3.966
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησί του Πάσχα
IMG_20200909_154042.jpg

Στις αλυκές του Κίτρους στη Β.Πιερία. Λασπολουτρο με ευεργετικές ιδιότητες στα "τηγανιά" για τους πιο τολμηρους!Εμείς μπάνιο στη θάλασσα δίπλα στο βουνό αλατιού.
 

Knik

Member
Μηνύματα
68
Likes
58
Καλησπέρα!επεστρεψες;σε ρωτάω για να μου πεις πως ήταν η επιστροφή στο ελ.βενιζελος;έκανες τεστ στην επιστροφή;την άλλη Πέμπτη πετάω κα μια μικρή αγωνία την έχω.σε ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.565
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom