Αζερμπαϊτζάν Nagorno Karabakh

sfakhania

Member
Μηνύματα
142
Likes
40
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια , ρωσσια
ευχαριστω για τις πληροφοριες.....αντε και καλα μας ταξιδια....
 

sfakhania

Member
Μηνύματα
142
Likes
40
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια , ρωσσια
nahcevan

ξερει κανεις τι παιζει με την επαρχια nahcevan??? ειναι ευκολα προσβασιμη? με ποιες σφραγιδες δεν περνας????
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ρε παιδιά πώς βάζω βίντεο του youtube? Θέλω να το βάλω εδώ και επειδή έγραψα το μήνυμα και δεν σβήνεται ρωτάω εδώ...
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Ρε παιδιά πώς βάζω βίντεο του youtube? Θέλω να το βάλω εδώ και επειδή έγραψα το μήνυμα και δεν σβήνεται ρωτάω εδώ...
Aντώνη βρήκες κάτι ενδιαφέρον ?Κάτω από το βίντεο στο Youtube πατάς το αποστολή και κάνεις copy-paste το link που σου βγάζει.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Aντώνη βρήκες κάτι ενδιαφέρον ?Κάτω από το βίντεο στο Youtube πατάς το αποστολή και κάνεις copy-paste το link που σου βγάζει.
Όχι Βαγγέλη, τίποτα τόσο ενδιαφέρον (αναμένω νέα όπως σου είπα-ελπίζω να βοηθήσουν...).
Ήθελα να σου αφιερώσω το Μένω εκτός που το σιγοτραγουδούσα όταν σκεφτόμουν ταξίδι στην Αρμενία...

ΜΕΝΩ ΕΚΤΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ - YouTube

υ.γ. αλλά πως το κάνουν να φαίνεται και προεπισκόπηση του βίντεο; δεν ξέρω. τέλος πάντων!
 

264George

Member
Μηνύματα
39
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μαυροβούνιο-Κροατία
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειο Ακρωτήρι
κάποια πράγματα για το
Ναγκόρνο-Καραμπάχ
και τις γύρω περιοχές
αναφέρει σε βιβλίο του
ο Ηλίας Βροχίδης
(δε γράφω τίτλο,
δε ξέρω αν επιτρέπεται)
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.857
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ο Βαγγελης ειναι εξαφανισμενος εδω και μηνες απο το φορουμ και δεν μας ειπε εντυπωσεις ..!
Αυτο που εχω να προσθεσω που μας ειπαν ατομα που πηγανε ειναι οτι αξιζει μια μονοημερη επισκεψη απο Αρμενια και οχι απο Αζερμπαϊτζαν. Επισης στα "συνορα" σου δινουνε βιζα την οποια καλο ειναι να την ζητησεις σε χαρτι και οχι να στην κολλησουν στο διαβατηριο γιατι αλλιως δεν θα σου επιτραπει η εισοδος στο Αζερμπαϊτζαν σε μεταγενεστερο ταξιδι ..

Γενικα η εχθρα με τους Αζερους υπαρχει ακομα κ τα συνορα των δυο χωρων ειναι εμπολεμη ζωνη με στρατιωτες να σκοτωνονται σε καθημερινη βαση..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom