Καραϊβική Offshore, ξέπλυμα και άλλα σκάνδαλα στις Παρθένες Νήσους

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Επιτρέπεται να γύρουμε στους ώμους σου και να κλάψουμε με μαύρο δάκρυ;;; :cry: τι υπέροχες εικόνες! Εύγε για τον προορισμό. Μας δίνεις κίνητρα :clap:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Λοιπόν οφείλω να ομολογήσω ότι εγώ σε έχω λατρέψει για τις "Άγριες νύχτες στην Μποτσουάνα". Στις "Σεϋχέλλες" σου, διατήρησα την ψυχραιμία μου, ως τώρα έχω παραμείνει κυρία και σε αυτήν την παλιοιστορία με τις κοψοφλέβικες φωτογραφίες, αλλά φτάνει πια
Ροζα!!!!! τις ενδοφλέβιες!!!!!!
 
Last edited by a moderator:

GTS

Member
Μηνύματα
6.789
Likes
18.259
Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Καλά ταξίδια και σε εσάς!
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Αυτη την ιστορια περιμενα χρυσε μου,που εφυγα με την ξινιλα της Ν.Υορκης σου...:bleh:
Αλλα χαλαλι σου η αναμονη!!!:clap::clap::clap:
Σε ευχαριστω πολυ για τις υπεροχες εικονες,τα περιεγραψες λεπτομερεστατα με χρηστικες πληροφοριες,σαν να ημουν εκει...
....μονο που δεν ημουν και μεκανες να θελω να παω!!!
:clap::clap::clap::clap:
Ερωτηση: το καλοκαιρι εκει τι καιρο κανει?? ή Χριστουγεννα??
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.789
Likes
18.259
Αυτη την ιστορια περιμενα χρυσε μου,που εφυγα με την ξινιλα της Ν.Υορκης σου...:bleh:
Αλλα χαλαλι σου η αναμονη!!!:clap::clap::clap:
Σε ευχαριστω πολυ για τις υπεροχες εικονες,τα περιεγραψες λεπτομερεστατα με χρηστικες πληροφοριες,σαν να ημουν εκει...
....μονο που δεν ημουν και μεκανες να θελω να παω!!!
:clap::clap::clap::clap:
Ερωτηση: το καλοκαιρι εκει τι καιρο κανει?? ή Χριστουγεννα??
Ο καιρός ακολουθεί τα στάνταρ της Καραϊβικής: Χριστούγεννα που αναφέρεις πρέπει να είναι τέλειος και καλοκαίρι έχει πιο πολλές βροχές και σύννεφα και το κυριότερο παίζει να τύχεις με κανά τυφώνα (έχει κάθε χρόνο όπως μου είπανε).
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
Μη ξεχνάτε ότι εκεί οδηγούν ανάποδα, the British way, αλλά με αριστεροτίμονα αυτοκίνητα (ευτυχώς), χώρια που είναι αυτόματα, η οδήγηση δηλαδή είναι παιχνιδάκι.
καλα οταν θελεις να προσπερασεις τι κανεις?
βγαζει ο συνοδηγος εξω το κεφαλι και αρχιζει τα ακροβατικα?:shock::shock::shock:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ολους παιδια σας βλεπω να κλαιτε ...εγω κλαιω ομως με πολυ μεγαλυτερο δακρυ ,γιατι πηγα το καραβουρλο -αν και ενθερμη παραλιολογος -αμμολογος -beach hunterλογος -πηγα λεγω γαμηλιο το 2001 στην ...Αστυπαλαια ..ενω ειχαμε τα λεφτα για Καραιβικη.
Μα ποσο @##%%&&** πρεπει να ειμασταν!Μας εφαγε το εναλλακτικο ραστα ρεγκε μη χεσω ....
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.789
Likes
18.259
Ολους παιδια σας βλεπω να κλαιτε ...εγω κλαιω ομως με πολυ μεγαλυτερο δακρυ ,γιατι πηγα το καραβουρλο -αν και ενθερμη παραλιολογος -αμμολογος -beach hunterλογος -πηγα λεγω γαμηλιο το 2001 στην ...Αστυπαλαια ..ενω ειχαμε τα λεφτα για Καραιβικη.
Μα ποσο @##%%&&** πρεπει να ειμασταν!Μας εφαγε το εναλλακτικο ραστα ρεγκε μη χεσω ....
Ποτέ δεν είναι αργά....
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Oυ υυυ βεβαια ...τωρα ομως δεν υπαρχουν τα λεφτα ...χεχεχεχεχε
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Αγαπητέ GTS δεν θα σταθώ στην καταπληκτική περιγραφή σου ουτε βεβαίως στις απίστευτα όμορφες φωτογραφίες που εχεις ανεβάσει
αυτα τα εχουν γράψει καλύτερα όλα τα προηγούμενα παιδιά του forum !!!!


εγω στο μόνο που θα σταθώ ειναι το γεγονός οτι η ιστορία σου αυτή ήταν η αφορμή για να γίνεις σαν τους κοινούς θνητους ( δηλαδή όλους εμάς ) αφου πάτησες για πρώτη φορά το κουμπί των ευχαριστιών για κάποιο άλλο μέλος ( βλέπε go 2 beach )

Φίλε Γιώργο σου ευχομαι τα καλύτερα και πάντα τέτοια !!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom