Ιταλία Nάπολη - Αμάλφι - Ποζιτάνο μ.κ. (μετά κόβιντ)

thalia tsif

Member
Μηνύματα
584
Likes
1.944
Ευχαρίστως :haha: :haha:
Πιστέψτε με δε χάνετε τίποτα να μείνετε εκεί.
Θα βάλω λινκ μόλις δημοσιευτεί
Eva T τα ίδια έπαθα κ εγώ στην Νάπολη πριν από εσένα..έμεινα στο hotel Alexandro poerio κ πλήρωσα όταν φτάσαμε με πιστωτική 196€..μόλις έφυγα από Νάπολη κ ήμουν Ελλάδα σε 2 διαφορετικές μέρες μου τράβηξε από 295€ την φορά..πήρα την booking τους έστειλε άπειρα μέιλ κ τηλ κ δεν απάντησαν ποτέ οι απατεώνες! Με αποζημίωσε η booking ευτυχώς ..προσοχή μεγάλη θέλει η Νάπολη..
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.556
Likes
12.628
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
τα ίδια έπαθα κ εγώ στην Νάπολη
Eπρεπε να μου πεις πριν φύγω να ψυλλιαστώ...ήμουν χαλαρή και την πάτησα!
Παρεπιπτόντως αυτοί από τη booking ενώ αρχικά με έπαιρναν συνέχεια τηλέφωνο και με διαβεβαίωναν ότι θα το διευθετήσουν το ζήτημα, εντέλει μου έστειλαν ένα 25ρι στο wallet για μελλοντική χρήση και δεν έκαναν τίποτε άλλο παρότι έστειλα 45 μέιλ να τους λέω ότι δεν θέλω λεφτά θέλω να με αφήσετε να κάνω σχόλια!!!
Παραθέτω λινκ από το σχόλιο που άφησα στο trip advisor προς αποφυγή των μελλοντικών ταξιδιωτών...

Totally avoid it! - Review of casa Toto centro storico, Naples, Italy - Tripadvisor
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
584
Likes
1.944
Eπρεπε να μου πεις πριν φύγω να ψυλλιαστώ...ήμουν χαλαρή και την πάτησα!
Παρεπιπτόντως αυτοί από τη booking ενώ αρχικά με έπαιρναν συνέχεια τηλέφωνο και με διαβεβαίωναν ότι θα το διευθετήσουν το ζήτημα, εντέλει μου έστειλαν ένα 25ρι στο wallet για μελλοντική χρήση και δεν έκαναν τίποτε άλλο παρότι έστειλα 45 μέιλ να τους λέω ότι δεν θέλω λεφτά θέλω να με αφήσετε να κάνω σχόλια!!!
Παραθέτω λινκ από το σχόλιο που άφησα στο trip advisor προς αποφυγή των μελλοντικών ταξιδιωτών...

Totally avoid it! - Review of casa Toto centro storico, Naples, Italy - Tripadvisor
Που να φανταστώ ότι οι νότιοι το έχουν σύστημα..εμένα μου είπαν αρχικασε 5 μέρες η αποζημίωση κ τελικα άργησαν πάνω από μήνα..ευτυχώς πήραν την ευθύνη..στην Νάπολη μόνο μετρητά σε χοτελ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.697
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom