Live from... (click and post one photo)

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Εκδρομή στα Γρεβενά. Για Τρίκαλα πηγαίναμε, Γρεβενά βρεθήκαμε, τρομερή οργάνωση. Μιλάμε συνέχεια χάνουμε τις εξόδους στην Εθνική. Για αλλού πάμε αλλού βγαίνουμε. Ελπίζω αύριο να πάμε στο γάμο του φίλου μας όχι σε κανέναν παραδιπλανό.
View attachment 369131
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Αχαχαχαχαχαχα. Το από πάνω δεν ξέρω πως πατήθηκε. Γιάννινα, στο ξενοδοχείο ακόμα, εντάξει στην σωστή πόλη ξυπνήσαμε. Καλά πάμε... 11.30 πρέπει να είμαστε στον γάμο για να δούμε... Ζώνες και σακάκια δεν προλάβαμε να πάρουμε, ευτυχώς ο κουμπάρος πήρε. Πάλι καλά που δεν θα πάμε και με τις φόρμες.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Αχαχαχαχαχαχα. Το από πάνω δεν ξέρω πως πατήθηκε. Γιάννινα, στο ξενοδοχείο ακόμα, εντάξει στην σωστή πόλη ξυπνήσαμε. Καλά πάμε... 11.30 πρέπει να είμαστε στον γάμο για να δούμε... Ζώνες και σακάκια δεν προλάβαμε να πάρουμε, ευτυχώς ο κουμπάρος πήρε. Πάλι καλά που δεν θα πάμε και με τις φόρμες.
Μείνετε προσηλωμένοι στον στόχο τώρα :bleh:
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Θέλω κοροναϊκή ανταπόκριση. Αν δε γ... κι αλλο ο Διας σε 40 μερες θα βρισκομαι εκει (καλά όχι σε αυτό το παράθυρο :bleh: ).
Βεβαίως, θα τα γράψω όλα στο νήμα για τα ταξίδια στη Γερμανία και περιορισμοί. Σχεδόν τα πάντα είναι ανοιχτά, με τους όποιους κανόνες βέβαια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom