Ουγγαρία Mέσα Μαζικής Μεταφοράς- Βουδαπέστη

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα και από μένα! Να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου, τι εισιτήριο/κάρτα στα ΜΜΜ συμφέρει να βγάλω κατά τη γνώμη σας για 5 μέρες διαμονής στη Βουδαπέστη;
Βιβη για 5 ημέρες εβδομαδιαια σας συμφέρει γιατί έχει μικρή διαφορά με την 3ημερη....Αν πάρετε τριημερη κ κατι αλλο θα σας βγει παραπάνω...
Χαχα Στάθη θεε
 

vivi08

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Μπορα-μπορα
@vagar78 ευχαριστώ για τη άμεση απάντηση. Μόλις βρήκα και τον ταξιδιωτικό οδηγό σου ο οποίος είναι ό,τι πιο κατατοπιστικό έχω διαβάσει τελευταία! Και πάλι ευχαριστώ! :)
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
@vagar78 ευχαριστώ για τη άμεση απάντηση. Μόλις βρήκα και τον ταξιδιωτικό οδηγό σου ο οποίος είναι ό,τι πιο κατατοπιστικό έχω διαβάσει τελευταία! Και πάλι ευχαριστώ! :)
Να σαι καλά αν χρειαστείς κάτι άλλο εδώ είμαστε ...
 

Anim

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλησπερα! Πρόκειται να πάω σε δυο μέρες και εγώ στη Βουδαπέστη για τέσσερα βραδιά και ήθελα να ρωτήσω αν η πόλη είναι εύκολη στο να την περπατήσεις η πρέπει να χρησιμοποιήσεις ΜΜΜ για να δεις τα αξιοθέατα
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Η πόλη αν έχει καλό καιρό και μένεις σε καλό σημείο μπορεί να περπατηθει άνετα, αλλά θα σου λύσουν τα χέρια τα 15 ευρώ που θα δώσεις για εβδομαδιαία κάρτα απεριορίστων...Αφού θα δώσεις κάποια χρήματα για να έρθεις από αεροδρόμιο, με 7-8 ευρω παραπάνω το άτομο θα έχεις και τα απεριόριστα...Να περπατήσεις εννοείται είναι ωραίο, αλλά όχι να κάνεις μια ώρα να πας από το ένα σημείο στο άλλο κ να εξοντωθεις, δεν είναι ότι καλύτερο...Έτσι κ αλλιώς θα περπατήσεις όμως, πάρεις δεν πάρεις κάρτα για ΜΜΕ...
 
Last edited:

Anim

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Τέλεια κεντρικά θα μείνουμε αλλά από ότι κατάλαβα δεν θα είναι σίγουρα περιττή η κάρτα καθώς θα εξοικονομήσουμε και χρόνο. Ευχαριστώ πολύ!!
 

dimitr

Member
Μηνύματα
81
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Τέλεια κεντρικά θα μείνουμε αλλά από ότι κατάλαβα δεν θα είναι σίγουρα περιττή η κάρτα καθώς θα εξοικονομήσουμε και χρόνο. Ευχαριστώ πολύ!!
Οταν φτασεις στο αεροδρομιο θα δεις χαρτες της πολης δωρεαν που εχουν ολο το δικτυο ΜΜΜ , ολες τις στασεις με τα νουμερα των μεσων , πολυ κατατοπιστικο. Καλο ταξιδι
 

manos777

Member
Μηνύματα
25
Likes
29
Καλησπέρα, Την Κυριακή πετάμε για Βουδαπέστη, θα μείνουμε εκεί για 4 γεμάτες ημέρες, θα ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει κάρτα απεριορίστων διαδρομών 4 ημερών,96 ωρών, και πόσο κοστίζει,ευχαριστώ πολύ
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Μάνο δεν υπάρχει για 4 ημέρες μπορείς να πάρεις εβδομαδιαία δεν έχει πολύ μεγάλη διαφορά στην τιμή ή να πάρεις τριήμερο κ μια 24ωρη που θα σου πάει παραπάνω ...
Screenshot_20180418-161153.jpg
 

travel-pirat

Member
Μηνύματα
5
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλημέρα. Πάω κι εγώ για πρώτη φορά Βουδαπέστη τον επόμενο μήνα, βρίσκομαι τώρα στην προετοιμασία του ταξιδιού και θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζετε για το ομαδικό εισιτήριο του 24ωρου μέχρι 5 ατόμων αν μπορούμε να το εκδώσουμε κατευθείαν από το αεροδρόμιο, αν έχει κάπου γκισέ για να μετακινηθούμε στην πόλη της Βουδαπέστης αλλά και να φύγουμε με το λεωφορείο Ε200 από ο αεροδρόμιο. Φτάνω πολύ καλή ώρα, Κυριακή 10 το πρωί. Επίσης θέλω να σας ρωτήσω αν το 24ωρο ομαδικό εισιτήριο είναι ημερολογιακό ή από την ώρα έκδοσής του?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.235
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom