Mobile Internet/τηλεφωνία στην Ευρώπη

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.164
Likes
20.492
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Για εξηγηστε λιγο πως λειτουργει το θεμα. Εχω καποια δεδομενα, απλα αφηνω ανοιχτα τα data;
Ότι ακριβώς κάνεις στην Ελλάδα, θα κάνεις και εντός ΕΕ χωρίς κάποια έξτρα χρέωση !
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Οποιος εχει vodafone μη περιμενει δωρεαν δεδομενα κ κλησεις μεχρι ιουλιο...
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.495
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Οποιος εχει vodafone μη περιμενει δωρεαν δεδομενα κ κλησεις μεχρι ιουλιο...
Αρχές Ιουνίου χρησιμοποίησα κανονικότατα και χωρίς έξτρα χρεώσεις το "πακέτο" που χρησιμοποιώ και στην Ελλάδα.. Στο Άμστερνταμ.
 

ElinakiK

Member
Μηνύματα
165
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βένετο
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Κ εγώ το χρησιμοποιώ εδώ κ κανένα χρόνο το προγραμμά μου χωρίς εξτρα χρέωση (βέβαια έχω το vodafone red)
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ειμαι εξωτερικο κ δεν μπορεις με vodafone να χρησιμοποιησεις τα δεδομενα και το χρονο ομιλιας της ελλαδας...εχει προβλημα η βοντα μεχρι ιουλιο
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.642
Likes
12.474
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ειμαι εξωτερικο κ δεν μπορεις με vodafone να χρησιμοποιησεις τα δεδομενα και το χρονο ομιλιας της ελλαδας...εχει προβλημα η βοντα μεχρι ιουλιο
Μας το αναλύεις λίγο; Μου είσαι; Τι πρόγραμμα έχεις; Η vodafone σε ενημέρωσε ότι έχει πρόβλημα;
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.495
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Ειμαι εξωτερικο κ δεν μπορεις με vodafone να χρησιμοποιησεις τα δεδομενα και το χρονο ομιλιας της ελλαδας...εχει προβλημα η βοντα μεχρι ιουλιο
Έχεις μιλήσει μαζί τους? Αρχές Ιουνίου από Άμστερνταμ δεν υπήρχε πρόβλημα. Με Vodafone
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.164
Likes
20.492
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Ειμαι εξωτερικο κ δεν μπορεις με vodafone να χρησιμοποιησεις τα δεδομενα και το χρονο ομιλιας της ελλαδας...εχει προβλημα η βοντα μεχρι ιουλιο
Τέτοια λέγε μου να χαίρομαι.....δλδ όταν πήγα και ρώτησα για τις χρεώσεις τις προάλλες μου είπαν "μούφες" ;;;....Έτσι και ισχύει αυτό, θα τους το εξηγήσω το παραμύθι αλλιώς όταν γυρίσω !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.233
Μηνύματα
884.432
Μέλη
38.920
Νεότερο μέλος
KoR

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom