Live from... (click and post one photo)

Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Τρομερά μέρη κι από ότι βλέπω είστε δίπλα και σε τρομερό χωριό. Καλά να περάσετε!
Ρε φίλε, τι κ@ύλ@ βουνό είναι η Στρογγούλα!!! Μόλις επιστρέψαμε από το Κεφαλόβρυσο και τον άλλο καταρράκτη που παγώνει το χειμώνα, απίθανα μέρη!
IMG-20211205-WA0000.jpg
 
D

Delmem38110

Guest
Αν και πολύ θα ήθελα να είμαι εκεί δεν μπορώ να μην σχολιάσω την απογοητευτική εικόνα του ποσοστού όσων φοράνε μάσκα.
Αν κρίνω καλά από τη φωτογραφία ούτε το 20% και όλοι παστωμένοι σαν τις σαρδέλες.
Εγώ λέω αντί Gran Via να την λέμε Grand dispersión....
έχεις απόλυτο δίκιο.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.104
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Αν και πολύ θα ήθελα να είμαι εκεί δεν μπορώ να μην σχολιάσω την απογοητευτική εικόνα του ποσοστού όσων φοράνε μάσκα.
Αν κρίνω καλά από τη φωτογραφία ούτε το 20% και όλοι παστωμένοι σαν τις σαρδέλες.
Εγώ λέω αντί Gran Via να την λέμε Grand dispersión....
Μερα με τη μερα φορανε μασκα και πιο πολλοί πάντως.. Γίνονται και συστασεις απο αστυνομία με το που πλησιαζεις σε κεντρικά σημεια πολλες φορες.
Ειναι αληθεια παντως το ιικο φορτίο στην Ισπανία εως τώρα ειναι χαμηλο γενικα(υπήρξα πειραματοζωο κιεγω και αλλοι ευτυχώς χωρις να κολλησει καποιος). Όπως σε ολες τις χώρες βεβαια κανει τον κυκλο του και θελει προσοχη. Τουλάχιστον σε συγκεκριμενα μερη πάντα μασκα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.612
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom