Καραϊβική Offshore, ξέπλυμα και άλλα σκάνδαλα στις Παρθένες Νήσους

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Και συνεχιζονται τα υπερατλαντικα ειδυλλια και ενδοφορουμικως:bleh::haha:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
"σωριάστικα κάτω από τον φοίνικα και ήπια μια μπύρα".... Πωπω πολύ κούραση πέρασες βρε παιδάκι μου!!!!! Πέρα από την πλάκα όμως οι φωτο σου είναι όλα τα λεφτά!!! Ίσως κάποια στιγμή, κάποτε.......... ελπίζω πριν από το 2025 να τα καταφέρω ξανά για Καραιβική... Πάντα τέτοια σου εύχομαι...
 

Anastasia@

Member
Μηνύματα
21
Likes
43
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινικής Αμερικής
Καλησπέρα! φέτος τα χριστούγεννα θα πηγαίναμε ένα εξωτικό ταξιδάκι πιθανότατα προς μαυρίκιο καθως είχε ένα καλο πακέτο απο ιταλία με charter. τελευταία στιγμή έτυχε να διαβάσω την ταξιδιωτική ιστορία του gts και τις εικόνες κ μπορώ να πως ότι αυτό το μέρος με γοήτευσε ώντας λάτρης θαλασσας! Και καλώς εχόντων των πραγμάτων πετάμε απο Ιταλία με british airlines gia st thomas. προσπαθώντας να κλείσουμε διαμονή βρήκαμε ενα cottage στο οποίο δέχονται πληρωμή με bank cheque ή money order. Απο την τράπεζα μου είπαν ότι money order πραγματοποιούν μονο για πρόσωπα και όχι για εταιρείες. Η άλλη επιλογή να στείλω με ταχυδρομείο επιταγή μου φαίνεται λίγο επίφοβη. έχει κάποιος εμπειρία απο παραπλήσια συναλλαγή;
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.327
Likes
3.460
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Δεν μπορείς να κάνεις έμβασμα online ?
 

Anastasia@

Member
Μηνύματα
21
Likes
43
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινικής Αμερικής
GTS θέλω να σε ευχαριστήσω για αυτή την ιστορία. Ψάχναμε για ένα ταξίδι και τυχαία διάβασα την ιστορία σου και κυρίως είδα τις φωτογραφίες σου οπότε έπρεπε να ακολουθήσω. Πανέμορφο νησί, καταπράσινο, πεντακάθαρο και το πιο ακριβό ξενοδοχείο ήταν σε τύπου ξύλινες βίλλες σε αρμονία με το περιβάλλον. Τα γιώτ απαγορεύεται να πλησιάσουν πάνω απο 200 μέτρα την παραλία για να μην διαταράξουν την βιοποικιλότητα. Για μένα ένα νησάκι πραγματικά παρθένο ανέγγιχτο απο τον μαζικό τουρισμό. Σε κάποιες παραλίες απαγορευόταν το κάπνισμα (σε αυτή με τους πελεκάνους σίγουρα).
CAM00454.jpg
CAM00454.jpg
DSC05662.JPG
 

Attachments

makisg

Member
Μηνύματα
4.720
Likes
14.811
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σου. δώσε μας όμως περισσότερες πληροφορίες,πότε πήγες που έμεινες κλπ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.625
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom