Μεξικό MÉXICO - Μi Αmor!

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.996
Στο μεταξυ η @go2dbeach ειναι η μονη απο εκεινο το γκρουπ «Παραλιολατρεις» που εχει μεινει πιστη και σταθερη στις αξιες της. Οι υπολοιποι εχουμε λοξοδρομησει προς κατι αρχαια, ερημους κλπ…
Βεβαια βλεπω και κατι αεροδρομια Αμστερνταμ να ανεβαζει και ανησυχω 😜
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Στο μεταξυ η @go2dbeach
Βεβαια βλεπω και κατι αεροδρομια Αμστερνταμ να ανεβαζει και ανησυχω 😜
Χάνω πάσα ιδέα...Άλλα για να με καθησυχάσω θεωρώ πως πρόκειται για stopover στη διαδρομή προς τις ολλανδικές Αντίλλες
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:haha: :haha: Τι λέτε βρε!
Η φωτο από Schiphol είναι παλιά (δικαιολογούμαι όπως μπορώ :icon_redface:) Ξαναπήγα πρόσφατα στα γεννέθλια του βασιλιά...με κάλεσε ο άνθρωπος!
Αλλά κάποιοι άλλοι-ονόματα δε λέμε- έχουν λοξοδρομήσει τα μάλα και κινδυνεύουν με διαγραφή από τους παραλιάκηδες! Για μαζευτείτε λίγο!
Ελπίζω μόνο να μην έχει αλλάξει πολύ η κατάσταση και πάρω τις ζούγκλες (αντί για τα βουνά)
 
Μηνύματα
5
Likes
0
Γεια σας ταξιδιωτες.θα ειμαι τουλουμ αρχες φλεβαρη σολο και επειδη ελεγα να παω holbox για μερικες μερες .αν ξερει καποιος καποιο αλλο μερος ωραιο με θαλασσα στη γιουκαταν μερια να μου προτεινη.ευχαριστω
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.996
Γεια σας ταξιδιωτες.θα ειμαι τουλουμ αρχες φλεβαρη σολο και επειδη ελεγα να παω holbox για μερικες μερες .αν ξερει καποιος καποιο αλλο μερος ωραιο με θαλασσα στη γιουκαταν μερια να μου προτεινη.ευχαριστω

Πλαγια Ντελ Καρμεν
Κοζουμελ
Ιλα Μουχερες
Κανκουν
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.503
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom