Musica Italiana

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Οριστε οι Moda !!
Δε μαρεσει το τραγουδι , ασε που αυτος βγαζει τα φρυδια του με το τσιμπιδακι
Ρε τον εχεις φαει τον ανθρωπο!! Πες στην piccolo ομως οτι αυτο που δεν περασε ηταν πιο ομορφο....... :(:(:(:(
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Και ένας σύντομος απολογισμός από τη δική μου μεριά για τη χθεσινή βραδιά...

1) Νομίζω πως θέλω νικήτρια τη Malika...προβλέπω παρ'όλα αυτά να παίρνει την πρωτιά "La canzone mononota"...

2) Θα το ξαναπώ...το πρώτο τραγούδι των Moda' ήταν πιο όμορφο, δε μπορώ να καταλάβω ώρες ώρες τα Ιταλάκια μου....

3) Επίσης δε μπορώ να καταλάβω πως άφησαν τη Malika σε τόσο χαμηλή θέση...Μα 12η η Malika?? :shock: Και τόσες άλλες φόλες που ακούσαμε πιο υψηλή θέση;; Oddiooo... (Αχ βρε Ιταλάκια μου, γιατί;; )

4) Eυχάριστη έκπληξη η εμφάνιση του Antony.... Αγαπώωωωω Antony & the Johnsons, απλά αγαπώ.... Μαγική φωνή...!! ( Οι ιταλόφιλοι ελπίζω να έχετε ακούσει το ντουέτο του με την Elisa πριν 3 χρόνια αν δεν κάνω λάθος...Περιλαμβάνεται στο δίσκο Heart και πρόκειται για το Forgiveness... E' un capolavoro!! :D)

5) Όχι άλλο κάρβουνο x favoreeeee!! Cioe'... όχι άλλο Al Bano!!!:shock: Σπουδαία φωνή, σπουδαίος άνθρωπος αλλά basta!! Αναρωτιέμαι ποια να ήταν η τελευταία φορά που δεν τον είδαμε στο Sanremo... Και αυτό το Felicita' πλέον...........................

6) Είδα πιο συμπαθητικά και την Annalisa....

Αυτά νομίζω.....:roll:

ΥΓ : Απόψε που δε θα μπορέσω να παρακολουθήσω τη βραδιά :klaps:θέλω να είστε τα μάτια μου και τα αυτιά μου....
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ρε συ είναι πολύ ασχημο το πως σου κολλάει αυτός ο ρυθμός..... Μια φορά να το ακούσω στριφογυρίζει στο μυαλό μου όλη τη μέρα......:haha::haha:
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
853
Likes
780
Σας παραθετω το video clip του Se pi potesse non morire, και αν δεν σας αρεσουν οι Modà δεν μπορει να μην σας αρεσει ο Luca Argentero στον ρολο του "καθηγητη"...


 
Last edited by a moderator:

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μου αρεσουν ολοι!!!! Ειναι σοβαρη η κατασταση μου;;;; :bleh::bleh::haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.764
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom