Mου αρεσε / Δεν μου αρεσε..

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
το βρίσκω σε 5 κομματια δεν το βρίσκω ολόκληρο....
ασε που θα χρειαστώ και μεταφραστή με δίπλωμα για να το δω!!!:haha:
θα στο δωσω ολόκληρο με υπότιτλους ιταλικούς αν θες.
αλλά σιγά...για όποιον εχει δει Gomorra χωρίς υπότιτλους, τα ψιλά του benvenuti ειναι του νηπιαγωγείου....
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
με υπότιτλους δεν το θελω, ευχαριστώ, αλλά θα περάσω καλύτερα αν το δω στο original !!!οποτε σε 5 κομμάτια απο το youtube ....
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ήθελα ένα σχόλιο από εκείνον που τους ανέφερε, δεν αγνοώ τα οφέλη της αναζήτησης ;)
Aααα συγνώμη δεν το κατάλαβα, εδώ είμαι!!
Λοιπόν, δεν ξέρω αν έκανες ήδη την αναζήτησή σου και είδες κάποια videakia στο youtube αλλά το μόνο που έχω να σου πω είναι γέλιο, πολύ γέλιο... Ειναι φοβεροί τύποι, προσωπικά αγαπώ Ficarra λίγο παραπάνω, είναι τρελή μούρη!!:haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
........ και ολα τα παραπάνω πόστς έχουν σχέση με τον τίτλο του τοπικ
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
........ και ολα τα παραπάνω πόστς έχουν σχέση με τον τίτλο του τοπικ
εκτός από το πικρόχολο δικό σου. ζητηθηκαν διευκρινίσεις σε κατι που αναφερθηκε ότι άρεσε. και ειναι ον τοπικ. μηπως το θέμα είναι ξερή παράθεση λιστών χωρίς συζήτηση και δεν το κατάλαβα? μείνε λοιπόν κι εσύ ον τόπικ...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
οποιος εχει προβλημα, κόμπλεξ, απωθημενο, ενοχές με τις λιστες ιδιαίτερα τις ιταλικού περιεχομένου ας κανει αναφορά κι ας αφησει ήσυχους τους υπόλοιπους. ή καντε δική σας λιστα. η Ιταλία ως γνωστόν δεν τους κανει ολους χαρούμενους. καποιους τους πληγώνει..ξύδι και σε άλλα θέματα..:D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
1. Mου άρεσαν οι Ficarra e Picone στην τηλεόραση καθώς ετοιμαζόμουν να βγω…
2. Μου άρεσε ο Chuck Norris μεταγλωττισμένος…
3. Μου άρεσαν τα τέλεια και ευφάνταστα διαφημιστικά σποτάκια…
4. Μου άρεσε το χαμόγελο της γιαγιάς Rossana όταν ερχόταν με το δίσκο γεμάτο arancini...
5. Μου άρεσε που μπορούσα να έχω το αγαπημένο μου ιταλικό περιοδικό, βιβλίο, cd μέσα σε λίγα λεπτά και όχι να περιμένω μέρες ολάκερες για να μου έρθουν από το amazon.it….
6.Το γεγονός ότι ενώ γιορτάζουμε επετείους για την ένωση της Ιταλίας, ουσιαστικά για ποια ένωση μιλάμε;;
7.Η μαφία (περί αυτού δυστυχώς δεν έχω διαβάσει ακόμη όσο θα ήθελα απλά το αναφέρω ως κάτι που υπάρχει)…
επανερχομαι στο θέμα. όποιου δεν του αρέσει κουμπί αναφοράς, ή τα μπογαλάκια του κ σε άλλο θέμα.
1. να ρωτήσω τι είδες? φιλμ?
2. υπάρχει πάθος..μιλάμε παίζεται σε prime ωρα παντα..
3. της ΑΖ φυσικά στην πρώτη θέση...ειδικά Raoul Bova στη μυθική AZ620
4. από Sicilia?
5. ποια περιοδικά?
6.υπερβάλλεις λίγο..
7. εδώ είμαστε..
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Samion μου απλά να πω κάτι στα παιδιά που μας θεωρούν οφ τόπικ και θα απαντήσω σε όλες σου τις απορίες...

Ο Birigkokos μας λέει στο αρχικό του πόστ να γράψουμε πράγματα που μας άρεσαν και δεν μας άρεσαν από χώρες που έχουμε επισκεφθεί... Γυρνώντας πολύ πίσω στα παιδικά μου χρόνια, θυμάμαι στο δημοτικό που μας έμαθαν ότι η Ιταλία είναι μια χώρα!! (κοίτα να δεις πράγματα τώρα...:bleh::bleh:) Τώρα το γεγονός ότι ανοίχτηκε μια κουβέντα πάνω σε ένα από τα θέματα που δήλωσα ότι μου αρέσουν, προσωπικά δεν το θεωρώ οφ τόπικ... Αλλά αντί να μας κράζετε γιατί δεν ακολουθείτε το παράδειγμα της sophie_3601 και να γράψετε και εσείς για κάποια/κάποιες χώρες ώστε να σχολιασουμε και επί των ποστς σας;;; :bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.728
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom